Milan Petrzela
⚽ Pomocnik 🏟️ 1.FC Slovacko 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Milan Petržela |
| 🎂 | Data urodzenia | 18.06.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Hoštice-Heroltice, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 172 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | 1.FC Slovacko |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | SPOCS Global Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Viktoria Plzen | 11 | 398 | 52 | 70 |
| 1.FC Slovacko | 9 | 259 | 23 | 20 |
| FK Viktoria Zizkov | 1 | 14 | 2 | 1 |
| FK Jablonec 97 | 1 | 26 | 1 | 0 |
| 1. FC Synot | 1 | 23 | 1 | 2 |
| FC Augsburg II | 1 | 3 | 0 | 0 |
| FC Augsburg | 1 | 20 | 0 | 0 |
| AC Sparta Prague | 1 | 6 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Gambrinus Liga |
245 | 32 | 33 |
42 | 1 | 7 645 |
| Fortuna Liga |
171 | 18 | 18 |
21 | 1 | 4 599 |
| Synot Liga |
57 | 6 | 6 |
4 | 0 | 1 059 |
| Europa League |
29 | 4 | 4 |
7 | 0 | 807 |
| Ondrasovka Cup |
13 | 4 | 3 |
0 | 0 | 150 |
| Champions League Qu. |
20 | 3 | 4 |
3 | 0 | 1 073 |
| MOL Cup |
29 | 2 | 5 |
2 | 0 | 265 |
| ChNL |
14 | 2 | 1 |
0 | 0 | 398 |
| HET Liga |
27 | 2 | 5 |
3 | 0 | 628 |
| ePojisteni.cz Li |
27 | 2 | 10 |
2 | 0 | 817 |
| Pohar CMFS |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 105 |
| Conference L. |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 368 |
| UECL Quali |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 150 |
| Chance Liga |
22 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| F:L Champion Grp |
13 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
9 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League |
16 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| Superpohar |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar FACR |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Pohar C. posty |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Regionalliga Bayern |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| DFB-Pokal |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Bundesliga |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Gambrinus Liga — 32G / 245M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
26 | 6 |
7 | 4 |
276 |
| 11/12 | FC Viktoria Plzen |
27 | 7 |
7 | 4 |
305 |
| 10/11 | FC Viktoria Plzen |
26 | 7 |
6 | 5 |
322 |
| 09/10 | FC Viktoria Plzen |
29 | 1 |
1 | 5 |
2 351 |
| 08/09 | FC Viktoria Plzen |
26 | 5 |
9 | 6 |
404 |
| 07/08 | FC Viktoria Plzen |
10 | 2 |
0 | 6 |
398 |
| 07/08 | AC Sparta Prague |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FK Jablonec 97 |
24 | 1 |
0 | 5 |
1 588 |
| 05/06 | 1.FC Slovacko |
23 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 04/05 | 1.FC Slovacko |
29 | 2 |
1 | 1 |
765 |
| 03/04 | 1. FC Synot |
23 | 1 |
2 | 2 |
1 236 |
Fortuna Liga — 18G / 171M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
28 | 1 |
3 | 3 |
1 539 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
29 | 3 |
4 | 1 |
576 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
28 | 4 |
5 | 4 |
493 |
| 20/21 | 1.FC Slovacko |
33 | 5 |
1 | 3 |
438 |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
28 | 4 |
2 | 6 |
455 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
25 | 1 |
3 | 4 |
1 098 |
Synot Liga — 6G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
29 | 3 |
1 | 3 |
420 |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
28 | 3 |
5 | 1 |
639 |
Europa League — 4G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
10 | 2 |
2 | 2 |
298 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
5 | 1 |
1 | 0 |
193 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
4 | 1 |
1 | 2 |
316 |
| 11/12 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ondrasovka Cup — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Viktoria Plzen |
7 | 4 |
2 | 0 |
150 |
Champions League Qu. — 3G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
2 | 1 |
0 | 0 |
169 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
6 | 1 |
0 | 0 |
431 |
| 11/12 | FC Viktoria Plzen |
6 | 1 |
3 | 1 |
473 |
MOL Cup — 2G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 24/25 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
2 | 1 |
0 | 0 |
57 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
3 | 1 |
1 | 0 |
208 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
ChNL — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Viktoria Zizkov |
14 | 2 |
1 | 0 |
398 |
HET Liga — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
27 | 2 |
5 | 3 |
628 |
ePojisteni.cz Li — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
27 | 2 |
10 | 2 |
817 |
Pohar CMFS — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Viktoria Plzen |
3 | 2 |
0 | 0 |
105 |
| 06/07 | FK Jablonec 97 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
5 | 1 |
0 | 0 |
368 |
UECL Quali — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 1 |
0 | 0 |
150 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chance Liga — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Slovacko |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 24/25 | 1.FC Slovacko |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
F:L Champion Grp — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 11/12 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Superpohar — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Regionalliga Bayern — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Augsburg II |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
DFB-Pokal — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Augsburg |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bundesliga — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Augsburg |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | AC Sparta Prague |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
19 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
unknown injury |
30.11.2024 |
17.01.2025 |
49 |
4 |
| 24/25 |
unknown injury |
23.08.2024 |
26.08.2024 |
4 |
1 |
| 20/21 |
Eye injury |
16.01.2021 |
21.01.2021 |
6 |
2 |
| 12/13 |
Knee problems |
07.01.2013 |
14.03.2013 |
67 |
9 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Viktoria Zizkov |
→ |
Slovacko |
Transfer |
10k € |
| 24/25 |
13.01.2025 |
Slovacko |
→ |
Viktoria Zizkov |
Transfer |
10k € |
| 19/20 |
03.07.2019 |
Viktoria Plzen |
→ |
Slovacko |
Transfer |
300k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
FC Augsburg |
→ |
Viktoria Plzen |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
03.07.2012 |
Viktoria Plzen |
→ |
FC Augsburg |
Transfer |
1.7M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Sparta Prague |
→ |
Viktoria Plzen |
Transfer |
400k € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Viktoria Plzen |
→ |
Sparta Prague |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 07/08 |
31.01.2008 |
Sparta Prague |
→ |
Viktoria Plzen |
Wypożyczenie |
400k € |
| 06/07 |
30.06.2007 |
Jablonec 97 |
→ |
Sparta Prague |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
01.03.2007 |
Sparta Prague |
→ |
Jablonec 97 |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Jablonec 97 |
→ |
Sparta Prague |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Slovacko |
→ |
Jablonec 97 |
Transfer |
— |
| 03/04 |
29.08.2003 |
Drnovice |
→ |
Synot |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Drnovice U19 |
→ |
Drnovice |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Milan Petrzela?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.