Nahuel Guzmán
⚽ Bramkarz 🏟️ Tigres UANL 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Nahuel Ignacio Guzmán Palomeque |
| 🎂 | Data urodzenia | 09.02.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rosario, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Tigres UANL |
| 📅 | Dołączył | 04.07.2014 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2025 |
| 🤝 | Agent | Pedro Aldave Ortuzar |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tigres UANL | 21 | 513 | 0 | 1 |
| CA Newell's Old Boys | 8 | 231 | 0 | 0 |
| CS Independiente Rivadavia | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Tigres UANL U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
179 | 0 | 1 |
19 | 0 | 16 110 |
| Liguilla Clausura |
34 | 0 | 0 |
7 | 0 | 3 090 |
| CONCACAF CC |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Liga MX Clausura |
162 | 0 | 0 |
18 | 0 | 14 535 |
| Liguilla Apertura |
45 | 0 | 0 |
7 | 0 | 4 096 |
| CONCACAF Champions Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| CONCACAF CL |
38 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 420 |
| Leagues Cup |
15 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 380 |
| Campeones Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeón de Campeones |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 450 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Libertadores |
32 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 668 |
| Final |
38 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 970 |
| Inicial |
38 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 420 |
| Copa Argentina |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Clausura |
72 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Apertura |
55 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa Sudamericana |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. B Nacional |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Copa MX Apertura |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 630 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 0G / 179M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Tigres UANL |
6 | 0 |
1 | 0 |
540 |
| 24/25 | Tigres UANL |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 23/24 | Tigres UANL |
16 | 0 |
0 | 4 |
1 440 |
| 22/23 | Tigres UANL |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 21/22 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 20/21 | Tigres UANL |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 19/20 | Tigres UANL |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
| 18/19 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 17/18 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 16/17 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 15/16 | Tigres UANL |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 14/15 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
Liguilla Clausura — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 22/23 | Tigres UANL |
7 | 0 |
0 | 1 |
660 |
| 21/22 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 17/18 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 15/16 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 14/15 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
CONCACAF CC — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
Liga MX Clausura — 0G / 162M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 23/24 | Tigres UANL |
8 | 0 |
0 | 3 |
720 |
| 22/23 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 485 |
| 21/22 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 20/21 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 19/20 | Tigres UANL |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 18/19 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 17/18 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 16/17 | Tigres UANL |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 15/16 | Tigres UANL |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 14/15 | Tigres UANL |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
Liguilla Apertura — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 0 |
544 |
| 22/23 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 2 |
270 |
| 21/22 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 20/21 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 16/17 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 15/16 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 2 |
570 |
| 14/15 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 1 |
522 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
CONCACAF CL — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 19/20 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 18/19 | Tigres UANL |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 17/18 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Tigres UANL |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 15/16 | Tigres UANL |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Leagues Cup — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2024 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2023 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 2 |
390 |
| 2019 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Campeones Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeón de Campeones — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Libertadores — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Tigres UANL |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2014 | CA Newell's Old Boys |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
11 | 0 |
0 | 1 |
958 |
| 2010 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Newell's Old Boys |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
Inicial — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Newell's Old Boys |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
Copa Argentina — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Clausura — 0G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Newell's Old Boys |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | CA Newell's Old Boys |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CA Newell's Old Boys |
18 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2007 | CA Newell's Old Boys |
14 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2006 | CA Newell's Old Boys |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Newell's Old Boys |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | CA Newell's Old Boys |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2007 | CA Newell's Old Boys |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2006 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA Newell's Old Boys |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. B Nacional — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | CS Independiente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa MX Apertura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 17/18 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Tigres UANL U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
6 meczów
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
4 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
8 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Knee surgery |
13.03.2024 |
11.04.2024 |
30 |
6 |
🔄 Historia transferów (3)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 14/15 |
04.07.2014 |
Newell's |
→ |
Tigres UANL |
Transfer |
800k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Ind. Rivadavia |
→ |
Newell's |
Transfer |
100k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Newell's |
→ |
Ind. Rivadavia |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Nahuel Guzmán?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.