Ammar Jemal
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Tunezja
| 📝 | Imię ojczyste | عمار الجمل |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.04.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Msaken, Tunezja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Tunezja |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 27.02.2021 |
| 🤝 | Agent | 100and10 ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Etoile Sportive du Sahel | 12 | 212 | 24 | 5 |
| BSC Young Boys | 1 | 43 | 7 | 1 |
| Al-Arabi SC | 1 | 11 | 1 | 0 |
| 1.FC Köln | 1 | 18 | 1 | 0 |
| Al-Fateh SC | 1 | 27 | 0 | 1 |
| Club Africain | 1 | 5 | 0 | 0 |
| AC Ajaccio | 1 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligue I Pro |
140 | 17 | 4 |
30 | 1 | 3 783 |
| CAF-Champions League |
40 | 5 | 0 |
8 | 0 | 1 080 |
| Super League |
29 | 5 | 1 |
5 | 0 | 403 |
| Ligue I Pro Playoff |
9 | 2 | 0 |
4 | 0 | 302 |
| Stars League |
11 | 1 | 0 |
1 | 0 | 990 |
| Bundesliga |
17 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 145 |
| Swiss Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League |
7 | 1 | 0 |
4 | 0 | 540 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CAF Confederation Cup |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Tunisian Cup |
16 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| CAF-Supercup |
2 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| AFC Champions League |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Saudi Pro League |
19 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| King's Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Saudi Crown Prince's Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ligue 1 |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| DFB-Pokal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligue I Pro — 17G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Etoile Sportive... |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 18/19 | Etoile Sportive... |
10 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 17/18 | Etoile Sportive... |
9 | 1 |
1 | 2 |
712 |
| 16/17 | Etoile Sportive... |
6 | 1 |
1 | 3 |
540 |
| 15/16 | Etoile Sportive... |
24 | 2 |
1 | 5 |
1 035 |
| 14/15 | Etoile Sportive... |
20 | 0 |
1 | 7 |
0 |
| 12/13 | Club Africain |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Etoile Sportive... |
22 | 3 |
0 | 5 |
649 |
| 08/09 | Etoile Sportive... |
20 | 8 |
0 | 2 |
225 |
| 07/08 | Etoile Sportive... |
14 | 2 |
0 | 0 |
622 |
| 06/07 | Etoile Sportive... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
CAF-Champions League — 5G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Etoile Sportive... |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Etoile Sportive... |
8 | 2 |
0 | 2 |
360 |
| 16/17 | Etoile Sportive... |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | Etoile Sportive... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 08/09 | Etoile Sportive... |
10 | 2 |
0 | 1 |
450 |
| 07/08 | Etoile Sportive... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Etoile Sportive... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 05/06 | Etoile Sportive... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super League — 5G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | BSC Young Boys |
29 | 5 |
1 | 5 |
403 |
Ligue I Pro Playoff — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Etoile Sportive... |
7 | 2 |
0 | 4 |
302 |
| 12/13 | Club Africain |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Stars League — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Al-Arabi SC |
11 | 1 |
0 | 1 |
990 |
Bundesliga — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | 1.FC Köln |
17 | 1 |
0 | 3 |
1 145 |
Swiss Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | BSC Young Boys |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Europa League — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | BSC Young Boys |
7 | 1 |
0 | 4 |
540 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Etoile Sportive... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CAF Confederation Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Etoile Sportive... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Etoile Sportive... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Tunisian Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Etoile Sportive... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Etoile Sportive... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Etoile Sportive... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Etoile Sportive... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Etoile Sportive... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Etoile Sportive... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CAF-Supercup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Etoile Sportive... |
1 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 07/08 | Etoile Sportive... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
AFC Champions League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Fateh SC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Saudi Pro League — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Fateh SC |
19 | 0 |
1 | 3 |
0 |
King's Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Fateh SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Saudi Crown Prince's Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Al-Fateh SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligue 1 — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | AC Ajaccio |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | AC Ajaccio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-Pokal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | 1.FC Köln |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | BSC Young Boys |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
31 meczów, 6 goli
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 11/12 |
Naderwanie mięśnia |
12.02.2012 |
13.03.2012 |
31 |
6 |
| 11/12 |
Torn muscle fiber in the adductor area |
11.11.2011 |
02.12.2011 |
22 |
2 |
| 11/12 |
Thigh problems |
21.09.2011 |
30.09.2011 |
10 |
1 |
| 10/11 |
Hamstring strain |
01.12.2010 |
16.01.2011 |
47 |
4 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
27.02.2021 |
Al-Sahel Club |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 20/21 |
01.07.2020 |
ES Sahel |
→ |
Al-Sahel Club |
Transfer |
325k € |
| 17/18 |
10.01.2018 |
Al-Arabi SC |
→ |
ES Sahel |
Transfer |
650k € |
| 17/18 |
10.07.2017 |
ES Sahel |
→ |
Al-Arabi SC |
Transfer |
650k € |
| 14/15 |
20.08.2014 |
Club Africain |
→ |
ES Sahel |
Transfer |
800k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Al-Fateh |
→ |
Club Africain |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 13/14 |
04.09.2013 |
Club Africain |
→ |
Al-Fateh |
Wypożyczenie |
800k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
BSC Young Boys |
→ |
Club Africain |
Transfer |
1.5M € |
| 12/13 |
31.12.2012 |
AC Ajaccio |
→ |
BSC Young Boys |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 12/13 |
28.08.2012 |
BSC Young Boys |
→ |
AC Ajaccio |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
1.FC Köln |
→ |
BSC Young Boys |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 11/12 |
30.08.2011 |
BSC Young Boys |
→ |
1.FC Köln |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
ES Sahel |
→ |
BSC Young Boys |
Transfer |
2M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
ES Sahel U21 |
→ |
ES Sahel |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ammar Jemal?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.