Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Paul Cattier
Paul Cattier

Paul Cattier

⚽ Bramkarz 🏟️ Six-Fours Le Brusc FC 🏳️ Francja
359
Meczów
0
Goli
2
Asyst
19
Żółtych
0
Czerwonych
24 728
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia30.04.1986 (40 lat)
📍Miejsce urodzeniaAvignon, Francja
🏳️ObywatelstwoFrancja
📏Wzrost187 cm
PozycjaBramkarz
🏟️Aktualny klubSix-Fours Le Brusc FC
📅Dołączył01.07.2024

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Six-Fours Le Brusc FC1100
Istres Football Club23501
Marignane-Gignac-Côte Bleue FC B1700
Marignane-Gignac-Côte-Bleue FC1200
Stade Poitevin FC12600
Athlético Marseille22800
Jura Sud Foot410101
Grenoble Foot 38812100
Fréjus-Saint-Raphaël FC13800

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Coupe de France 2400 102 250
National 3 - Grp. A 2301 102 070
N3 - Corse-Médit 4100 403 690
National 2 - Grp. C 200 000
N3 - Nouvelle-Aq 2300 202 070
National 2 - Grp. A 2801 302 509
National 2 - Grp. B 3000 302 299
CFA - Grp. C 6400 303 870
CFA - Grp. B 3000 102 700
Championnat National 3800 102 970
Ligue 1 500 000
Coupe de la Ligue 200 00120
Ligue 2 4900 00180

📋 Szczegóły per sezon

Coupe de France — 0G / 24M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Six-Fours Le... 10 00 90
21/22Stade Poitevin FC 30 01 270
20/21Athlético Marseille 20 00 180
19/20Athlético Marseille 40 00 360
14/15Grenoble Foot 38 70 00 690
13/14Grenoble Foot 38 50 00 480
07/08Grenoble Foot 38 20 00 180
National 3 - Grp. A — 0G / 23M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Istres Football Club 230 11 2 070
N3 - Corse-Médit — 0G / 41M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Istres Football Club 120 02 1 080
22/23Marignane-Gignac-... 70 00 630
20/21Athlético Marseille 40 00 360
19/20Athlético Marseille 180 02 1 620
National 2 - Grp. C — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Marignane-Gignac-... 20 00 0
N3 - Nouvelle-Aq — 0G / 23M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Stade Poitevin FC 230 02 2 070
National 2 - Grp. A — 0G / 28M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Jura Sud Foot 280 13 2 509
National 2 - Grp. B — 0G / 30M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18Jura Sud Foot 300 03 2 299
CFA - Grp. C — 0G / 64M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17Jura Sud Foot 130 01 1 170
14/15Grenoble Foot 38 240 01 270
13/14Grenoble Foot 38 270 01 2 430
CFA - Grp. B — 0G / 30M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16Jura Sud Foot 300 01 2 700
Championnat National — 0G / 38M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11Fréjus-Saint-Raph... 380 01 2 970
Ligue 1 — 0G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
08/09Grenoble Foot 38 50 00 0
Coupe de la Ligue — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
08/09Grenoble Foot 38 10 00 120
07/08Grenoble Foot 38 10 00 0
Ligue 2 — 0G / 49M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
07/08Grenoble Foot 38 290 00 180
06/07Grenoble Foot 38 40 00 0
05/06Grenoble Foot 38 20 00 0
04/05Grenoble Foot 38 130 00 0
03/04Grenoble Foot 38 10 00 0

🔄 Historia transferów (12)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
24/25 01.07.2024 Istres FC Six-Fours Brusc Transfer
22/23 31.01.2023 Marignane GCB B Istres FC Transfer
22/23 01.07.2022 Stade Poitevin Marignane GCB B Transfer
21/22 01.07.2021 Athl. Marseille Stade Poitevin Transfer
19/20 01.07.2019 Jura Sud Athl. Marseille Transfer
15/16 01.07.2015 Grenoble Jura Sud Transfer
13/14 01.07.2013 SO Romorantin Grenoble Transfer
11/12 01.11.2011 Without Club SO Romorantin Transfer
11/12 01.07.2011 Fréjus-St-Raph. Without Club Transfer
10/11 01.07.2010 Without Club Fréjus-St-Raph. Transfer 150k €
09/10 01.07.2009 Grenoble Without Club Transfer 150k €
04/05 01.07.2004 Grenoble B Grenoble Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Paul Cattier?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy