Nicolás Vikonis
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Uruguay Lithuania
| 📝 | Imię ojczyste | Nicolás Vikonis Moreau |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.04.1984 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Montevideo, Urugwaj |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Uruguay Lithuania |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
| 🤝 | Agent | Potrero |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Celaya FC | 1 | 30 | 0 | 0 |
| Mazatlán FC | 3 | 82 | 0 | 0 |
| Liverpool FC Montevideo | 3 | 43 | 0 | 0 |
| Puebla FC | 4 | 98 | 0 | 0 |
| Millonarios FC | 3 | 139 | 0 | 0 |
| Boyacá Patriotas FC | 2 | 67 | 0 | 0 |
| CS Cerrito | 2 | 26 | 0 | 0 |
| Rampla Juniors FC | 1 | 23 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liguilla de Expansión Clausura |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Liga Expansión MX Cl. |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Liga Expansión MX Ap. |
14 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 260 |
| Liga MX Clausura |
88 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 888 |
| Liga MX Apertura |
81 | 0 | 0 |
9 | 0 | 7 085 |
| Liguilla Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga AUF Clausura |
54 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 923 |
| Liguilla Apertura |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Fase Final LBD II |
8 | 0 | 0 |
2 | 0 | 720 |
| Liga DIMAYOR II |
39 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 500 |
| Copa Águila |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Fase Final LBD I |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Liga Águila I |
54 | 0 | 0 |
6 | 0 | 3 873 |
| Libertadores |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liga Postobón II |
52 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 636 |
| Fase Final LP I |
3 | 0 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Copa Colombia |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Liga Postobón I |
25 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 215 |
| Segunda División |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga AUF Apertura |
37 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 960 |
| Copa MX Clausura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Copa MX Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
Liga MX Clausura — 0G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Mazatlán FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 21/22 | Mazatlán FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 20/21 | Mazatlán FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 215 |
| 19/20 | Puebla FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 18/19 | Puebla FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 343 |
| 17/18 | Puebla FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liga MX Apertura — 0G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Mazatlán FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 305 |
| 21/22 | Mazatlán FC |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 20/21 | Puebla FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 165 |
| 19/20 | Puebla FC |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
| 18/19 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 465 |
Liguilla Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mazatlán FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga AUF Clausura — 0G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Liverpool FC... |
14 | 0 |
0 | 1 |
2 |
| 2010 | CS Cerrito |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 066 |
| 2009 | Rampla Juniors FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2008 | Liverpool FC... |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | Liverpool FC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
135 |
Liguilla Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Fase Final LBD II — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Millonarios FC |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 2016 | Millonarios FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga DIMAYOR II — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Millonarios FC |
19 | 0 |
0 | 3 |
1 700 |
| 2016 | Millonarios FC |
20 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
Copa Águila — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Millonarios FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2016 | Millonarios FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Fase Final LBD I — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Millonarios FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2016 | Millonarios FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga Águila I — 0G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Millonarios FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
543 |
| 2016 | Millonarios FC |
18 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 2015 | Millonarios FC |
20 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
Libertadores — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Millonarios FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga Postobón II — 0G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Millonarios FC |
20 | 0 |
0 | 3 |
1 800 |
| 2014 | Boyacá Patriotas FC |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 216 |
| 2013 | Boyacá Patriotas FC |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
Fase Final LP I — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Millonarios FC |
3 | 0 |
0 | 2 |
270 |
Copa Colombia — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Boyacá Patriotas FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2013 | Boyacá Patriotas FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga Postobón I — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Boyacá Patriotas FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
685 |
| 2013 | Boyacá Patriotas FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
Segunda División — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CS Cerrito |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga AUF Apertura — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CS Cerrito |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2009 | Rampla Juniors FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 150 |
| 2008 | Liverpool FC... |
10 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2007 | Liverpool FC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa MX Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Liverpool FC |
→ |
Retired |
Transfer |
25k € |
| 24/25 |
10.07.2024 |
Celaya |
→ |
Liverpool FC |
Transfer |
300k € |
| 23/24 |
10.07.2023 |
Mazatlán FC |
→ |
Celaya |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Puebla FC |
→ |
Mazatlán FC |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
15.01.2018 |
Millonarios |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
1M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Patriotas |
→ |
Millonarios |
Transfer |
250k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
A. Bucaramanga |
→ |
Patriotas |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.09.2011 |
Without Club |
→ |
A. Bucaramanga |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Cerrito |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 09/10 |
13.08.2009 |
Rampla Jrs |
→ |
Cerrito |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Liverpool FC |
→ |
Rampla Jrs |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
CA Fénix |
→ |
Liverpool FC |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Huracan Buceo |
→ |
CA Fénix |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Nicolás Vikonis?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.