Mislav Orsic
⚽ Napastnik 🏟️ Pafos FC 🏳️ Chorwacja
| 📝 | Imię ojczyste | Mislav Oršić |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.12.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Zagreb, Chorwacja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Chorwacja |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Pafos FC |
| 📅 | Dołączył | 22.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | HBR Sport |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| GNK Dinamo Zagreb | 5 | 234 | 91 | 40 |
| NK Inter Zapresic | 4 | 106 | 22 | 7 |
| Ulsan Hyundai | 4 | 70 | 21 | 11 |
| Jeonnam Dragons | 2 | 58 | 17 | 10 |
| Pafos FC | 2 | 32 | 5 | 2 |
| Changchun Yatai | 1 | 15 | 2 | 0 |
| NK Celje | 1 | 16 | 2 | 4 |
| Spezia Primavera | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Trabzonspor | 2 | 23 | 0 | 1 |
| Southampton FC | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Spezia Calcio | 1 | 32 | 0 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| SuperSport HNL |
220 | 65 | 33 |
5 | 1 | 1 868 |
| K League 1 |
96 | 27 | 14 |
4 | 0 | 1 055 |
| 1. HNL |
34 | 14 | 3 |
1 | 0 | 190 |
| Europa League |
30 | 13 | 6 |
0 | 0 | 615 |
| Champions League Qu. |
33 | 10 | 5 |
1 | 0 | 1 467 |
| Champions League |
12 | 6 | 1 |
1 | 0 | 366 |
| Hrvatski nogometni kup |
14 | 6 | 0 |
0 | 0 | 627 |
| AFC Champions League |
12 | 6 | 4 |
0 | 0 | 341 |
| Korea Cup |
11 | 4 | 2 |
1 | 0 | 759 |
| Kypello Kyprou |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 91 |
| Super League |
15 | 2 | 0 |
0 | 0 | 344 |
| Prva Liga |
13 | 2 | 4 |
0 | 0 | 579 |
| Cyprus League Championship... |
10 | 1 | 1 |
1 | 0 | 222 |
| Conference League |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 64 |
| K League 1 Final A |
5 | 1 | 1 |
1 | 0 | 368 |
| Primavera A |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 54 |
| Cyprus League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Süper Lig |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Türkiye Kupasi |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premier League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SuperSport Super Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| K League 1 Final B |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pokal Slovenije |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B Play-off |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B |
29 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
SuperSport HNL — 65G / 220M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
15 | 8 |
7 | 0 |
118 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
35 | 16 |
7 | 0 |
156 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
34 | 13 |
6 | 0 |
166 |
| 18/19 | GNK Dinamo Zagreb |
30 | 6 |
6 | 1 |
248 |
| 12/13 | NK Inter Zapresic |
33 | 12 |
5 | 2 |
245 |
| 11/12 | NK Inter Zapresic |
27 | 4 |
1 | 0 |
379 |
| 10/11 | NK Inter Zapresic |
28 | 3 |
1 | 2 |
483 |
| 09/10 | NK Inter Zapresic |
18 | 3 |
0 | 0 |
73 |
K League 1 — 27G / 96M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Ulsan Hyundai |
14 | 4 |
1 | 0 |
247 |
| 2017 | Ulsan Hyundai |
33 | 9 |
3 | 0 |
275 |
| 2016 | Jeonnam Dragons |
17 | 5 |
3 | 1 |
302 |
| 2015 | Jeonnam Dragons |
32 | 9 |
7 | 3 |
231 |
1. HNL — 14G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | GNK Dinamo Zagreb |
34 | 14 |
3 | 1 |
190 |
Europa League — 13G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | GNK Dinamo Zagreb |
8 | 4 |
3 | 0 |
168 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
12 | 6 |
2 | 0 |
163 |
| 18/19 | GNK Dinamo Zagreb |
10 | 3 |
1 | 0 |
284 |
Champions League Qu. — 10G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Pafos FC |
6 | 1 |
1 | 0 |
321 |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 3 |
1 | 0 |
143 |
| 21/22 | GNK Dinamo Zagreb |
7 | 1 |
0 | 1 |
573 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 3 |
3 | 0 |
175 |
| 18/19 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 2 |
0 | 0 |
255 |
Champions League — 6G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 2 |
0 | 1 |
247 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 4 |
1 | 0 |
119 |
Hrvatski nogometni kup — 6G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | GNK Dinamo Zagreb |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
5 | 2 |
0 | 0 |
124 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | GNK Dinamo Zagreb |
4 | 2 |
0 | 0 |
143 |
AFC Champions League — 6G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Ulsan Hyundai |
7 | 4 |
4 | 0 |
144 |
| 16/17 | Ulsan Hyundai |
5 | 2 |
0 | 0 |
197 |
Korea Cup — 4G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Ulsan Hyundai |
6 | 1 |
2 | 1 |
294 |
| 2016 | Jeonnam Dragons |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 2015 | Jeonnam Dragons |
4 | 1 |
0 | 0 |
420 |
Kypello Kyprou — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Pafos FC |
4 | 2 |
0 | 0 |
91 |
Super League — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Changchun Yatai |
15 | 2 |
0 | 0 |
344 |
Prva Liga — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | NK Celje |
13 | 2 |
4 | 0 |
579 |
Cyprus League Championship Round — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Pafos FC |
10 | 1 |
1 | 1 |
222 |
Conference League — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Pafos FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
64 |
K League 1 Final A — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Ulsan Hyundai |
5 | 1 |
1 | 1 |
368 |
Primavera A — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Spezia Primavera |
1 | 1 |
0 | 0 |
54 |
Cyprus League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Pafos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Pafos FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Süper Lig — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Trabzonspor |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Trabzonspor |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Trabzonspor |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Trabzonspor |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Türkiye Kupasi — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Trabzonspor |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Southampton FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Southampton FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SuperSport Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
K League 1 Final B — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Jeonnam Dragons |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pokal Slovenije — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | NK Celje |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B Play-off — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Spezia Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Spezia Calcio |
29 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Spezia Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
minor knock |
22.09.2024 |
24.09.2024 |
3 |
1 |
| 23/24 |
Fitness |
22.01.2024 |
10.03.2024 |
49 |
10 |
| 23/24 |
Cruciate ligament tear |
23.07.2023 |
22.01.2024 |
184 |
29 |
| 21/22 |
Uraz mięśniowy |
07.10.2021 |
15.10.2021 |
9 |
2 |
| 18/19 |
Uraz mechaniczny |
16.05.2019 |
19.05.2019 |
4 |
1 |
| 18/19 |
minor knock |
09.03.2019 |
11.03.2019 |
3 |
1 |
| 18/19 |
minor knock |
22.02.2019 |
25.02.2019 |
4 |
1 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
22.01.2025 |
Trabzonspor |
→ |
Pafos FC |
Transfer |
1.7M € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Southampton |
→ |
Trabzonspor |
Transfer |
5M € |
| 22/23 |
06.01.2023 |
Dinamo Zagreb |
→ |
Southampton |
Transfer |
10M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Ulsan Hyundai |
→ |
Dinamo Zagreb |
Transfer |
1.6M € |
| 16/17 |
09.02.2017 |
CC Yatai |
→ |
Ulsan Hyundai |
Transfer |
750k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Jeonnam Dragons |
→ |
CC Yatai |
Transfer |
700k € |
| 15/16 |
05.01.2016 |
HNK Rijeka |
→ |
Jeonnam Dragons |
Transfer |
700k € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Jeonnam Dragons |
→ |
HNK Rijeka |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 14/15 |
26.02.2015 |
HNK Rijeka |
→ |
Jeonnam Dragons |
Wypożyczenie |
700k € |
| 14/15 |
31.12.2014 |
NK Celje |
→ |
HNK Rijeka |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 14/15 |
31.08.2014 |
HNK Rijeka |
→ |
NK Celje |
Wypożyczenie |
700k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Spezia Calcio |
→ |
HNK Rijeka |
Transfer |
800k € |
| 13/14 |
10.09.2013 |
Inter Zapresic |
→ |
Spezia Calcio |
Transfer |
1M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
I. Zapresic U17 |
→ |
Inter Zapresic |
Transfer |
— |
| 08/09 |
15.08.2008 |
Kustosija U17 |
→ |
I. Zapresic U17 |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Kustosija Jgd |
→ |
Kustosija U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Mislav Orsic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.