Nicky Clark
⚽ Napastnik 🏟️ Ross County FC 🏳️ Szkocja
| 📝 | Imię ojczyste | Nicholas Clark |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.06.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bellshill, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Ross County FC |
| 📅 | Dołączył | 17.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | StormSportsX |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Dundee United FC | 5 | 156 | 43 | 14 |
| Queen of the South FC | 2 | 84 | 42 | 17 |
| Dunfermline Athletic FC | 2 | 78 | 37 | 12 |
| Rangers FC | 3 | 127 | 24 | 14 |
| St. Johnstone FC | 3 | 89 | 17 | 4 |
| Peterhead FC | 2 | 60 | 8 | 2 |
| Ross County FC | 1 | 8 | 0 | 0 |
| St. Johnstone FC B | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Bury FC | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Aberdeen FC | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
208 | 54 | 25 |
10 | 0 | 1 314 |
| League One |
119 | 49 | 15 |
5 | 0 | 988 |
| Premiership |
144 | 30 | 7 |
7 | 0 | 1 399 |
| Betfred Cup |
14 | 9 | 2 |
0 | 0 | 300 |
| SFA Cup |
44 | 8 | 6 |
3 | 0 | 1 051 |
| Ramsdens Cup |
9 | 4 | 2 |
1 | 0 | 138 |
| Scot. League Cup |
6 | 4 | 1 |
1 | 0 | 254 |
| Premiership Play-offs |
12 | 3 | 2 |
0 | 0 | 389 |
| Prem. Sports Cup |
7 | 2 | 0 |
0 | 0 | 232 |
| Scottish Premiership Top... |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 148 |
| Irn-Bru Cup |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Petrofac Tr. Cup |
8 | 2 | 2 |
1 | 0 | 89 |
| Premiership Relegation |
14 | 1 | 0 |
0 | 0 | 395 |
| SCL by Utilita |
2 | 1 | 1 |
0 | 0 | 109 |
| League Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Trust Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Tunnock Ch. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| ALBA Chal. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 54G / 208M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Dundee United FC |
18 | 7 |
4 | 1 |
178 |
| 18/19 | Dundee United FC |
25 | 8 |
3 | 2 |
174 |
| 17/18 | Dunfermline... |
32 | 14 |
4 | 3 |
192 |
| 16/17 | Dunfermline... |
30 | 15 |
4 | 3 |
173 |
| 15/16 | Rangers FC |
32 | 2 |
1 | 0 |
347 |
| 14/15 | Rangers FC |
35 | 8 |
3 | 0 |
250 |
| 11/12 | Queen of the... |
31 | 0 |
6 | 1 |
0 |
League One — 49G / 119M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Bury FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Rangers FC |
25 | 9 |
6 | 0 |
147 |
| 12/13 | Queen of the... |
36 | 32 |
7 | 1 |
94 |
| 10/11 | Peterhead FC |
29 | 4 |
1 | 2 |
343 |
| 09/10 | Peterhead FC |
24 | 4 |
1 | 2 |
404 |
Premiership — 30G / 144M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | St. Johnstone FC |
32 | 6 |
2 | 2 |
255 |
| 23/24 | St. Johnstone FC |
21 | 6 |
0 | 0 |
163 |
| 22/23 | St. Johnstone FC |
20 | 4 |
2 | 2 |
386 |
| 22/23 | Dundee United FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Dundee United FC |
33 | 6 |
2 | 0 |
357 |
| 20/21 | Dundee United FC |
31 | 8 |
1 | 3 |
238 |
| 08/09 | Aberdeen FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Betfred Cup — 9G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Dundee United FC |
3 | 2 |
0 | 0 |
115 |
| 19/20 | Dundee United FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Dundee United FC |
4 | 3 |
1 | 0 |
122 |
| 17/18 | Dunfermline... |
3 | 4 |
1 | 0 |
63 |
SFA Cup — 8G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | St. Johnstone FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Dundee United FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Dundee United FC |
4 | 1 |
1 | 0 |
254 |
| 18/19 | Dundee United FC |
3 | 2 |
1 | 0 |
90 |
| 17/18 | Dunfermline... |
2 | 1 |
1 | 0 |
161 |
| 16/17 | Dunfermline... |
4 | 1 |
2 | 1 |
310 |
| 15/16 | Rangers FC |
5 | 1 |
0 | 1 |
146 |
| 14/15 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Rangers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Queen of the... |
2 | 2 |
1 | 0 |
90 |
| 11/12 | Queen of the... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Peterhead FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Peterhead FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ramsdens Cup — 4G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Queen of the... |
5 | 4 |
2 | 0 |
138 |
| 11/12 | Queen of the... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scot. League Cup — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Queen of the... |
3 | 3 |
1 | 0 |
67 |
| 11/12 | Queen of the... |
3 | 1 |
0 | 1 |
187 |
Premiership Play-offs — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dundee United FC |
4 | 2 |
1 | 0 |
119 |
| 17/18 | Dunfermline... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Rangers FC |
6 | 1 |
1 | 0 |
270 |
Prem. Sports Cup — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Dundee United FC |
6 | 2 |
0 | 0 |
232 |
Scottish Premiership Top Six Split — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Dundee United FC |
5 | 2 |
0 | 0 |
148 |
Irn-Bru Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dunfermline... |
2 | 2 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Dunfermline... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Petrofac Tr. Cup — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Rangers FC |
5 | 2 |
1 | 1 |
89 |
| 14/15 | Rangers FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Premiership Relegation — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | St. Johnstone FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | St. Johnstone FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
395 |
| 20/21 | Dundee United FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SCL by Utilita — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Rangers FC |
2 | 1 |
1 | 0 |
109 |
League Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ross County FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Rangers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trust Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | St. Johnstone FC B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Tunnock Ch. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dundee United FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Bury FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ALBA Chal. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Peterhead FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Peterhead FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
11.11.2023 |
31.12.2023 |
51 |
9 |
| 22/23 |
Uraz kolana |
01.03.2023 |
30.06.2023 |
122 |
11 |
| 20/21 |
Quarantine |
03.12.2020 |
17.12.2020 |
15 |
2 |
| 19/20 |
Ankle surgery |
11.01.2020 |
30.06.2020 |
172 |
18 |
| 18/19 |
Problemy ze ścięgnem Achillesa |
21.11.2018 |
11.01.2019 |
52 |
6 |
| 18/19 |
Uraz kostki |
12.08.2018 |
04.10.2018 |
54 |
7 |
| 13/14 |
Broken foot |
12.01.2014 |
03.03.2014 |
51 |
8 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
17.07.2025 |
St. Johnstone |
→ |
Ross County |
Transfer |
150k € |
| 22/23 |
31.08.2022 |
Dundee United |
→ |
St. Johnstone |
Transfer |
450k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Dunfermline A. |
→ |
Dundee United |
Transfer |
275k € |
| 16/17 |
31.08.2016 |
Bury |
→ |
Dunfermline A. |
Transfer |
250k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Rangers |
→ |
Bury |
Transfer |
250k € |
| 13/14 |
01.09.2013 |
Without Club |
→ |
Rangers |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Queen o. t. S. |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Peterhead |
→ |
Queen o. t. S. |
Transfer |
75k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Aberdeen FC U20 |
→ |
Peterhead |
Transfer |
75k € |
| 09/10 |
01.05.2010 |
Peterhead |
→ |
Aberdeen FC U20 |
Powrót z wyp. |
75k € |
| 09/10 |
01.09.2009 |
Aberdeen FC U20 |
→ |
Peterhead |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Aberdeen FC U17 |
→ |
Aberdeen FC U20 |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Rangers FC U17 |
→ |
Aberdeen FC U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Nicky Clark?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.