Patrik Carlgren
⚽ Bramkarz 🏟️ FC Nantes 🏳️ Szwecja
| 📝 | Imię ojczyste | Patrik Ulf Anders Carlgren |
| 🎂 | Data urodzenia | 07.01.1992 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Falun, Szwecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szwecja |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Nantes |
| 📅 | Dołączył | 30.08.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | HCM Sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Nantes | 2 | 36 | 0 | 0 |
| Randers FC | 6 | 223 | 0 | 0 |
| AIK | 9 | 120 | 0 | 0 |
| AIK U21 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| IK Brage | 4 | 59 | 0 | 0 |
| Konyaspor | 1 | 33 | 0 | 0 |
| FC Nordsjaelland | 1 | 15 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligue 1 |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 416 |
| Coupe de France |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Superliga Europa Playoff |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Superliga Relegation round |
22 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 890 |
| Superliga |
142 | 0 | 0 |
7 | 0 | 12 245 |
| Oddset Pokalen |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Superliga Championship round |
40 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 060 |
| Pokalen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Conference L. |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Sydbank Pokalen |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Europa League Qualifying |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 288 |
| Allsvenskan |
97 | 0 | 0 |
3 | 0 | 6 750 |
| U21 Allsvenskan Norra |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Superettan |
55 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 726 |
| Süper Lig |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Türkiye Kupasi |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 348 |
| Europa League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Svenska Cupen |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 930 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligue 1 — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Nantes |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FC Nantes |
31 | 0 |
0 | 0 |
416 |
Coupe de France — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Nantes |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Superliga Europa Playoff — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Randers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Randers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Randers FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Superliga Relegation round — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Randers FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 19/20 | Randers FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 18/19 | Randers FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Superliga — 0G / 142M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Randers FC |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
| 22/23 | Randers FC |
21 | 0 |
0 | 1 |
1 866 |
| 21/22 | Randers FC |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 20/21 | Randers FC |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 19/20 | Randers FC |
24 | 0 |
0 | 2 |
2 099 |
| 18/19 | Randers FC |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
| 16/17 | FC Nordsjaelland |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Oddset Pokalen — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Randers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Superliga Championship round — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Randers FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 21/22 | Randers FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 20/21 | Randers FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 16/17 | FC Nordsjaelland |
10 | 0 |
0 | 2 |
450 |
Pokalen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Randers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Conference L. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Randers FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Sydbank Pokalen — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Randers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Randers FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | Randers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Randers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Randers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | AIK |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 15/16 | AIK |
3 | 0 |
0 | 0 |
208 |
| 14/15 | AIK |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Allsvenskan — 0G / 97M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | AIK |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 2015 | AIK |
25 | 0 |
0 | 2 |
2 250 |
| 2014 | AIK |
29 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 2013 | AIK |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Allsvenskan Norra — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | AIK U21 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Superettan — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | IK Brage |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 2012 | IK Brage |
30 | 0 |
0 | 0 |
646 |
| 2011 | IK Brage |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Süper Lig — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Konyaspor |
24 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Türkiye Kupasi — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Konyaspor |
6 | 0 |
0 | 0 |
348 |
Europa League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Konyaspor |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Svenska Cupen — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | AIK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | AIK |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 13/14 | AIK |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | AIK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | IK Brage |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
🏳️ Kadra narodowa
18 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Broken jaw |
04.11.2022 |
31.12.2022 |
58 |
3 |
| 15/16 |
Ligament injury |
02.07.2015 |
27.07.2015 |
26 |
8 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
30.08.2024 |
Randers FC |
→ |
FC Nantes |
Transfer |
800k € |
| 18/19 |
08.07.2018 |
Konyaspor |
→ |
Randers FC |
Transfer |
350k € |
| 17/18 |
07.07.2017 |
Nordsjaelland |
→ |
Konyaspor |
Transfer |
1M € |
| 16/17 |
10.02.2017 |
AIK |
→ |
Nordsjaelland |
Transfer |
1.2M € |
| 13/14 |
15.07.2013 |
Brage |
→ |
AIK |
Transfer |
40k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
IK Brage U19 |
→ |
Brage |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Patrik Carlgren?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.