Nicolas Penneteau
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Francja
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SC Bastia | 8 | 241 | 0 | 1 |
| Stade Reims | 2 | 21 | 0 | 0 |
| Royal Charleroi SC | 7 | 269 | 0 | 1 |
| Valenciennes FC | 8 | 297 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Division 1 |
75 | 0 | 1 |
1 | 0 | 3 200 |
| Coupe de la Ligue |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 530 |
| Ligue 1 |
402 | 0 | 1 |
11 | 0 | 33 687 |
| Coupe de France |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 100 |
| JPL |
197 | 0 | 1 |
5 | 0 | 15 750 |
| Croky Cup |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| Jupiler Pro League playoff... |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 467 |
| JPL Playoff II |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| JPL Play-Offs I |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 250 |
| Cofidis Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Ligue 2 |
35 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 150 |
| UI Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Division 1 — 0G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | SC Bastia |
20 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 98/99 | SC Bastia |
6 | 0 |
0 | 0 |
70 |
| 01/02 | SC Bastia |
32 | 0 |
1 | 1 |
2 770 |
| 00/01 | SC Bastia |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Coupe de la Ligue — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 98/99 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Valenciennes FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 07/08 | Valenciennes FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 05/06 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | SC Bastia |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 03/04 | SC Bastia |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 02/03 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | SC Bastia |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Ligue 1 — 0G / 402M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Stade Reims |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Stade Reims |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Valenciennes FC |
38 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 12/13 | Valenciennes FC |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 11/12 | Valenciennes FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 420 |
| 10/11 | Valenciennes FC |
38 | 0 |
1 | 0 |
3 420 |
| 09/10 | Valenciennes FC |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
| 08/09 | Valenciennes FC |
37 | 0 |
0 | 3 |
3 330 |
| 07/08 | Valenciennes FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 06/07 | Valenciennes FC |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 790 |
| 04/05 | SC Bastia |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 03/04 | SC Bastia |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 02/03 | SC Bastia |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 997 |
Coupe de France — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Stade Reims |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Stade Reims |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | Valenciennes FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 10/11 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 08/09 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 07/08 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Valenciennes FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 05/06 | SC Bastia |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 04/05 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 03/04 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 02/03 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 1 |
120 |
| 00/01 | SC Bastia |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
JPL — 0G / 197M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Royal Charleroi SC |
33 | 0 |
1 | 1 |
1 800 |
| 19/20 | Royal Charleroi SC |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 610 |
| 18/19 | Royal Charleroi SC |
24 | 0 |
0 | 2 |
2 160 |
| 17/18 | Royal Charleroi SC |
27 | 0 |
0 | 0 |
2 430 |
| 16/17 | Royal Charleroi SC |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
| 15/16 | Royal Charleroi SC |
29 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 14/15 | Royal Charleroi SC |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
Croky Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Royal Charleroi SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Royal Charleroi SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | Royal Charleroi SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Royal Charleroi SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Royal Charleroi SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Royal Charleroi SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Royal Charleroi SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 15/16 | Royal Charleroi SC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Royal Charleroi SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Royal Charleroi SC |
4 | 0 |
0 | 0 |
287 |
| 14/15 | Royal Charleroi SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
JPL Playoff II — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Royal Charleroi SC |
7 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | Royal Charleroi SC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
JPL Play-Offs I — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Royal Charleroi SC |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Royal Charleroi SC |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 14/15 | Royal Charleroi SC |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Cofidis Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Royal Charleroi SC |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ligue 2 — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | SC Bastia |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 150 |
UI Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Broken jaw |
21.04.2023 |
05.06.2023 |
46 |
7 |
| 17/18 |
Uraz łąkotki |
15.02.2018 |
09.03.2018 |
23 |
3 |
| 09/10 |
Cruciate ligament tear |
20.08.2009 |
20.02.2010 |
185 |
30 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Stade Reims |
→ |
Retired |
Transfer |
100k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
R Charleroi SC |
→ |
Stade Reims |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
07.08.2014 |
Valenciennes FC |
→ |
R Charleroi SC |
Transfer |
1.5M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
SC Bastia |
→ |
Valenciennes FC |
Transfer |
2M € |
| 98/99 |
01.07.1998 |
SC Bastia B |
→ |
SC Bastia |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Nicolas Penneteau?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.