Omar Arellano
⚽ Pomocnik 🏟️ Chapulineros de Oaxaca 🏳️ Meksyk
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportivo Guadalajara | 11 | 197 | 26 | 19 |
| Deportivo Toluca | 2 | 38 | 6 | 3 |
| CF Monterrey | 4 | 98 | 6 | 3 |
| CS Herediano | 2 | 65 | 4 | 3 |
| CF Pachuca | 5 | 63 | 3 | 0 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Querétaro FC | 2 | 47 | 1 | 0 |
| Tampico Madero | 1 | 15 | 1 | 0 |
| Indios de Ciudad Juárez (- 2011) | 1 | 13 | 1 | 0 |
| Querétaro FC U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CD Leones Negros de la UdeG | 1 | 14 | 0 | 1 |
| Deportivo Toluca U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CF Monterrey U20 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| CD Tapatío | 1 | 3 | 0 | 0 |
| CF Pachuca Juniors | 1 | 25 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Clausura |
94 | 10 | 9 |
12 | 0 | 1 206 |
| Primera Apertura |
88 | 9 | 4 |
11 | 0 | 1 716 |
| Liga MX Apertura |
84 | 4 | 7 |
5 | 1 | 858 |
| Copa MX Apertura |
19 | 4 | 0 |
2 | 1 | 570 |
| Libertadores |
21 | 3 | 1 |
2 | 1 | 1 025 |
| Copa Sudamericana |
12 | 3 | 3 |
2 | 0 | 156 |
| Liga MX Clausura |
54 | 2 | 1 |
4 | 0 | 1 602 |
| Primera División Clausura |
25 | 2 | 2 |
7 | 0 | 577 |
| Copa MX Clausura |
12 | 2 | 0 |
1 | 0 | 175 |
| Liguilla Clausura |
19 | 2 | 0 |
2 | 1 | 180 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
2 | 2 | 0 |
2 | 0 | 80 |
| North American SuperLiga |
6 | 2 | 0 |
1 | 0 | 125 |
| Liguilla Apertura |
22 | 1 | 0 |
3 | 0 | 118 |
| Primera División Apertura |
16 | 1 | 1 |
6 | 0 | 782 |
| Clausura Finale |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 178 |
| Ascenso MX Cl. |
15 | 1 | 0 |
1 | 0 | 805 |
| Primera A Apert. |
20 | 1 | 0 |
2 | 0 | 570 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura Play-Off |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Apertura Finale |
2 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Apertura Play-Off |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| CONCACAF League |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Clausura Second Stage |
3 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Ap. |
12 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
19 | 0 | 0 |
6 | 0 | 0 |
| CONCACAF CC |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pr.A Cl |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Clausura — 10G / 94M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo... |
15 | 3 |
1 | 1 |
329 |
| 10/11 | Deportivo... |
17 | 0 |
6 | 2 |
0 |
| 09/10 | Deportivo... |
17 | 2 |
1 | 5 |
404 |
| 08/09 | Deportivo... |
9 | 2 |
1 | 3 |
305 |
| 07/08 | Deportivo... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CF Pachuca |
10 | 2 |
0 | 1 |
89 |
| 05/06 | CF Pachuca |
14 | 1 |
0 | 0 |
79 |
Primera Apertura — 9G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo... |
12 | 3 |
0 | 0 |
305 |
| 10/11 | Deportivo... |
16 | 2 |
3 | 3 |
578 |
| 09/10 | Deportivo... |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 08/09 | Deportivo... |
12 | 3 |
1 | 4 |
297 |
| 07/08 | Deportivo... |
17 | 1 |
0 | 1 |
536 |
| 06/07 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 05/06 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 4G / 84M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Querétaro FC |
17 | 1 |
0 | 0 |
386 |
| 19/20 | Querétaro FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Deportivo Toluca |
16 | 2 |
3 | 2 |
272 |
| 14/15 | CF Monterrey |
16 | 1 |
0 | 1 |
200 |
| 13/14 | CF Monterrey |
12 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 12/13 | Deportivo... |
9 | 0 |
2 | 2 |
0 |
Copa MX Apertura — 4G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Deportivo Toluca |
7 | 3 |
0 | 1 |
169 |
| 14/15 | CF Monterrey |
6 | 1 |
0 | 0 |
401 |
| 13/14 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Libertadores — 3G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Deportivo Toluca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Deportivo... |
5 | 1 |
0 | 0 |
372 |
| 2010 | Deportivo... |
8 | 1 |
1 | 0 |
472 |
| 2009 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2008 | Deportivo... |
3 | 1 |
0 | 0 |
181 |
Copa Sudamericana — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Deportivo... |
6 | 3 |
3 | 1 |
156 |
| 2007 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2006 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 2G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Querétaro FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Deportivo Toluca |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | CF Monterrey |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | CF Monterrey |
13 | 1 |
0 | 0 |
540 |
| 12/13 | CF Monterrey |
14 | 1 |
1 | 1 |
1 062 |
Primera División Clausura — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CS Herediano |
14 | 2 |
1 | 4 |
577 |
| 17/18 | CS Herediano |
11 | 0 |
1 | 3 |
0 |
Copa MX Clausura — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CF Monterrey |
7 | 2 |
0 | 1 |
175 |
| 13/14 | CF Monterrey |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 2G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Deportivo... |
4 | 2 |
0 | 1 |
180 |
| 09/10 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Deportivo... |
2 | 2 |
0 | 2 |
80 |
North American SuperLiga — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Deportivo... |
3 | 2 |
0 | 0 |
125 |
| 07/08 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Apertura — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Deportivo Toluca |
4 | 1 |
0 | 0 |
118 |
| 14/15 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 06/07 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera División Apertura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CS Herediano |
16 | 1 |
1 | 6 |
782 |
Clausura Finale — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CS Herediano |
2 | 1 |
0 | 1 |
178 |
Ascenso MX Cl. — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Tampico Madero |
15 | 1 |
0 | 1 |
805 |
Primera A Apert. — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CD Tapatío |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
12 | 1 |
0 | 2 |
570 |
| 04/05 | CF Pachuca Juniors |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Querétaro FC U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Monterrey U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura Play-Off — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CS Herediano |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CS Herediano |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | CS Herediano |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura Finale — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CS Herediano |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura Play-Off — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CS Herediano |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
CONCACAF League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CS Herediano |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Clausura Second Stage — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CS Herediano |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Leones Negros... |
12 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Deportivo Toluca U20 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | CF Monterrey U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CD Tapatío |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 04/05 | CF Pachuca Juniors |
17 | 0 |
0 | 4 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | CF Pachuca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
7 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 09/10 |
Złamanie śródstopia |
02.07.2009 |
28.08.2009 |
58 |
11 |
| 08/09 |
Knee problems |
20.12.2008 |
01.03.2009 |
72 |
16 |
| 08/09 |
Złamanie śródstopia |
15.12.2008 |
01.03.2009 |
77 |
16 |
| 08/09 |
Cut |
03.08.2008 |
20.08.2008 |
18 |
3 |
| 07/08 |
Naciągnięcie więzadeł |
20.04.2008 |
01.06.2008 |
43 |
5 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Unknown |
→ |
Chapulineros |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Querétaro FC |
→ |
Unknown |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Herediano |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
250k € |
| 17/18 |
14.01.2018 |
Unknown |
→ |
Herediano |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Tampico Madero |
→ |
Unknown |
Transfer |
1M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Leones Negros |
→ |
Tampico Madero |
Transfer |
1M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Monterrey |
→ |
Leones Negros |
Transfer |
1M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Toluca |
→ |
Monterrey |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Monterrey |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Chivas |
→ |
Monterrey |
Transfer |
1.5M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Pachuca |
→ |
Chivas |
Transfer |
750k € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Chivas |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Pachuca |
→ |
Chivas |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Pachuca Jnrs. |
→ |
Pachuca |
Transfer |
— |
| 05/06 |
31.12.2005 |
Indios |
→ |
Pachuca Jnrs. |
Powrót z wyp. |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Pachuca Jnrs. |
→ |
Indios |
Wypożyczenie |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
CF Pachuca U20 |
→ |
Pachuca Jnrs. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Omar Arellano?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.