Milan Borjan
⚽ Bramkarz 🏟️ Al-Riyadh SC 🏳️ Canada Serbia
| 📝 | Imię ojczyste | Mилaн Бopjaн |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.10.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Knin, Kanada |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Canada Serbia |
| 📏 | Wzrost | 196 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Al-Riyadh SC |
| 📅 | Dołączył | 20.08.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Al-Riyadh SC | 2 | 35 | 0 | 0 |
| Slovan Bratislava | 1 | 43 | 0 | 0 |
| Red Star Belgrade | 6 | 288 | 0 | 0 |
| Korona Kielce | 1 | 15 | 0 | 1 |
| Ludogorets Razgrad | 3 | 73 | 0 | 0 |
| Ludogorets Razgrad II | 1 | 2 | 0 | 0 |
| FK Radnicki Nis | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Sivasspor | 3 | 63 | 0 | 0 |
| FC Vaslui | 1 | 19 | 0 | 0 |
| FK Rad | 2 | 40 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Saudi Pro League |
34 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 060 |
| King's Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Nike Liga - Champ. G. |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 718 |
| Slovnaft Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Niké Liga |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 499 |
| Conference L. |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 594 |
| Europa League Qualifying |
9 | 0 | 0 |
2 | 0 | 810 |
| Champions League Qu. |
41 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 060 |
| Super liga Championship round |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| Kup Srbije |
21 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 843 |
| Super liga Srbije |
51 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 590 |
| Europa League |
29 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 610 |
| Super liga |
127 | 0 | 0 |
11 | 0 | 10 451 |
| Champions League |
24 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 260 |
| Ekstraklasa |
15 | 0 | 1 |
4 | 0 | 1 260 |
| efbet Liga |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Bulgarian Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| A Group |
34 | 0 | 0 |
2 | 0 | 970 |
| Vtora Liga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Bulgarian Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Jelen SuperLiga |
55 | 0 | 0 |
8 | 0 | 4 560 |
| Türkiye Kupasi |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Süper Lig |
47 | 0 | 0 |
6 | 0 | 3 819 |
| Liga 1 |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 440 |
| Romanian Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
📋 Szczegóły per sezon
Saudi Pro League — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Al-Riyadh SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Al-Riyadh SC |
33 | 0 |
0 | 3 |
2 970 |
King's Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Riyadh SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Nike Liga - Champ. G. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
8 | 0 |
0 | 1 |
718 |
Slovnaft Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Niké Liga — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 499 |
Conference L. — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
7 | 0 |
0 | 1 |
594 |
Europa League Qualifying — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | Red Star Belgrade |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Red Star Belgrade |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Red Star Belgrade |
4 | 0 |
0 | 2 |
360 |
Champions League Qu. — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 22/23 | Red Star Belgrade |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | Red Star Belgrade |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | Red Star Belgrade |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 19/20 | Red Star Belgrade |
8 | 0 |
0 | 1 |
750 |
| 18/19 | Red Star Belgrade |
8 | 0 |
0 | 1 |
750 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super liga Championship round — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Red Star Belgrade |
7 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 21/22 | Red Star Belgrade |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Kup Srbije — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Red Star Belgrade |
4 | 0 |
0 | 0 |
343 |
| 21/22 | Red Star Belgrade |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 20/21 | Red Star Belgrade |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 19/20 | Red Star Belgrade |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Red Star Belgrade |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Red Star Belgrade |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Super liga Srbije — 0G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Red Star Belgrade |
28 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 21/22 | Red Star Belgrade |
23 | 0 |
0 | 2 |
2 070 |
Europa League — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Red Star Belgrade |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 21/22 | Red Star Belgrade |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 20/21 | Red Star Belgrade |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 17/18 | Red Star Belgrade |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Super liga — 0G / 127M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Red Star Belgrade |
37 | 0 |
0 | 2 |
2 835 |
| 19/20 | Red Star Belgrade |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 340 |
| 18/19 | Red Star Belgrade |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 486 |
| 17/18 | Red Star Belgrade |
31 | 0 |
0 | 5 |
2 790 |
Champions League — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Red Star Belgrade |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 18/19 | Red Star Belgrade |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Ekstraklasa — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Korona Kielce |
15 | 0 |
1 | 4 |
1 260 |
efbet Liga — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
15 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Bulgarian Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
A Group — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ludogorets Razgrad |
24 | 0 |
0 | 1 |
790 |
| 14/15 | Ludogorets Razgrad |
10 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Vtora Liga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ludogorets... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Bulgarian Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jelen SuperLiga — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FK Radnicki Nis |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 10/11 | FK Rad |
25 | 0 |
0 | 4 |
2 040 |
| 09/10 | FK Rad |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
Türkiye Kupasi — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Sivasspor |
6 | 0 |
0 | 0 |
510 |
| 12/13 | Sivasspor |
9 | 0 |
0 | 0 |
750 |
| 11/12 | Sivasspor |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Süper Lig — 0G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Sivasspor |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | Sivasspor |
31 | 0 |
0 | 4 |
2 583 |
| 11/12 | Sivasspor |
12 | 0 |
0 | 2 |
876 |
Liga 1 — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Vaslui |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
Romanian Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Vaslui |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
🏳️ Kadra narodowa
80 meczów
Nr koszulki: 18
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
unknown injury |
04.07.2023 |
10.07.2023 |
7 |
2 |
| 17/18 |
Arm injury |
14.09.2017 |
27.09.2017 |
14 |
4 |
| 17/18 |
Eye injury |
09.07.2017 |
10.07.2017 |
2 |
0 |
| 12/13 |
Uraz kolana |
27.10.2012 |
05.11.2012 |
10 |
3 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
20.08.2024 |
Red Star |
→ |
Al-Riyadh |
Transfer |
400k € |
| 23/24 |
30.06.2024 |
Slo. Bratislava |
→ |
Red Star |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Red Star |
→ |
Slo. Bratislava |
Wypożyczenie |
1M € |
| 17/18 |
24.07.2017 |
Ludogorets |
→ |
Red Star |
Transfer |
1.8M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Korona Kielce |
→ |
Ludogorets |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 16/17 |
15.02.2017 |
Ludogorets |
→ |
Korona Kielce |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Radnicki Nis |
→ |
Ludogorets |
Transfer |
1.3M € |
| 14/15 |
13.02.2015 |
Ludogorets |
→ |
Radnicki Nis |
Transfer |
1.6M € |
| 14/15 |
15.09.2014 |
Without Club |
→ |
Ludogorets |
Transfer |
1.4M € |
| 13/14 |
03.02.2014 |
Sivasspor |
→ |
Without Club |
Transfer |
1.4M € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
FC Vaslui |
→ |
Sivasspor |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 11/12 |
01.02.2012 |
Sivasspor |
→ |
FC Vaslui |
Wypożyczenie |
1.1M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Rad |
→ |
Sivasspor |
Transfer |
800k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Quilmes |
→ |
Rad |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Milan Borjan?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.