Ángel Sepúlveda
⚽ Napastnik 🏟️ CD Cruz Azul 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Ángel Baltazar Sepúlveda Sánchez |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.02.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Apatzingán, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CD Cruz Azul |
| 📅 | Dołączył | 29.08.2023 |
| 🤝 | Agent | Elite ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Querétaro FC | 8 | 214 | 41 | 23 |
| CD Cruz Azul | 5 | 97 | 37 | 11 |
| Monarcas Morelia | 4 | 112 | 16 | 9 |
| Club Atlético Morelia U20 | 3 | 30 | 15 | 0 |
| CF Atlante | 1 | 38 | 8 | 5 |
| Neza FC | 1 | 29 | 3 | 0 |
| Club Necaxa | 2 | 32 | 2 | 4 |
| Club Tijuana | 2 | 35 | 2 | 3 |
| Deportivo Guadalajara | 1 | 16 | 1 | 1 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Querétaro FC U20 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| CF Atlante UTN | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
202 | 40 | 16 |
12 | 0 | 2 256 |
| Liga MX Clausura |
190 | 32 | 22 |
19 | 0 | 4 197 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
23 | 15 | 0 |
1 | 1 | 562 |
| CONCACAF CC |
8 | 9 | 2 |
2 | 0 | 75 |
| Copa MX Clausura |
19 | 7 | 0 |
2 | 0 | 642 |
| Copa MX Apertura |
24 | 5 | 5 |
0 | 0 | 760 |
| Liguilla Apertura |
12 | 4 | 2 |
1 | 0 | 574 |
| CONCACAF CL |
13 | 4 | 2 |
1 | 0 | 626 |
| Liguilla Clausura |
23 | 3 | 2 |
1 | 0 | 425 |
| Leagues Cup |
12 | 2 | 1 |
1 | 0 | 240 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 2 | 0 |
0 | 0 | 241 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
11 | 1 | 0 |
1 | 0 | 567 |
| Primera Clausura |
21 | 1 | 1 |
1 | 0 | 62 |
| Primera Apertura |
18 | 1 | 1 |
1 | 0 | 116 |
| Copa MX |
7 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Final de Ascenso |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Cl. |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Ap. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ascenso Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 40G / 202M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CD Cruz Azul |
7 | 5 |
2 | 0 |
105 |
| 24/25 | CD Cruz Azul |
17 | 9 |
0 | 2 |
93 |
| 23/24 | CD Cruz Azul |
11 | 6 |
0 | 2 |
107 |
| 23/24 | Querétaro FC |
4 | 3 |
0 | 2 |
107 |
| 22/23 | Querétaro FC |
17 | 4 |
1 | 1 |
302 |
| 21/22 | Club Necaxa |
13 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 20/21 | Querétaro FC |
17 | 3 |
5 | 1 |
391 |
| 19/20 | Club Tijuana |
18 | 2 |
1 | 1 |
169 |
| 18/19 | Deportivo... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
16 | 2 |
0 | 0 |
451 |
| 16/17 | Querétaro FC |
15 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 15/16 | Querétaro FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC |
17 | 2 |
1 | 1 |
284 |
| 13/14 | CF Atlante |
17 | 4 |
2 | 0 |
247 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 32G / 190M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Cruz Azul |
17 | 4 |
0 | 2 |
171 |
| 23/24 | CD Cruz Azul |
17 | 2 |
4 | 1 |
522 |
| 22/23 | Querétaro FC |
13 | 2 |
1 | 0 |
426 |
| 21/22 | Querétaro FC |
17 | 5 |
0 | 2 |
261 |
| 20/21 | Querétaro FC |
17 | 6 |
3 | 1 |
219 |
| 19/20 | Club Tijuana |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Club Necaxa |
17 | 2 |
2 | 3 |
626 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
17 | 2 |
2 | 2 |
510 |
| 16/17 | Querétaro FC |
16 | 2 |
1 | 2 |
336 |
| 15/16 | Querétaro FC |
17 | 3 |
2 | 4 |
339 |
| 14/15 | Querétaro FC |
17 | 2 |
4 | 0 |
295 |
| 13/14 | CF Atlante |
16 | 2 |
3 | 2 |
492 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 15G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo... |
3 | 1 |
0 | 0 |
225 |
| 15/16 | Querétaro FC U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Club Atlético... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Club Atlético... |
8 | 4 |
0 | 1 |
159 |
| 10/11 | Club Atlético... |
9 | 9 |
0 | 0 |
88 |
CONCACAF CC — 9G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Cruz Azul |
8 | 9 |
2 | 2 |
75 |
Copa MX Clausura — 7G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Querétaro FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
169 |
| 14/15 | Querétaro FC |
7 | 3 |
0 | 1 |
154 |
| 13/14 | CF Atlante |
3 | 2 |
0 | 1 |
135 |
| 12/13 | Neza FC |
6 | 1 |
0 | 0 |
184 |
Copa MX Apertura — 5G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo... |
5 | 1 |
1 | 0 |
410 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
3 | 2 |
1 | 0 |
135 |
| 16/17 | Querétaro FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
6 | 2 |
3 | 0 |
215 |
Liguilla Apertura — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Cruz Azul |
4 | 1 |
1 | 0 |
205 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
1 | 1 |
353 |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
4 | 2 |
0 | 0 |
16 |
CONCACAF CL — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Querétaro FC |
6 | 1 |
2 | 0 |
439 |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
7 | 3 |
0 | 1 |
187 |
Liguilla Clausura — 3G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 23/24 | CD Cruz Azul |
6 | 1 |
1 | 0 |
289 |
| 20/21 | Querétaro FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC |
6 | 2 |
0 | 0 |
136 |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Querétaro FC |
5 | 2 |
1 | 1 |
240 |
| 2019 | Club Tijuana |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Neza FC |
6 | 2 |
0 | 0 |
241 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Querétaro FC U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Club Atlético... |
8 | 1 |
0 | 1 |
567 |
Primera Clausura — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
14 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
7 | 1 |
0 | 0 |
62 |
Primera Apertura — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
10 | 1 |
1 | 0 |
116 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Club Tijuana |
7 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Final de Ascenso — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Neza FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Neza FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Neza FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ascenso Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Atlante UTN |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
12 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 18
Aktywny kadrowicz
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
29.08.2023 |
Querétaro FC |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
1M € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Necaxa |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
1.5M € |
| 21/22 |
02.07.2021 |
Querétaro FC |
→ |
Necaxa |
Transfer |
1.5M € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Club Tijuana |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
1M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Necaxa |
→ |
Club Tijuana |
Transfer |
1.2M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Chivas |
→ |
Necaxa |
Transfer |
1.2M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Monarcas Morelia |
→ |
Chivas |
Transfer |
1.5M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Querétaro FC |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Monarcas Morelia |
→ |
Querétaro FC |
Wypożyczenie |
850k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Atlante |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Monarcas Morelia |
→ |
Atlante |
Wypożyczenie |
700k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Neza |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Monarcas Morelia |
→ |
Neza |
Wypożyczenie |
700k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
CA Morelia U20 |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
700k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Monarcas Zacapu |
→ |
CA Morelia U20 |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Unknown |
→ |
Monarcas Zacapu |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ángel Sepúlveda?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.