Andreu Guerao
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | Andreu Guerao Mayoral |
| 🎂 | Data urodzenia | 16.06.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Barcelona, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2018 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Western Sydney Wanderers | 2 | 28 | 3 | 0 |
| Racing Santander | 3 | 85 | 2 | 1 |
| Polonia Warsaw | 2 | 36 | 1 | 0 |
| Sporting Gijón | 4 | 58 | 1 | 0 |
| Auckland City FC | 2 | 6 | 0 | 0 |
| Perth Glory | 1 | 19 | 0 | 1 |
| Aris Thessaloniki | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Lechia Gdansk | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Dinamo Tbilisi | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Málaga CF B | 1 | 15 | 0 | 0 |
| FC Barcelona B | 2 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| A-League |
44 | 3 | 1 |
9 | 0 | 690 |
| 2ª División |
102 | 1 | 1 |
23 | 1 | 2 021 |
| 2ª B - Grupo I |
29 | 1 | 0 |
12 | 0 | 1 992 |
| Copa del Rey |
9 | 1 | 0 |
4 | 0 | 474 |
| Ekstraklasa |
46 | 1 | 0 |
6 | 0 | 1 053 |
| FFA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Kypello Elladas |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Football League |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| A-League Finals |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ascenso a 2ª |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Puchar Polski |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Umaglesi Liga Championship... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Umaghlesi Liga (until 12/2016) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| ASB Premiership |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| OFC Champions League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| LaLiga |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| 2ª B - Grupo III |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
A-League — 3G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Perth Glory |
19 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 15/16 | Western Sydney... |
25 | 3 |
0 | 6 |
690 |
2ª División — 1G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Racing Santander |
34 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 12/13 | Racing Santander |
13 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 07/08 | Sporting Gijón |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Sporting Gijón |
32 | 1 |
0 | 8 |
2 021 |
| 05/06 | Málaga CF B |
15 | 0 |
0 | 5 |
0 |
2ª B - Grupo I — 1G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Racing Santander |
29 | 1 |
0 | 12 |
1 992 |
Copa del Rey — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Racing Santander |
6 | 1 |
0 | 1 |
474 |
| 09/10 | Sporting Gijón |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 08/09 | Sporting Gijón |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ekstraklasa — 1G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Lechia Gdansk |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Polonia Warsaw |
22 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 09/10 | Polonia Warsaw |
13 | 1 |
0 | 2 |
1 053 |
FFA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Western Sydney... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Auckland City FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Kypello Elladas — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Aris Thessaloniki |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Football League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Aris Thessaloniki |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
A-League Finals — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Western Sydney... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ascenso a 2ª — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Racing Santander |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Puchar Polski — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Lechia Gdansk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Polonia Warsaw |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Umaglesi Liga Championship Round (- 2017) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Dinamo Tbilisi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Umaghlesi Liga (until 12/2016) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Dinamo Tbilisi |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ASB Premiership — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Auckland City FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
OFC Champions League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Auckland City FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
LaLiga — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Sporting Gijón |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Sporting Gijón |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
2ª B - Grupo III — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | FC Barcelona B |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | FC Barcelona B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Perth Glory |
→ |
Retired |
Transfer |
150k € |
| 17/18 |
09.08.2017 |
Without Club |
→ |
Perth Glory |
Transfer |
150k € |
| 16/17 |
23.01.2017 |
Aris Saloniki |
→ |
Without Club |
Transfer |
300k € |
| 16/17 |
25.07.2016 |
Western Sydney |
→ |
Aris Saloniki |
Transfer |
300k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Racing |
→ |
Western Sydney |
Transfer |
200k € |
| 12/13 |
31.01.2013 |
Lechia Gdansk |
→ |
Racing |
Transfer |
400k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Dinamo Tbilisi |
→ |
Lechia Gdansk |
Transfer |
400k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Auckland City |
→ |
Dinamo Tbilisi |
Transfer |
400k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Pol. Warsaw |
→ |
Auckland City |
Transfer |
500k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Sporting Gijón |
→ |
Pol. Warsaw |
Transfer |
300k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Málaga B |
→ |
Sporting Gijón |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Barcelona B |
→ |
Málaga B |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Barcelona C |
→ |
Barcelona B |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Barça U19 |
→ |
Barcelona C |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Andreu Guerao?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.