Muriel
⚽ Bramkarz 🏟️ Clube Náutico Capibaribe 🏳️ Brazil Germany
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AEL Limassol | 2 | 52 | 0 | 0 |
| Clube Náutico Capibaribe | 1 | 29 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 59 | 0 | 0 |
| Fluminense Football Club | 4 | 156 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Bahia | 1 | 22 | 0 | 0 |
| Sport Club Internacional | 7 | 332 | 0 | 0 |
| Portuguesa | 1 | 16 | 0 | 0 |
| SER Caxias do Sul (RS) | 1 | 18 | 0 | 0 |
| B SAD | 1 | 37 | 0 | 0 |
| CF Os Belenenses | 1 | 25 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Cyprus League |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Relegation Round |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Kypello Kyprou |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Protathlima Cyta |
21 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 665 |
| Série C |
27 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 396 |
| Copa do Nordeste |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Copa do Brasil |
34 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 530 |
| Campeonato Pernambucano |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Série A |
309 | 0 | 0 |
10 | 0 | 14 771 |
| Campeonato Baiano |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Copa Sudamericana |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Campeonato Carioca - Final |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeonato Carioca |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Libertadores |
38 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Carioca - Taça Rio |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Série B |
38 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 420 |
| Gauchão - Fase Final |
29 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 170 |
| Campeonato Gaúcho |
56 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 430 |
| Primeira Liga do Brasil |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Gauchão - 2º Turno |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 890 |
| Campeonato Gaúcho - Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liga NOS |
55 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 304 |
| Taça de Portugal |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Allianz Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Taça CTT |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Cyprus League — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AEL Limassol |
16 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Relegation Round — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AEL Limassol |
9 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Kypello Kyprou — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AEL Limassol |
6 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Protathlima Cyta — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AEL Limassol |
21 | 0 |
0 | 2 |
1 665 |
Série C — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Náutico... |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 496 |
| 2009 | SER Caxias do Sul... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Copa do Nordeste — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Náutico... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2024 | Esporte Clube... |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa do Brasil — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Náutico... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2024 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2015 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Sport Club... |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
Campeonato Pernambucano — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Náutico... |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Série A — 0G / 309M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Esporte Clube... |
37 | 0 |
0 | 2 |
90 |
| 2022 | Fluminense... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
36 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2020 | Fluminense... |
31 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
| 2019 | Fluminense... |
23 | 0 |
0 | 1 |
1 890 |
| 2016 | Sport Club... |
9 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2015 | Sport Club... |
36 | 0 |
0 | 1 |
1 157 |
| 2014 | Sport Club... |
15 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 2013 | Sport Club... |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 811 |
| 2012 | Sport Club... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 378 |
| 2011 | Sport Club... |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 2010 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Baiano — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Esporte Clube... |
13 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Copa Sudamericana — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2014 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Carioca — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Fluminense... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Libertadores — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Sport Club... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2011 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fluminense... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Série B — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Esporte Clube Bahia |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
| 2009 | Portuguesa |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2012 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2011 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2009 | SER Caxias do Sul... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Sport Club... |
12 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Sport Club... |
15 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2014 | Sport Club... |
9 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2013 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2012 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2011 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2010 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Gauchão - 2º Turno — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Sport Club... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2012 | Sport Club... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2011 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2009 | SER Caxias do Sul... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Campeonato Gaúcho - Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga NOS — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | B SAD |
33 | 0 |
0 | 4 |
2 812 |
| 17/18 | CF Os Belenenses |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 492 |
Taça de Portugal — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | B SAD |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | CF Os Belenenses |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Allianz Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | B SAD |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Taça CTT — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF Os Belenenses |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
4 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 17/18 |
Uraz barku |
17.12.2017 |
17.02.2018 |
63 |
10 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
30.01.2025 |
EC Vitória |
→ |
Náutico |
Transfer |
— |
| 23/24 |
01.01.2024 |
AEL Limassol |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
09.07.2022 |
Fluminense |
→ |
AEL Limassol |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
05.07.2019 |
B SAD |
→ |
Fluminense |
Transfer |
800k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Belenenses |
→ |
B SAD |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Inter B |
→ |
Belenenses |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Internacional |
→ |
Inter B |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
EC Bahia |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 16/17 |
21.07.2016 |
Internacional |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
700k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Portuguesa |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 09/10 |
01.09.2009 |
Internacional |
→ |
Portuguesa |
Wypożyczenie |
100k € |
| 09/10 |
31.08.2009 |
Caxias-RS |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 08/09 |
02.02.2009 |
Internacional |
→ |
Caxias-RS |
Wypożyczenie |
100k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Inter U20 |
→ |
Internacional |
Transfer |
250k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Muriel?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.