Miguel Sabah
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Mexico Palestine
| 📝 | Imię ojczyste | Miguel Sabah Rodríguez |
| 🎂 | Data urodzenia | 13.11.1979 (46 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Cancún, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Mexico Palestine |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 05.01.2016 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Monarcas Morelia | 6 | 150 | 71 | 17 |
| CD Cruz Azul | 4 | 122 | 45 | 6 |
| Deportivo Guadalajara | 10 | 160 | 22 | 1 |
| Club León FC | 4 | 83 | 16 | 4 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| CD Cruz Azul Hidalgo | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Apertura |
146 | 53 | 13 |
19 | 1 | 1 391 |
| Primera Clausura |
134 | 46 | 5 |
22 | 0 | 1 464 |
| Liga MX Apertura |
56 | 12 | 3 |
5 | 0 | 464 |
| Liga MX Clausura |
47 | 11 | 2 |
7 | 1 | 833 |
| Liguilla Apertura |
22 | 9 | 2 |
5 | 0 | 1 102 |
| Copa MX Apertura |
15 | 5 | 1 |
0 | 0 | 565 |
| CONCACAF CL |
16 | 5 | 0 |
4 | 0 | 357 |
| Liguilla Clausura |
33 | 5 | 1 |
5 | 1 | 632 |
| North American SuperLiga |
5 | 4 | 1 |
0 | 0 | 80 |
| Primera Verano |
16 | 3 | 0 |
0 | 0 | 325 |
| InterLiga |
7 | 1 | 0 |
0 | 0 | 208 |
| Libertadores |
14 | 0 | 0 |
1 | 1 | 0 |
| Copa Merconorte |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Invierno |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Apertura — 53G / 146M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
17 | 7 |
4 | 2 |
206 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
16 | 7 |
0 | 3 |
184 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
12 | 6 |
4 | 4 |
142 |
| 08/09 | CD Cruz Azul |
14 | 2 |
3 | 2 |
314 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
17 | 11 |
1 | 2 |
126 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
16 | 9 |
1 | 4 |
121 |
| 05/06 | Deportivo... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Deportivo... |
13 | 3 |
0 | 0 |
187 |
| 03/04 | Deportivo... |
19 | 8 |
0 | 2 |
111 |
| 02/03 | Deportivo... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 46G / 134M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
13 | 9 |
1 | 4 |
117 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
14 | 4 |
0 | 3 |
267 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
13 | 7 |
2 | 4 |
154 |
| 08/09 | Monarcas Morelia |
17 | 11 |
1 | 2 |
126 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
11 | 6 |
1 | 1 |
154 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
16 | 6 |
0 | 5 |
121 |
| 05/06 | CD Cruz Azul |
17 | 2 |
0 | 2 |
343 |
| 04/05 | Deportivo... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Deportivo... |
11 | 1 |
0 | 1 |
182 |
| 02/03 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 12G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club León FC |
11 | 1 |
0 | 1 |
98 |
| 14/15 | Club León FC |
15 | 3 |
2 | 2 |
205 |
| 13/14 | Deportivo... |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
15 | 8 |
1 | 2 |
161 |
Liga MX Clausura — 11G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club León FC |
16 | 3 |
1 | 2 |
256 |
| 13/14 | Club León FC |
16 | 5 |
0 | 1 |
149 |
| 12/13 | Deportivo... |
15 | 3 |
1 | 4 |
428 |
Liguilla Apertura — 9G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
1 | 1 |
316 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
4 | 2 |
1 | 1 |
180 |
| 08/09 | CD Cruz Azul |
6 | 2 |
0 | 2 |
243 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
2 | 1 |
0 | 1 |
151 |
| 04/05 | Deportivo... |
2 | 2 |
0 | 0 |
32 |
| 03/04 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 5G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club León FC |
9 | 4 |
1 | 0 |
97 |
| 13/14 | Deportivo... |
6 | 1 |
0 | 0 |
468 |
CONCACAF CL — 5G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
6 | 3 |
0 | 2 |
76 |
| 08/09 | CD Cruz Azul |
8 | 2 |
0 | 2 |
281 |
Liguilla Clausura — 5G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 11/12 | Monarcas Morelia |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
6 | 2 |
0 | 1 |
203 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CD Cruz Azul |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | Deportivo... |
6 | 1 |
0 | 0 |
69 |
| 02/03 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 4G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
5 | 4 |
1 | 0 |
80 |
Primera Verano — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Deportivo... |
16 | 3 |
0 | 0 |
325 |
InterLiga — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | CD Cruz Azul |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CD Cruz Azul |
3 | 1 |
0 | 0 |
208 |
| 04/05 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club León FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2010 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Merconorte — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2000 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | CD Cruz Azul Hidalgo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Invierno — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 00/01 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
17 meczów, 5 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 09/10 |
Tendon tear |
27.04.2010 |
31.05.2010 |
35 |
11 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 15/16 |
05.01.2016 |
León |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Chivas |
→ |
León |
Transfer |
1.6M € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Monarcas Morelia |
→ |
Chivas |
Transfer |
1.8M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
CD Cruz Azul |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
1.3M € |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Chivas |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.01.2000 |
Guadalajara U20 |
→ |
Chivas |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Miguel Sabah?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.