Guillaume Warmuz
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Francja
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| RC Lens | 11 | 427 | 0 | 1 |
| CS Louhans-Cuiseaux 71 | 2 | 66 | 0 | 0 |
| AS Monaco | 1 | 45 | 0 | 0 |
| Borussia Dortmund | 2 | 71 | 0 | 0 |
| Borussia Dortmund II | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Arsenal FC | 1 | 7 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Division 1 |
335 | 0 | 0 |
14 | 0 | 30 120 |
| UEFA Cup |
31 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 370 |
| Coupe de France |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 565 |
| Coupe de la Ligue |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 220 |
| Champions League |
12 | 0 | 1 |
0 | 0 | 1 080 |
| Trophée des Champions |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Division 2 |
66 | 0 | 0 |
1 | 0 | 5 940 |
| Ligue 1 |
46 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 510 |
| Champions League Qu. |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Bundesliga |
60 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 250 |
| DFB-Pokal |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UI Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Regionalliga Nord |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Premier League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Division 1 — 0G / 335M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | RC Lens |
32 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 98/99 | RC Lens |
34 | 0 |
0 | 4 |
3 060 |
| 97/98 | RC Lens |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 96/97 | RC Lens |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 95/96 | RC Lens |
36 | 0 |
0 | 0 |
3 210 |
| 94/95 | RC Lens |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 93/94 | RC Lens |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 92/93 | RC Lens |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 01/02 | RC Lens |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 00/01 | RC Lens |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
UEFA Cup — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | RC Lens |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 95/96 | RC Lens |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 05/06 | AS Monaco |
8 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 03/04 | Borussia Dortmund |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Coupe de France — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 98/99 | RC Lens |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 97/98 | RC Lens |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 96/97 | RC Lens |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 95/96 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 94/95 | RC Lens |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 93/94 | RC Lens |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 92/93 | RC Lens |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 05/06 | AS Monaco |
2 | 0 |
0 | 0 |
165 |
| 01/02 | RC Lens |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 00/01 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Coupe de la Ligue — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 98/99 | RC Lens |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
| 97/98 | RC Lens |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 96/97 | RC Lens |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 95/96 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 94/95 | RC Lens |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 05/06 | AS Monaco |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 01/02 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 00/01 | RC Lens |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | RC Lens |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 02/03 | RC Lens |
6 | 0 |
1 | 0 |
540 |
Trophée des Champions — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Division 2 — 0G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 91/92 | CS... |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
| 90/91 | CS... |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
Ligue 1 — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | AS Monaco |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 070 |
| 02/03 | RC Lens |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Champions League Qu. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | AS Monaco |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 03/04 | Borussia Dortmund |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bundesliga — 0G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Borussia Dortmund |
27 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 03/04 | Borussia Dortmund |
33 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
DFB-Pokal — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Borussia Dortmund |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | Borussia Dortmund |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UI Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Borussia Dortmund |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 00/01 | RC Lens |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Regionalliga Nord — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Borussia Dortmund II |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Premier League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Arsenal FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Arsenal FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Monaco |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Bor. Dortmund |
→ |
Monaco |
Transfer |
500k € |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Arsenal |
→ |
Bor. Dortmund |
Transfer |
— |
| 02/03 |
31.01.2003 |
Lens |
→ |
Arsenal |
Transfer |
— |
| 92/93 |
01.07.1992 |
Louh.-Cuiseaux |
→ |
Lens |
Transfer |
— |
| 90/91 |
01.07.1990 |
Marseille B |
→ |
Louh.-Cuiseaux |
Transfer |
— |
| 89/90 |
01.07.1989 |
INF Vichy |
→ |
Marseille B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Guillaume Warmuz?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.