Osvaldo
⚽ Napastnik 🏟️ Esporte Clube Vitória 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Osvaldo Lourenço Filho |
| 🎂 | Data urodzenia | 10.04.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Fortaleza, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 170 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Esporte Clube Vitória |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | FPS Management & ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| São Paulo Futebol Clube | 3 | 183 | 20 | 34 |
| Esporte Clube Vitória | 3 | 134 | 17 | 14 |
| Fortaleza Esporte Clube | 6 | 182 | 17 | 16 |
| Ceará Sporting Club | 1 | 55 | 7 | 9 |
| Fluminense Football Club | 3 | 85 | 6 | 2 |
| Al-Ahli SFC | 1 | 23 | 4 | 5 |
| Centro Sportivo Alagoano (AL) | 1 | 48 | 3 | 7 |
| Buriram United | 2 | 27 | 3 | 11 |
| Sport Club do Recife | 1 | 31 | 3 | 2 |
| SC Braga | 1 | 14 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
356 | 27 | 40 |
28 | 3 | 5 033 |
| Série B |
73 | 9 | 13 |
7 | 0 | 2 030 |
| Copa do Nordeste |
42 | 6 | 3 |
6 | 0 | 1 333 |
| Campeonato Baiano |
32 | 6 | 2 |
2 | 0 | 503 |
| Campeonato Cearense - Finals |
17 | 4 | 0 |
3 | 0 | 260 |
| Campeonato Paulista |
36 | 4 | 11 |
5 | 0 | 867 |
| Copa do Brasil |
52 | 3 | 0 |
2 | 0 | 278 |
| Campeonato Cearense - Group |
22 | 3 | 2 |
1 | 0 | 334 |
| Campeonato Carioca |
16 | 3 | 0 |
1 | 0 | 328 |
| Libertadores |
9 | 3 | 4 |
2 | 0 | 260 |
| Primeira Liga do Brasil |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 98 |
| Thai League |
17 | 2 | 7 |
1 | 0 | 599 |
| King's Cup |
2 | 2 | 1 |
0 | 0 | 69 |
| Copa Sudamericana |
30 | 1 | 4 |
3 | 0 | 663 |
| Campeonato Alagoano |
5 | 1 | 3 |
0 | 0 | 362 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 23 |
| Thai FA Cup |
5 | 1 | 2 |
0 | 0 | 448 |
| AFC Champions League |
7 | 1 | 1 |
0 | 0 | 519 |
| Saudi Pro League |
11 | 1 | 3 |
2 | 0 | 662 |
| Copa do Nordeste - Fase... |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
9 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| Thailand Champions Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Thai League Cup |
4 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| AFC CL-Qualification |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Saudi Crown Prince's Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Allianz Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Taça de Portugal |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Sagres |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 27G / 356M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
19 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 2024 | Esporte Clube... |
22 | 2 |
0 | 1 |
543 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
27 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
36 | 1 |
5 | 2 |
1 990 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
34 | 7 |
5 | 3 |
248 |
| 2017 | Sport Club do Recife |
31 | 3 |
2 | 4 |
594 |
| 2016 | Fluminense... |
27 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Fluminense... |
20 | 1 |
2 | 2 |
852 |
| 2014 | São Paulo Futebol... |
36 | 0 |
9 | 5 |
0 |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
37 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
27 | 8 |
6 | 2 |
204 |
| 2011 | Ceará Sporting Club |
36 | 5 |
8 | 3 |
602 |
| 2006 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série B — 9G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube... |
31 | 5 |
9 | 0 |
473 |
| 2022 | Centro Sportivo... |
34 | 2 |
4 | 4 |
999 |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
5 | 1 |
0 | 2 |
378 |
| 2008 | Fortaleza Esporte... |
3 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Copa do Nordeste — 6G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Esporte Clube... |
6 | 1 |
0 | 1 |
430 |
| 2023 | Esporte Clube... |
7 | 3 |
1 | 2 |
151 |
| 2022 | Centro Sportivo... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
8 | 1 |
0 | 1 |
237 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
8 | 1 |
1 | 0 |
515 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Campeonato Baiano — 6G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
11 | 1 |
0 | 1 |
318 |
| 2024 | Esporte Clube... |
12 | 5 |
1 | 1 |
185 |
| 2023 | Esporte Clube... |
9 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 4G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
4 | 2 |
0 | 1 |
149 |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Ceará Sporting Club |
4 | 2 |
0 | 2 |
111 |
Campeonato Paulista — 4G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | São Paulo Futebol... |
14 | 2 |
5 | 3 |
491 |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
9 | 2 |
5 | 1 |
376 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
13 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 3G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Centro Sportivo... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fluminense... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | São Paulo Futebol... |
5 | 2 |
0 | 0 |
176 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
5 | 1 |
0 | 0 |
102 |
| 2011 | Ceará Sporting Club |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
4 | 2 |
0 | 0 |
38 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
5 | 1 |
0 | 0 |
296 |
| 2011 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Fluminense... |
2 | 1 |
0 | 0 |
32 |
| 2016 | Fluminense... |
14 | 2 |
0 | 1 |
296 |
Libertadores — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
9 | 3 |
4 | 2 |
260 |
Primeira Liga do Brasil — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Fluminense... |
4 | 2 |
0 | 0 |
98 |
Thai League — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Buriram United |
17 | 2 |
7 | 1 |
599 |
King's Cup — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Al-Ahli SFC |
2 | 2 |
1 | 0 |
69 |
Copa Sudamericana — 1G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | São Paulo Futebol... |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
8 | 1 |
1 | 3 |
663 |
| 2011 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Campeonato Alagoano — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
5 | 1 |
3 | 0 |
362 |
Paulistão A1 - Fase Final — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
2 | 1 |
0 | 0 |
23 |
Thai FA Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Buriram United |
5 | 1 |
2 | 0 |
448 |
AFC Champions League — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Al-Ahli SFC |
7 | 1 |
1 | 0 |
519 |
Saudi Pro League — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Al-Ahli SFC |
11 | 1 |
3 | 2 |
662 |
Copa do Nordeste - Fase Preliminar — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Thailand Champions Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Buriram United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Thai League Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Buriram United |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
AFC CL-Qualification — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Al-Ahli SFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Saudi Crown Prince's Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Al-Ahli SFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allianz Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SC Braga |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça de Portugal — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SC Braga |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Sagres — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | SC Braga |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Lung contusion |
15.09.2024 |
21.01.2025 |
129 |
15 |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
02.07.2024 |
10.07.2024 |
9 |
2 |
| 20/21 |
Koronawirus |
14.11.2020 |
30.11.2020 |
17 |
4 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
CSA |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
175k € |
| 21/22 |
10.02.2022 |
Fortaleza |
→ |
CSA |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
14.02.2019 |
Buriram Utd. |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
900k € |
| 17/18 |
01.06.2018 |
Fortaleza |
→ |
Buriram Utd. |
Transfer |
1.8M € |
| 17/18 |
18.02.2018 |
Fluminense |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
1.8M € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
Sport Recife |
→ |
Fluminense |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 16/17 |
06.05.2017 |
Fluminense |
→ |
Sport Recife |
Wypożyczenie |
2M € |
| 15/16 |
08.07.2015 |
Al-Ahli |
→ |
Fluminense |
Transfer |
4.5M € |
| 14/15 |
18.01.2015 |
São Paulo |
→ |
Al-Ahli |
Transfer |
4M € |
| 11/12 |
02.01.2012 |
Al-Ahli (UAE) |
→ |
São Paulo |
Transfer |
900k € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Ceará SC |
→ |
Al-Ahli (UAE) |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 10/11 |
03.01.2011 |
Al-Ahli (UAE) |
→ |
Ceará SC |
Wypożyczenie |
100k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
SC Braga |
→ |
Al-Ahli (UAE) |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 09/10 |
03.08.2009 |
Al-Ahli (UAE) |
→ |
SC Braga |
Wypożyczenie |
50k € |
| 08/09 |
01.02.2009 |
Fortaleza |
→ |
Al-Ahli (UAE) |
Transfer |
50k € |
| 06/07 |
31.05.2007 |
River-PI |
→ |
Fortaleza |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Fortaleza |
→ |
River-PI |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Inter U20 |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Osvaldo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.