Adrián Martínez
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Adrián Martínez Flores |
| 🎂 | Data urodzenia | 06.01.1970 (56 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mexico City, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2012 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Santos Laguna | 6 | 220 | 0 | 0 |
| Club León FC | 2 | 44 | 0 | 0 |
| San Luis FC | 6 | 123 | 0 | 2 |
| CD Irapuato | 2 | 61 | 0 | 0 |
| Club San Luis | 2 | 74 | 0 | 0 |
| Club Necaxa | 1 | 40 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liguilla Clausura |
36 | 0 | 0 |
8 | 0 | 3 240 |
| Primera Verano |
87 | 0 | 0 |
7 | 0 | 5 142 |
| Primera Invierno |
68 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 860 |
| Liguilla Inv. |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Libertadores |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Copa Sudamericana |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 360 |
| Liguilla Asc. Ap |
6 | 0 | 0 |
3 | 0 | 540 |
| Ascenso Apertura |
32 | 0 | 0 |
5 | 0 | 2 790 |
| Final de Ascenso |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 540 |
| Ascenso Clausura |
15 | 0 | 0 |
2 | 0 | 990 |
| Primera Clausura |
132 | 0 | 2 |
12 | 0 | 10 697 |
| Liguilla Apertura |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| Primera Apertura |
140 | 0 | 0 |
18 | 0 | 11 430 |
| North American SuperLiga |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| InterLiga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
Liguilla Clausura — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 98/99 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 07/08 | San Luis FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 05/06 | Club San Luis |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 04/05 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 01/02 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 00/01 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 3 |
540 |
Primera Verano — 0G / 87M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 98/99 | Santos Laguna |
13 | 0 |
0 | 0 |
503 |
| 97/98 | Club León FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 96/97 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 01/02 | Santos Laguna |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 309 |
| 00/01 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
Primera Invierno — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 98/99 | Santos Laguna |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 96/97 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 01/02 | Santos Laguna |
16 | 0 |
0 | 4 |
1 440 |
| 00/01 | Santos Laguna |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
Liguilla Inv. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 00/01 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Libertadores — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | San Luis FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | San Luis FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Copa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | San Luis FC |
4 | 0 |
0 | 2 |
360 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CD Irapuato |
2 | 0 |
0 | 2 |
180 |
| 10/11 | CD Irapuato |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Ascenso Apertura — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CD Irapuato |
15 | 0 |
0 | 4 |
1 350 |
| 10/11 | CD Irapuato |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
Final de Ascenso — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CD Irapuato |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CD Irapuato |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
Ascenso Clausura — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CD Irapuato |
15 | 0 |
0 | 2 |
990 |
Primera Clausura — 0G / 132M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | San Luis FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 08/09 | San Luis FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 07/08 | San Luis FC |
16 | 0 |
2 | 1 |
1 405 |
| 06/07 | Club San Luis |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 05/06 | Club San Luis |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 04/05 | Santos Laguna |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 435 |
| 03/04 | Club Necaxa |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 017 |
| 02/03 | Santos Laguna |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
Liguilla Apertura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | San Luis FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | San Luis FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | San Luis FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 02/03 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Primera Apertura — 0G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | San Luis FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 08/09 | San Luis FC |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 07/08 | San Luis FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 06/07 | Club San Luis |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 05/06 | Club San Luis |
17 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 04/05 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 03/04 | Club Necaxa |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
| 02/03 | Santos Laguna |
19 | 0 |
0 | 3 |
1 710 |
North American SuperLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | San Luis FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
180 |
InterLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | San Luis FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Irapuato |
→ |
Retired |
Transfer |
400k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
San Luis |
→ |
Irapuato |
Transfer |
400k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Santos Laguna |
→ |
San Luis |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Necaxa |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Santos Laguna |
→ |
Necaxa |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
León |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
— |
| 90/91 |
01.07.1990 |
Club León U20 |
→ |
León |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Adrián Martínez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.