Njegos Kupusovic
⚽ Napastnik 🏟️ Sabah FK 🏳️ Serbia
| 📝 | Imię ojczyste | Његош Купусовић |
| 🎂 | Data urodzenia | 21.02.2001 (25 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bijeljina, Serbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Serbia |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Sabah FK |
| 📅 | Dołączył | 05.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | World of Soccer |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AS Trencin | 3 | 87 | 19 | 3 |
| Red Star Belgrade U19 | 1 | 9 | 5 | 0 |
| Sabah FK | 2 | 49 | 2 | 1 |
| FK Dubnica nad Vahom | 1 | 10 | 2 | 0 |
| FC Erzgebirge Aue | 1 | 17 | 1 | 0 |
| Türkgücü München | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Eintracht Braunschweig | 1 | 18 | 0 | 0 |
| Red Star Belgrade UEFA U19 | 1 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Nike Liga - Releg. G. |
28 | 11 | 2 |
1 | 0 | 230 |
| Niké Liga |
20 | 6 | 1 |
1 | 0 | 267 |
| Omladinska liga |
9 | 5 | 0 |
0 | 0 | 122 |
| II. Liga |
10 | 2 | 0 |
2 | 0 | 319 |
| Azerbaycan Kuboku |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 115 |
| Premyer Liqa |
33 | 1 | 1 |
1 | 0 | 493 |
| Fortuna Liga |
26 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 145 |
| Nike L. - Conf. L. Playoff |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 153 |
| 2. Bundesliga |
34 | 1 | 0 |
0 | 0 | 7 |
| UECL Qualifiers |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Slovnaft Cup |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Bayernpokal |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| 3. Liga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| DFB-Pokal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Youth League |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Nike Liga - Releg. G. — 11G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AS Trencin |
10 | 4 |
0 | 0 |
146 |
| 22/23 | AS Trencin |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | AS Trencin |
10 | 7 |
2 | 0 |
84 |
Niké Liga — 6G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AS Trencin |
20 | 6 |
1 | 1 |
267 |
Omladinska liga — 5G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Red Star Belgrade... |
9 | 5 |
0 | 0 |
122 |
II. Liga — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FK Dubnica nad Vahom |
10 | 2 |
0 | 2 |
319 |
Azerbaycan Kuboku — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Sabah FK |
6 | 1 |
0 | 0 |
115 |
Premyer Liqa — 1G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Sabah FK |
33 | 1 |
1 | 1 |
493 |
Fortuna Liga — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AS Trencin |
22 | 1 |
0 | 3 |
1 145 |
| 21/22 | AS Trencin |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Nike L. - Conf. L. Playoff — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AS Trencin |
2 | 1 |
0 | 0 |
153 |
2. Bundesliga — 1G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Eintracht... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Erzgebirge Aue |
17 | 1 |
0 | 0 |
7 |
UECL Qualifiers — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Sabah FK |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Sabah FK |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Sabah FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Slovnaft Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AS Trencin |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | AS Trencin |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Bayernpokal — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Türkgücü München |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
3. Liga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Türkgücü München |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-Pokal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Eintracht... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Youth League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Red Star Belgrade... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
05.07.2024 |
AS Trencin |
→ |
Sabah FK |
Transfer |
350k € |
| 21/22 |
03.09.2021 |
Türkgücü Münch. |
→ |
AS Trencin |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
E. Braunschweig |
→ |
Türkgücü Münch. |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
24.08.2020 |
Red Star U19 |
→ |
E. Braunschweig |
Transfer |
100k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Erzgebirge Aue |
→ |
Red Star U19 |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Red Star U19 |
→ |
Erzgebirge Aue |
Wypożyczenie |
100k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Red Star U17 |
→ |
Red Star U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Njegos Kupusovic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.