Miralem Sulejmani
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Serbia
| 📝 | Imię ojczyste | Миралем Сулејмани |
| 🎂 | Data urodzenia | 04.12.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Belgrade, Serbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Serbia |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 🤝 | Agent | Relatives |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| BSC Young Boys | 7 | 254 | 47 | 57 |
| Ajax Amsterdam | 5 | 175 | 38 | 30 |
| SC Heerenveen | 1 | 38 | 15 | 11 |
| SL Benfica | 2 | 53 | 3 | 5 |
| Ajax Amsterdam U21 | 1 | 10 | 3 | 1 |
| FK Partizan Belgrade | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Eredivisie |
151 | 43 | 28 |
5 | 0 | 1 114 |
| Super League |
183 | 39 | 49 |
10 | 0 | 1 559 |
| Europa League |
40 | 4 | 2 |
3 | 0 | 804 |
| Schweizer Cup |
17 | 4 | 5 |
1 | 0 | 229 |
| KNVB Beker |
17 | 4 | 10 |
1 | 0 | 278 |
| Beloften nacompetitie |
9 | 3 | 1 |
0 | 0 | 253 |
| Champions League Qu. |
23 | 2 | 3 |
0 | 0 | 438 |
| UEFA Cup |
9 | 2 | 1 |
0 | 0 | 286 |
| Champions League |
28 | 1 | 2 |
1 | 0 | 498 |
| Swiss Cup |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 157 |
| Allianz Cup |
7 | 1 | 0 |
0 | 0 | 272 |
| Liga ZON Sagres |
20 | 1 | 2 |
0 | 0 | 363 |
| Taça de Portugal |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 156 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga NOS |
11 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Eredivisie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Johan Cruijff Schaal |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Meridian Prva |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Eredivisie — 43G / 151M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Ajax Amsterdam |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Ajax Amsterdam |
22 | 11 |
3 | 2 |
157 |
| 10/11 | Ajax Amsterdam |
32 | 8 |
7 | 2 |
261 |
| 09/10 | Ajax Amsterdam |
29 | 2 |
0 | 0 |
290 |
| 08/09 | Ajax Amsterdam |
27 | 8 |
8 | 0 |
234 |
| 07/08 | SC Heerenveen |
34 | 14 |
10 | 1 |
172 |
Super League — 39G / 183M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | BSC Young Boys |
25 | 1 |
5 | 1 |
495 |
| 20/21 | BSC Young Boys |
30 | 0 |
5 | 2 |
0 |
| 19/20 | BSC Young Boys |
18 | 4 |
7 | 1 |
168 |
| 18/19 | BSC Young Boys |
17 | 7 |
11 | 2 |
142 |
| 17/18 | BSC Young Boys |
33 | 11 |
9 | 1 |
216 |
| 16/17 | BSC Young Boys |
28 | 8 |
4 | 1 |
236 |
| 15/16 | BSC Young Boys |
32 | 8 |
8 | 2 |
302 |
Europa League — 4G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | BSC Young Boys |
10 | 1 |
0 | 1 |
276 |
| 17/18 | BSC Young Boys |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | BSC Young Boys |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | SL Benfica |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 11/12 | Ajax Amsterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Ajax Amsterdam |
4 | 2 |
0 | 0 |
153 |
| 09/10 | Ajax Amsterdam |
8 | 1 |
0 | 2 |
375 |
Schweizer Cup — 4G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | BSC Young Boys |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 18/19 | BSC Young Boys |
3 | 2 |
0 | 0 |
92 |
| 17/18 | BSC Young Boys |
6 | 2 |
2 | 1 |
137 |
| 16/17 | BSC Young Boys |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 15/16 | BSC Young Boys |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 4G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Ajax Amsterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Ajax Amsterdam |
6 | 3 |
6 | 1 |
188 |
| 09/10 | Ajax Amsterdam |
6 | 0 |
4 | 0 |
0 |
| 07/08 | SC Heerenveen |
2 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Beloften nacompetitie — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Ajax Amsterdam U21 |
9 | 3 |
1 | 0 |
253 |
Champions League Qu. — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | BSC Young Boys |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | BSC Young Boys |
2 | 1 |
0 | 0 |
129 |
| 19/20 | BSC Young Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | BSC Young Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | BSC Young Boys |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | BSC Young Boys |
4 | 1 |
1 | 0 |
309 |
| 15/16 | BSC Young Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Ajax Amsterdam |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Ajax Amsterdam |
7 | 2 |
0 | 0 |
286 |
| 07/08 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | BSC Young Boys |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | BSC Young Boys |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | SL Benfica |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 12/13 | Ajax Amsterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Ajax Amsterdam |
6 | 1 |
1 | 0 |
498 |
| 10/11 | Ajax Amsterdam |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Swiss Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | BSC Young Boys |
3 | 1 |
0 | 0 |
157 |
| 20/21 | BSC Young Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allianz Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SL Benfica |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | SL Benfica |
3 | 1 |
0 | 0 |
272 |
Liga ZON Sagres — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | SL Benfica |
20 | 1 |
2 | 0 |
363 |
Taça de Portugal — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | SL Benfica |
4 | 1 |
0 | 0 |
156 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | BSC Young Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Ajax Amsterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga NOS — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SL Benfica |
11 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Beloften Eredivisie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Ajax Amsterdam U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Johan Cruijff Schaal — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Ajax Amsterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Meridian Prva — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | FK Partizan Belgrade |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
20 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
17 meczów, 6 goli
Nr koszulki: 10
Były kadrowicz
9 meczów, 5 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (15)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Calf problems |
25.02.2022 |
27.04.2022 |
62 |
9 |
| 20/21 |
unknown injury |
28.09.2020 |
02.10.2020 |
5 |
1 |
| 19/20 |
Naderwanie mięśnia |
16.02.2020 |
08.03.2020 |
22 |
2 |
| 19/20 |
Uraz mięśniowy |
24.07.2019 |
06.01.2020 |
167 |
28 |
| 18/19 |
Tendon rupture |
03.03.2019 |
03.06.2019 |
93 |
14 |
| 18/19 |
Broken foot |
08.12.2018 |
28.02.2019 |
83 |
7 |
| 18/19 |
unknown injury |
31.08.2018 |
13.09.2018 |
14 |
1 |
| 17/18 |
Shoulder joint contusion |
11.02.2018 |
15.02.2018 |
5 |
1 |
| 17/18 |
unknown injury |
05.12.2017 |
14.12.2017 |
10 |
2 |
| 17/18 |
minor knock |
12.10.2017 |
18.10.2017 |
7 |
1 |
| 16/17 |
Uraz uda (dwugłowy) |
22.05.2017 |
29.06.2017 |
39 |
2 |
| 16/17 |
Uraz mechaniczny |
05.12.2016 |
29.12.2016 |
25 |
2 |
| 16/17 |
Knee problems |
10.10.2016 |
03.11.2016 |
25 |
6 |
| 15/16 |
Ill |
11.02.2016 |
15.02.2016 |
5 |
1 |
| 15/16 |
Adductor pain |
29.10.2015 |
16.11.2015 |
19 |
4 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Zeleznicar (I) |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 23/24 |
19.01.2024 |
Without Club |
→ |
Zeleznicar (I) |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
BSC Young Boys |
→ |
Without Club |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Benfica |
→ |
BSC Young Boys |
Transfer |
3M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Ajax |
→ |
Benfica |
Transfer |
2.5M € |
| 08/09 |
06.07.2008 |
Heerenveen |
→ |
Ajax |
Transfer |
8.5M € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Partizan |
→ |
Heerenveen |
Transfer |
450k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Partizan U19 |
→ |
Partizan |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Miralem Sulejmani?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.