Oribe Peralta
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Oribe Peralta Morones |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.01.1984 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Torreón, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 12.01.2022 |
| 🤝 | Agent | Cesifut |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Santos Laguna | 9 | 290 | 98 | 49 |
| CF América | 7 | 219 | 73 | 27 |
| Jaguares de Chiapas | 2 | 36 | 12 | 2 |
| CF Monterrey | 2 | 80 | 11 | 0 |
| Club León FC | 1 | 36 | 10 | 0 |
| Rayados A | 1 | 18 | 7 | 0 |
| Deportivo Guadalajara | 4 | 84 | 2 | 3 |
| Santos Laguna U20 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Santos Laguna A | 2 | 6 | 2 | 0 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Monarcas Morelia | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
143 | 45 | 19 |
19 | 1 | 1 327 |
| Liga MX Clausura |
118 | 41 | 9 |
25 | 1 | 1 473 |
| Primera Clausura |
130 | 31 | 14 |
17 | 2 | 2 585 |
| Primera Apertura |
126 | 29 | 9 |
15 | 1 | 1 854 |
| CONCACAF CL |
49 | 22 | 15 |
9 | 2 | 709 |
| Liguilla Clausura |
41 | 12 | 7 |
5 | 0 | 752 |
| Prim. A Clausura |
25 | 9 | 0 |
3 | 1 | 376 |
| Liguilla Apertura |
63 | 8 | 7 |
11 | 0 | 1 111 |
| Primera A Apert. |
24 | 8 | 0 |
7 | 1 | 923 |
| Libertadores |
12 | 3 | 1 |
2 | 0 | 207 |
| Club World Cup |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 397 |
| Copa MX Apertura |
9 | 2 | 0 |
2 | 1 | 438 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 23 |
| Liguilla Pr.A Cl |
9 | 2 | 0 |
0 | 0 | 220 |
| Copa MX |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 286 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| InterLiga |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CC |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Final |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 45G / 143M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Deportivo... |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Deportivo... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Deportivo... |
18 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | CF América |
16 | 5 |
3 | 2 |
237 |
| 17/18 | CF América |
16 | 6 |
3 | 4 |
210 |
| 16/17 | CF América |
12 | 4 |
3 | 1 |
202 |
| 15/16 | CF América |
16 | 7 |
1 | 4 |
195 |
| 14/15 | CF América |
17 | 8 |
4 | 3 |
191 |
| 13/14 | Santos Laguna |
11 | 10 |
2 | 1 |
94 |
| 12/13 | Santos Laguna |
11 | 5 |
2 | 2 |
198 |
Liga MX Clausura — 41G / 118M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Deportivo... |
17 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | Deportivo... |
6 | 1 |
0 | 1 |
112 |
| 18/19 | CF América |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | CF América |
17 | 3 |
1 | 5 |
468 |
| 16/17 | CF América |
17 | 8 |
1 | 3 |
182 |
| 15/16 | CF América |
16 | 8 |
2 | 2 |
168 |
| 14/15 | CF América |
13 | 5 |
0 | 3 |
228 |
| 13/14 | Santos Laguna |
16 | 8 |
3 | 5 |
180 |
| 12/13 | Santos Laguna |
12 | 8 |
0 | 6 |
135 |
Primera Clausura — 31G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna |
15 | 9 |
3 | 2 |
138 |
| 10/11 | Santos Laguna |
13 | 4 |
5 | 0 |
222 |
| 09/10 | Santos Laguna |
16 | 5 |
4 | 2 |
231 |
| 08/09 | Jaguares de Chiapas |
17 | 6 |
2 | 3 |
218 |
| 07/08 | Santos Laguna |
17 | 1 |
0 | 1 |
205 |
| 06/07 | Santos Laguna |
17 | 1 |
0 | 4 |
705 |
| 05/06 | CF Monterrey |
15 | 1 |
0 | 2 |
664 |
| 04/05 | CF Monterrey |
16 | 4 |
0 | 2 |
202 |
| 02/03 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera Apertura — 29G / 126M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna |
13 | 10 |
3 | 4 |
109 |
| 10/11 | Santos Laguna |
17 | 1 |
3 | 2 |
561 |
| 09/10 | Jaguares de Chiapas |
17 | 6 |
0 | 3 |
183 |
| 08/09 | Santos Laguna |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Santos Laguna |
15 | 3 |
1 | 1 |
153 |
| 06/07 | Santos Laguna |
17 | 3 |
2 | 3 |
348 |
| 05/06 | CF Monterrey |
15 | 1 |
0 | 0 |
303 |
| 04/05 | CF Monterrey |
17 | 5 |
0 | 1 |
197 |
CONCACAF CL — 22G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF América |
5 | 0 |
5 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF América |
8 | 3 |
0 | 0 |
204 |
| 14/15 | CF América |
6 | 7 |
1 | 0 |
59 |
| 12/13 | Santos Laguna |
8 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 11/12 | Santos Laguna |
8 | 7 |
3 | 3 |
94 |
| 10/11 | Santos Laguna |
9 | 3 |
3 | 3 |
213 |
| 08/09 | Santos Laguna |
5 | 2 |
2 | 1 |
139 |
Liguilla Clausura — 12G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CF América |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF América |
4 | 1 |
0 | 0 |
352 |
| 14/15 | CF América |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Santos Laguna |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 11/12 | Santos Laguna |
6 | 6 |
1 | 0 |
87 |
| 09/10 | Santos Laguna |
6 | 4 |
5 | 3 |
133 |
| 08/09 | Jaguares de Chiapas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Santos Laguna |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 9G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Santos Laguna A |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Rayados A |
6 | 3 |
0 | 0 |
157 |
| 03/04 | Club León FC |
18 | 6 |
0 | 3 |
219 |
Liguilla Apertura — 8G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Deportivo... |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | CF América |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 17/18 | CF América |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 16/17 | CF América |
6 | 2 |
0 | 2 |
234 |
| 15/16 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF América |
6 | 1 |
1 | 2 |
524 |
| 13/14 | Santos Laguna |
4 | 2 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Santos Laguna |
6 | 3 |
3 | 1 |
173 |
| 10/11 | Santos Laguna |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 08/09 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera A Apert. — 8G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Santos Laguna A |
4 | 1 |
0 | 3 |
340 |
| 07/08 | Santos Laguna A |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Rayados A |
9 | 4 |
0 | 3 |
196 |
| 03/04 | Club León FC |
10 | 2 |
0 | 1 |
297 |
Libertadores — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Santos Laguna |
7 | 3 |
1 | 2 |
207 |
| 2005 | Deportivo... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CF América |
3 | 1 |
0 | 0 |
241 |
| 2016 | CF América |
2 | 1 |
0 | 0 |
156 |
Copa MX Apertura — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | CF América |
3 | 1 |
0 | 0 |
204 |
| 16/17 | CF América |
3 | 1 |
0 | 1 |
234 |
| 13/14 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna U20 |
1 | 2 |
0 | 0 |
23 |
Liguilla Pr.A Cl — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Rayados A |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Club León FC |
6 | 2 |
0 | 0 |
220 |
Copa MX — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Deportivo... |
5 | 1 |
0 | 0 |
286 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
InterLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
67 meczów, 25 goli
Nr koszulki: 19
Były kadrowicz
5 meczów, 6 goli
Nr koszulki: 9
Były kadrowicz
8 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 9
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 18/19 |
Uraz kostki |
25.01.2019 |
15.02.2019 |
22 |
5 |
| 18/19 |
ankle sprain |
19.10.2018 |
22.10.2018 |
4 |
1 |
| 17/18 |
Uraz mięśniowy |
23.08.2017 |
02.09.2017 |
11 |
4 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
12.01.2022 |
Chivas |
→ |
Retired |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
América |
→ |
Chivas |
Transfer |
1.2M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Santos Laguna |
→ |
América |
Transfer |
4.6M € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Jaguares |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
1.6M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Santos Laguna |
→ |
Jaguares |
Wypożyczenie |
750k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Monterrey |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
— |
| 04/05 |
30.06.2005 |
Chivas |
→ |
Monterrey |
Powrót z wyp. |
— |
| 04/05 |
01.06.2005 |
Monterrey |
→ |
Chivas |
Wypożyczenie |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
León |
→ |
Monterrey |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Morelia A |
→ |
León |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Oribe Peralta?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.