Paul Delecroix
⚽ Bramkarz 🏟️ Dijon FCO 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 13.10.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Amiens, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Dijon FCO |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | MYG Invest |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Dijon FCO | 2 | 35 | 0 | 0 |
| Chamois Niortais FC | 6 | 206 | 0 | 0 |
| LB Châteauroux | 2 | 67 | 0 | 0 |
| FC Annecy | 1 | 17 | 0 | 0 |
| FC Metz | 3 | 75 | 0 | 0 |
| FC Metz B | 2 | 5 | 0 | 0 |
| FC Lorient | 2 | 85 | 0 | 0 |
| FC Lorient B | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Amiens SC | 3 | 79 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championnat National |
224 | 0 | 0 |
2 | 0 | 16 671 |
| Coupe de France |
38 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 040 |
| Ligue 1 |
64 | 0 | 0 |
1 | 0 | 765 |
| National 2 - Grp. B |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| N3 - Grand Est |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Coupe de la Ligue |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 780 |
| Ligue 2 |
220 | 0 | 0 |
2 | 0 | 10 730 |
| L1/L2 Playoffs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CFA - Grp. A |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Championnat National — 0G / 224M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Dijon FCO |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 24/25 | Dijon FCO |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 23/24 | Chamois Niortais FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 22/23 | LB Châteauroux |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 676 |
| 21/22 | LB Châteauroux |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
| 20/21 | FC Annecy |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 11/12 | Chamois Niortais FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 375 |
| 10/11 | Amiens SC |
40 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Coupe de France — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dijon FCO |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Chamois Niortais FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | LB Châteauroux |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | LB Châteauroux |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | FC Metz |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | FC Metz |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 17/18 | FC Lorient |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Lorient |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Chamois Niortais FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Chamois Niortais FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Chamois Niortais FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 10/11 | Amiens SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 09/10 | Amiens SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 08/09 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Ligue 1 — 0G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Metz |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Metz |
26 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 16/17 | FC Lorient |
37 | 0 |
0 | 1 |
630 |
National 2 - Grp. B — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Metz B |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
N3 - Grand Est — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Metz B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Coupe de la Ligue — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Metz |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | FC Metz |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 17/18 | FC Lorient |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Lorient |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Chamois Niortais FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Chamois Niortais FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Chamois Niortais FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 09/10 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligue 2 — 0G / 220M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Metz |
38 | 0 |
0 | 0 |
22 |
| 17/18 | FC Lorient |
36 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 15/16 | Chamois Niortais FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 14/15 | Chamois Niortais FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 212 |
| 13/14 | Chamois Niortais FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 268 |
| 12/13 | Chamois Niortais FC |
13 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 08/09 | Amiens SC |
25 | 0 |
0 | 0 |
133 |
L1/L2 Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Lorient |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CFA - Grp. A — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Lorient B |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz łydki |
18.08.2025 |
28.08.2025 |
11 |
1 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Chamois Niort |
→ |
Dijon |
Transfer |
150k € |
| 23/24 |
07.07.2023 |
LB Châteauroux |
→ |
Chamois Niort |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
FC Annecy |
→ |
LB Châteauroux |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
13.01.2021 |
FC Metz |
→ |
FC Annecy |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
24.07.2018 |
FC Lorient |
→ |
FC Metz |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Chamois Niort |
→ |
FC Lorient |
Transfer |
800k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Amiens SC |
→ |
Chamois Niort |
Transfer |
— |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Chamois Niort |
→ |
Amiens SC |
Powrót z wyp. |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Amiens SC |
→ |
Chamois Niort |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Amiens SC B |
→ |
Amiens SC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Paul Delecroix?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.