Patrik Hrosovsky
⚽ Pomocnik 🏟️ KRC Genk 🏳️ Słowacja
| 📝 | Imię ojczyste | Patrik Hrošovský |
| 🎂 | Data urodzenia | 21.04.1992 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bojnice, Słowacja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Słowacja |
| 📏 | Wzrost | 173 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | KRC Genk |
| 📅 | Dołączył | 16.08.2019 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | SPOCS Global Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| KRC Genk | 7 | 263 | 20 | 20 |
| FC Viktoria Plzen | 7 | 232 | 13 | 21 |
| 1.SC Znojmo FK | 1 | 17 | 5 | 2 |
| FK Usti nad Labem | 1 | 30 | 3 | 3 |
| FC Viktoria Plzen B | 1 | 1 | 0 | 0 |
| FK Banik Sokolov | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| JPL |
146 | 10 | 14 |
16 | 0 | 4 387 |
| Jupiler Pro League |
33 | 6 | 2 |
2 | 0 | 282 |
| Gambrinus Liga |
27 | 6 | 5 |
1 | 0 | 584 |
| Fortuna Liga |
34 | 4 | 3 |
1 | 0 | 675 |
| FNL |
28 | 3 | 2 |
5 | 0 | 797 |
| Europa League Qualifying |
12 | 2 | 0 |
3 | 0 | 79 |
| HET Liga |
28 | 2 | 2 |
5 | 0 | 1 256 |
| JPL Champions PO |
26 | 1 | 3 |
0 | 0 | 537 |
| Croky Cup |
16 | 1 | 0 |
2 | 0 | 301 |
| Europa League |
32 | 1 | 2 |
2 | 0 | 450 |
| Champions League |
12 | 1 | 1 |
1 | 0 | 540 |
| F:L Champion Grp |
5 | 1 | 2 |
0 | 0 | 450 |
| ePojisteni.cz Li |
26 | 1 | 1 |
0 | 0 | 2 018 |
| Synot Liga |
59 | 1 | 7 |
3 | 0 | 2 240 |
| Pohar C. posty |
9 | 1 | 1 |
0 | 0 | 200 |
| Jupiler Pro League playoff... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
13 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| JPL Playoff II |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pro L. Supercup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| JPL Play-Offs I |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| MOL Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Juniorska liga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superpohar |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar FACR |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2. CFL |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
JPL — 10G / 146M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
30 | 0 |
4 | 4 |
0 |
| 22/23 | KRC Genk |
34 | 2 |
4 | 3 |
1 509 |
| 21/22 | KRC Genk |
30 | 5 |
4 | 4 |
413 |
| 20/21 | KRC Genk |
28 | 2 |
2 | 4 |
923 |
| 19/20 | KRC Genk |
24 | 1 |
0 | 1 |
1 542 |
Jupiler Pro League — 6G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | KRC Genk |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | KRC Genk |
28 | 6 |
2 | 2 |
282 |
Gambrinus Liga — 6G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
13 | 2 |
3 | 0 |
417 |
| 13/14 | 1.SC Znojmo FK |
14 | 4 |
2 | 1 |
167 |
Fortuna Liga — 4G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
30 | 4 |
3 | 1 |
675 |
FNL — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FK Usti nad Labem |
28 | 3 |
2 | 5 |
797 |
Europa League Qualifying — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | KRC Genk |
2 | 2 |
0 | 0 |
79 |
| 23/24 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
HET Liga — 2G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
28 | 2 |
2 | 5 |
1 256 |
JPL Champions PO — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | KRC Genk |
10 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 23/24 | KRC Genk |
10 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 22/23 | KRC Genk |
6 | 1 |
0 | 0 |
537 |
Croky Cup — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | KRC Genk |
5 | 1 |
0 | 0 |
301 |
| 23/24 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | KRC Genk |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | KRC Genk |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
10 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
5 | 1 |
0 | 0 |
450 |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
6 | 1 |
1 | 1 |
540 |
F:L Champion Grp — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
5 | 1 |
2 | 0 |
450 |
ePojisteni.cz Li — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
26 | 1 |
1 | 0 |
2 018 |
Synot Liga — 1G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
29 | 1 |
1 | 2 |
2 240 |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
30 | 0 |
6 | 1 |
0 |
Pohar C. posty — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | 1.SC Znojmo FK |
3 | 1 |
0 | 0 |
200 |
| 12/13 | FK Usti nad Labem |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | KRC Genk |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | KRC Genk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
JPL Playoff II — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pro L. Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | KRC Genk |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Play-Offs I — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | KRC Genk |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
MOL Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Juniorska liga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superpohar — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. CFL — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FK Banik Sokolov |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
57 meczów
Nr koszulki: 13
Aktywny kadrowicz
21 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 16
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
flu |
28.01.2025 |
03.02.2025 |
7 |
1 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
16.08.2019 |
Viktoria Plzen |
→ |
KRC Genk |
Transfer |
6.5M € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Vikt. Plzen B |
→ |
Viktoria Plzen |
Transfer |
350k € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
1.SC Znojmo |
→ |
Vikt. Plzen B |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Vikt. Plzen B |
→ |
1.SC Znojmo |
Wypożyczenie |
150k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Usti nad Labem |
→ |
Vikt. Plzen B |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 12/13 |
27.07.2012 |
Vikt. Plzen B |
→ |
Usti nad Labem |
Wypożyczenie |
— |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Banik Sokolov |
→ |
Vikt. Plzen B |
Powrót z wyp. |
— |
| 11/12 |
21.02.2012 |
Vikt. Plzen B |
→ |
Banik Sokolov |
Wypożyczenie |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Vikt. Plzen U19 |
→ |
Vikt. Plzen B |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.09.2009 |
Ak. ACS Trencin |
→ |
Vikt. Plzen U19 |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.08.2007 |
Prievidza Yth. |
→ |
Ak. ACS Trencin |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Patrik Hrosovsky?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.