Munas Dabbur
⚽ Napastnik 🏟️ Shabab Al-Ahli Club 🏳️ Izrael
| 📝 | Imię ojczyste | מואנס דאבור |
| 🎂 | Data urodzenia | 13.05.1992 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Nazareth, Izrael |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Izrael |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Shabab Al-Ahli Club |
| 📅 | Dołączył | 12.07.2023 |
| 🤝 | Agent | ONEANDTEN |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Red Bull Salzburg | 3 | 141 | 72 | 31 |
| Grasshopper Club Zurich | 4 | 106 | 56 | 28 |
| Shabab Al-Ahli Club | 4 | 77 | 31 | 14 |
| TSG 1899 Hoffenheim | 4 | 117 | 29 | 10 |
| Maccabi Tel Aviv | 4 | 97 | 23 | 11 |
| Sevilla FC | 1 | 11 | 3 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Bundesliga |
188 | 61 | 25 |
22 | 1 | 1 749 |
| Super League |
96 | 48 | 27 |
24 | 0 | 670 |
| Europa League |
51 | 24 | 9 |
6 | 0 | 886 |
| Ligat ha'Al |
68 | 17 | 7 |
7 | 0 | 657 |
| UAE Pro League |
24 | 15 | 7 |
1 | 0 | 243 |
| Pro-League |
25 | 8 | 3 |
2 | 0 | 160 |
| ÖFB-Cup |
11 | 8 | 6 |
1 | 0 | 125 |
| Schweizer Cup |
6 | 8 | 1 |
2 | 0 | 137 |
| DFB-Pokal |
8 | 6 | 1 |
0 | 0 | 198 |
| Ligat ha'Al - Championship... |
8 | 5 | 3 |
1 | 0 | 234 |
| Champions League Qu. |
16 | 4 | 2 |
3 | 0 | 86 |
| UAE League Cup |
8 | 3 | 1 |
1 | 0 | 199 |
| AFC Champions League Two |
9 | 3 | 1 |
0 | 0 | 144 |
| Europa League Qualifying |
10 | 2 | 1 |
1 | 0 | 90 |
| UAE President's Cup |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 244 |
| AFC CL-Qualification |
2 | 1 | 2 |
0 | 0 | 179 |
| AFC CL Elite Qualif. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UAE Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa del Rey |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| LaLiga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gvia haMedina |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Bundesliga — 61G / 188M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | TSG 1899 Hoffenheim |
27 | 6 |
2 | 3 |
155 |
| 21/22 | TSG 1899 Hoffenheim |
32 | 3 |
5 | 5 |
438 |
| 20/21 | TSG 1899 Hoffenheim |
29 | 4 |
0 | 2 |
250 |
| 19/20 | TSG 1899 Hoffenheim |
14 | 4 |
1 | 4 |
193 |
| 18/19 | Red Bull Salzburg |
32 | 20 |
11 | 2 |
107 |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
36 | 22 |
5 | 4 |
115 |
| 16/17 | Red Bull Salzburg |
18 | 2 |
1 | 2 |
491 |
Super League — 48G / 96M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Grasshopper Club... |
13 | 7 |
2 | 6 |
155 |
| 15/16 | Grasshopper Club... |
35 | 19 |
13 | 8 |
166 |
| 14/15 | Grasshopper Club... |
32 | 13 |
8 | 7 |
208 |
| 13/14 | Grasshopper Club... |
16 | 9 |
4 | 3 |
141 |
Europa League — 24G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | TSG 1899 Hoffenheim |
7 | 6 |
1 | 0 |
78 |
| 19/20 | Sevilla FC |
6 | 3 |
2 | 0 |
110 |
| 18/19 | Red Bull Salzburg |
10 | 8 |
1 | 2 |
107 |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
14 | 5 |
3 | 3 |
257 |
| 16/17 | Red Bull Salzburg |
4 | 1 |
1 | 0 |
197 |
| 13/14 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 11/12 | Maccabi Tel Aviv |
4 | 1 |
0 | 1 |
137 |
Ligat ha'Al — 17G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Maccabi Tel Aviv |
18 | 4 |
2 | 2 |
178 |
| 12/13 | Maccabi Tel Aviv |
26 | 9 |
3 | 1 |
136 |
| 11/12 | Maccabi Tel Aviv |
23 | 4 |
2 | 4 |
343 |
| 10/11 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UAE Pro League — 15G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Shabab Al-Ahli Club |
3 | 1 |
0 | 0 |
135 |
| 23/24 | Shabab Al-Ahli Club |
21 | 14 |
7 | 1 |
108 |
Pro-League — 8G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
25 | 8 |
3 | 2 |
160 |
ÖFB-Cup — 8G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Red Bull Salzburg |
5 | 5 |
4 | 1 |
65 |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Red Bull Salzburg |
2 | 3 |
2 | 0 |
60 |
Schweizer Cup — 8G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Grasshopper Club... |
2 | 3 |
0 | 1 |
60 |
| 14/15 | Grasshopper Club... |
4 | 5 |
1 | 1 |
77 |
DFB-Pokal — 6G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | TSG 1899 Hoffenheim |
3 | 2 |
0 | 0 |
100 |
| 21/22 | TSG 1899 Hoffenheim |
3 | 2 |
1 | 0 |
83 |
| 20/21 | TSG 1899 Hoffenheim |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | TSG 1899 Hoffenheim |
1 | 2 |
0 | 0 |
15 |
Ligat ha'Al - Championship round — 5G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Maccabi Tel Aviv |
2 | 1 |
1 | 0 |
108 |
| 11/12 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 4 |
2 | 1 |
126 |
Champions League Qu. — 4G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Red Bull Salzburg |
4 | 4 |
0 | 3 |
86 |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 16/17 | Red Bull Salzburg |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Grasshopper Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UAE League Cup — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
7 | 3 |
1 | 1 |
199 |
| 23/24 | Shabab Al-Ahli Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
AFC Champions League Two — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
9 | 3 |
1 | 0 |
144 |
Europa League Qualifying — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Red Bull Salzburg |
2 | 2 |
1 | 0 |
90 |
| 14/15 | Grasshopper Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UAE President's Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
4 | 1 |
0 | 1 |
244 |
| 23/24 | Shabab Al-Ahli Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
AFC CL-Qualification — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Shabab Al-Ahli Club |
2 | 1 |
2 | 0 |
179 |
AFC CL Elite Qualif. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shabab Al-Ahli Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UAE Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Shabab Al-Ahli Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa del Rey — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Sevilla FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
LaLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Sevilla FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gvia haMedina — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Maccabi Tel Aviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
40 meczów, 15 goli
Nr koszulki: 10
Były kadrowicz
22 meczów, 13 goli
Nr koszulki: 10
Były kadrowicz
7 meczów, 3 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz barku |
23.10.2022 |
02.01.2023 |
72 |
4 |
| 21/22 |
Ill |
16.09.2021 |
23.09.2021 |
8 |
1 |
| 20/21 |
Fitness |
19.11.2020 |
30.11.2020 |
12 |
3 |
| 20/21 |
Koronawirus |
09.11.2020 |
19.11.2020 |
11 |
0 |
| 20/21 |
Problemy mięśniowe |
10.09.2020 |
14.09.2020 |
5 |
1 |
| 19/20 |
Uraz kolana |
24.02.2020 |
30.04.2020 |
67 |
2 |
| 16/17 |
Uraz uda (dwugłowy) |
05.12.2016 |
09.02.2017 |
67 |
3 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
12.07.2023 |
TSG Hoffenheim |
→ |
Shabab Al-Ahli |
Transfer |
3M € |
| 19/20 |
07.01.2020 |
Sevilla FC |
→ |
TSG Hoffenheim |
Transfer |
10M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
RB Salzburg |
→ |
Sevilla FC |
Transfer |
15M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Grasshoppers |
→ |
RB Salzburg |
Powrót z wyp. |
5M € |
| 16/17 |
14.02.2017 |
RB Salzburg |
→ |
Grasshoppers |
Wypożyczenie |
5M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Grasshoppers |
→ |
RB Salzburg |
Transfer |
7M € |
| 13/14 |
06.02.2014 |
M. Tel Aviv |
→ |
Grasshoppers |
Transfer |
350k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
M. Tel Aviv U19 |
→ |
M. Tel Aviv |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
M. Ahi Nazareth |
→ |
M. Tel Aviv U19 |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
M. A. Nzrth U19 |
→ |
M. Ahi Nazareth |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Munas Dabbur?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.