Paddy Madden
⚽ Napastnik 🏟️ Accrington Stanley 🏳️ Irlandia
| 📝 | Imię ojczyste | Patrick Stephen Madden |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.03.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Dublin, Irlandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Irlandia |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Accrington Stanley |
| 📅 | Dołączył | 21.08.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
| 🤝 | Agent | LPM Football Agents |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Stockport County | 4 | 160 | 64 | 12 |
| Scunthorpe United | 5 | 206 | 60 | 24 |
| Fleetwood Town | 4 | 150 | 51 | 20 |
| Yeovil Town | 2 | 51 | 23 | 4 |
| Bohemian Football Club | 5 | 68 | 18 | 5 |
| Shelbourne FC | 1 | 16 | 8 | 1 |
| Chesterfield FC | 2 | 33 | 6 | 2 |
| Carlisle United | 3 | 59 | 2 | 0 |
| Accrington Stanley | 1 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
372 | 112 | 39 |
41 | 0 | 3 214 |
| League Two |
138 | 37 | 13 |
10 | 2 | 915 |
| National League |
57 | 30 | 0 |
10 | 0 | 326 |
| Premier Division |
56 | 14 | 5 |
2 | 0 | 468 |
| FA Cup |
34 | 12 | 4 |
4 | 0 | 1 264 |
| EFL Trophy |
27 | 9 | 5 |
4 | 0 | 448 |
| First Division |
14 | 6 | 1 |
1 | 0 | 169 |
| EFL Cup |
9 | 4 | 0 |
1 | 0 | 271 |
| FAI Cup |
8 | 4 | 0 |
0 | 0 | 49 |
| League of Ireland Cup |
2 | 2 | 0 |
0 | 0 | 105 |
| League One Play-Offs |
6 | 1 | 1 |
0 | 0 | 270 |
| League Cup |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| League Two Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| National League Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FL Trophy |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 112G / 372M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Fleetwood Town |
32 | 7 |
4 | 6 |
317 |
| 19/20 | Fleetwood Town |
35 | 14 |
3 | 8 |
171 |
| 18/19 | Fleetwood Town |
44 | 14 |
9 | 6 |
253 |
| 17/18 | Fleetwood Town |
20 | 6 |
2 | 3 |
244 |
| 17/18 | Scunthorpe United |
25 | 2 |
1 | 2 |
674 |
| 16/17 | Scunthorpe United |
37 | 11 |
4 | 4 |
231 |
| 15/16 | Scunthorpe United |
46 | 20 |
7 | 7 |
206 |
| 14/15 | Scunthorpe United |
46 | 14 |
6 | 3 |
291 |
| 12/13 | Yeovil Town |
35 | 22 |
3 | 2 |
141 |
| 12/13 | Carlisle United |
5 | 1 |
0 | 0 |
14 |
| 11/12 | Carlisle United |
27 | 1 |
0 | 0 |
672 |
| 10/11 | Carlisle United |
20 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 37G / 138M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Accrington Stanley |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 25/26 | Chesterfield FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Chesterfield FC |
29 | 5 |
1 | 2 |
194 |
| 23/24 | Stockport County |
45 | 17 |
5 | 5 |
146 |
| 22/23 | Stockport County |
38 | 10 |
4 | 2 |
261 |
| 13/14 | Scunthorpe United |
22 | 5 |
3 | 1 |
314 |
National League — 30G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Stockport County |
43 | 23 |
0 | 7 |
159 |
| 20/21 | Stockport County |
14 | 7 |
0 | 3 |
167 |
Premier Division — 14G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Bohemian Football... |
34 | 10 |
3 | 2 |
193 |
| 2009 | Bohemian Football... |
18 | 4 |
2 | 0 |
275 |
| 2008 | Bohemian Football... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 12G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Chesterfield FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Stockport County |
3 | 1 |
1 | 0 |
262 |
| 22/23 | Stockport County |
4 | 1 |
0 | 1 |
120 |
| 21/22 | Stockport County |
3 | 1 |
2 | 2 |
245 |
| 20/21 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Fleetwood Town |
3 | 1 |
0 | 0 |
135 |
| 18/19 | Fleetwood Town |
3 | 4 |
1 | 0 |
67 |
| 17/18 | Scunthorpe United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Scunthorpe United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Scunthorpe United |
4 | 2 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Scunthorpe United |
5 | 2 |
0 | 0 |
255 |
| 12/13 | Yeovil Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Carlisle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 9G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Accrington Stanley |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Chesterfield FC |
1 | 1 |
1 | 0 |
68 |
| 23/24 | Stockport County |
3 | 3 |
0 | 0 |
81 |
| 22/23 | Stockport County |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Fleetwood Town |
2 | 1 |
0 | 1 |
107 |
| 19/20 | Fleetwood Town |
4 | 3 |
1 | 0 |
39 |
| 18/19 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Scunthorpe United |
4 | 0 |
3 | 2 |
0 |
| 16/17 | Scunthorpe United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Scunthorpe United |
2 | 1 |
0 | 1 |
153 |
| 12/13 | Carlisle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Carlisle United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
First Division — 6G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Shelbourne FC |
14 | 6 |
1 | 1 |
169 |
EFL Cup — 4G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Accrington Stanley |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Stockport County |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Stockport County |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Fleetwood Town |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
| 19/20 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Fleetwood Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Scunthorpe United |
2 | 2 |
0 | 0 |
91 |
FAI Cup — 4G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Bohemian Football... |
4 | 4 |
0 | 0 |
49 |
| 2009 | Bohemian Football... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League of Ireland Cup — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Shelbourne FC |
2 | 2 |
0 | 0 |
105 |
League One Play-Offs — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Scunthorpe United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Yeovil Town |
3 | 1 |
1 | 0 |
270 |
League Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Scunthorpe United |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 14/15 | Scunthorpe United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Yeovil Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Carlisle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Stockport County |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National League Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Stockport County |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Scunthorpe United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Yeovil Town |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Bohemian Football... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Bohemian Football... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 19
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
31.05.2026 |
Accrington |
→ |
Chesterfield |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 25/26 |
21.08.2025 |
Chesterfield |
→ |
Accrington |
Wypożyczenie |
50k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Stockport |
→ |
Chesterfield |
Transfer |
— |
| 20/21 |
15.03.2021 |
Fleetwood |
→ |
Stockport |
Transfer |
— |
| 17/18 |
02.01.2018 |
Scunthorpe Utd. |
→ |
Fleetwood |
Transfer |
350k € |
| 13/14 |
10.01.2014 |
Yeovil Town |
→ |
Scunthorpe Utd. |
Transfer |
250k € |
| 12/13 |
02.01.2013 |
Carlisle United |
→ |
Yeovil Town |
Transfer |
50k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Yeovil Town |
→ |
Carlisle United |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 12/13 |
04.10.2012 |
Carlisle United |
→ |
Yeovil Town |
Wypożyczenie |
50k € |
| 10/11 |
31.01.2011 |
Bohemians |
→ |
Carlisle United |
Transfer |
50k € |
| 08/09 |
29.06.2009 |
Shelbourne |
→ |
Bohemians |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
10.02.2009 |
Bohemians |
→ |
Shelbourne |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
08.07.2008 |
Bohs Academy |
→ |
Bohemians |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Paddy Madden?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.