Mirko Pennesi
⚽ Bramkarz 🏟️ Soncinese 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 06.06.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Terni, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Soncinese |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| USD Caravaggio | 3 | 92 | 0 | 0 |
| AC Crema 1908 | 2 | 68 | 0 | 0 |
| AC Ponte San Pietro | 1 | 28 | 0 | 0 |
| AC Ponte San Pietro-Isola | 3 | 109 | 0 | 0 |
| Savona FBC | 1 | 19 | 0 | 0 |
| US Pergocrema 1932 | 1 | 11 | 0 | 0 |
| AS Lucchese Libertas | 2 | 44 | 0 | 0 |
| Ascoli Picchio Primavera | 3 | 40 | 0 | 0 |
| Ascoli Calcio 1898 | 2 | 30 | 0 | 0 |
| Ternana Berretti | 2 | 22 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie D play-out |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Serie D - C |
38 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 323 |
| Coppa Serie D |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| Serie D - B |
248 | 0 | 0 |
10 | 0 | 18 130 |
| Play-off Serie D |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Lega Pro B |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Italy Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Lega Pro 1 - B |
40 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 690 |
| Supercoppa C2 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Lega Pro 2 - B |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 155 |
| Primavera C |
52 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 630 |
| Serie B |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 |
| Primavera Fase Finale |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Viareggio Cup |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 480 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie D play-out — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | USD Caravaggio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Serie D - C — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | USD Caravaggio |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 323 |
Coppa Serie D — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | USD Caravaggio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | USD Caravaggio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | AC Crema 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | AC Ponte San Pietro |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | AC Ponte San... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | AC Ponte San... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Serie D - B — 0G / 248M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | USD Caravaggio |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 108 |
| 21/22 | AC Crema 1908 |
38 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 20/21 | AC Crema 1908 |
28 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 19/20 | AC Ponte San Pietro |
27 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
| 18/19 | AC Ponte San... |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 17/18 | AC Ponte San... |
36 | 0 |
0 | 3 |
3 240 |
| 16/17 | AC Ponte San... |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 052 |
| 15/16 | USD Caravaggio |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Play-off Serie D — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AC Crema 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | AC Ponte San... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Lega Pro B — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Savona FBC |
17 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Italy Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Savona FBC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | AS Lucchese Libertas |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 08/09 | Ascoli Calcio 1898 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro 1 - B — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | US Pergocrema 1932 |
11 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | AS Lucchese Libertas |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 600 |
Supercoppa C2 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | AS Lucchese Libertas |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Lega Pro 2 - B — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | AS Lucchese Libertas |
12 | 0 |
0 | 0 |
155 |
Primavera C — 0G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Ascoli Picchio... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 08/09 | Ascoli Picchio... |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 07/08 | Ascoli Picchio... |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 06/07 | Ternana Berretti |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 750 |
Serie B — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Ascoli Calcio 1898 |
25 | 0 |
0 | 0 |
1 |
| 07/08 | Ascoli Calcio 1898 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera Fase Finale — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Ascoli Picchio... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Viareggio Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Ascoli Picchio... |
5 | 0 |
0 | 1 |
480 |
| 05/06 | Ternana Berretti |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Caravaggio |
→ |
Soncinese |
Transfer |
50k € |
| 22/23 |
20.08.2022 |
Crema |
→ |
Caravaggio |
Transfer |
10k € |
| 20/21 |
13.07.2020 |
Ponte S. Pietro |
→ |
Crema |
Transfer |
50k € |
| 16/17 |
01.08.2016 |
Caravaggio |
→ |
Pontisola |
Transfer |
25k € |
| 15/16 |
01.02.2016 |
Without Club |
→ |
Caravaggio |
Transfer |
25k € |
| 14/15 |
18.12.2014 |
Savona |
→ |
Without Club |
Transfer |
25k € |
| 14/15 |
09.08.2014 |
Without Club |
→ |
Savona |
Transfer |
100k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Pergolettese |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Without Club |
→ |
Pergocrema |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Lucchese |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Ascoli |
→ |
Lucchese |
Transfer |
50k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Ascoli U19 |
→ |
Ascoli |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Ternana U19 |
→ |
Ascoli U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Mirko Pennesi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.