Paulão
⚽ Obrońca 🏟️ North EC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Paulo Marcos de Jesus Ribeiro |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.02.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Salvador, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | North EC |
| 📅 | Dołączył | 31.03.2025 |
| 🤝 | Agent | Prattes Group |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sport Club Internacional | 4 | 169 | 10 | 2 |
| Fortaleza Esporte Clube | 2 | 71 | 3 | 0 |
| América Futebol Clube (MG) | 2 | 57 | 3 | 0 |
| Cuiabá Esporte Clube (MT) | 2 | 97 | 2 | 2 |
| Clube de Regatas Vasco da Gama | 2 | 57 | 2 | 1 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 1 | 35 | 2 | 0 |
| Paysandu SC | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Guangzhou Evergrande | 2 | 57 | 0 | 3 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 2 | 27 | 0 | 0 |
| Grêmio Barueri Futebol Ltda. | 2 | 31 | 0 | 0 |
| Agremiação Sportiva Arapiraquense (AL) | 1 | 14 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
319 | 10 | 3 |
43 | 1 | 7 468 |
| Campeonato Mineiro |
26 | 3 | 0 |
4 | 0 | 1 538 |
| Gauchão - Fase Final |
17 | 2 | 0 |
4 | 0 | 225 |
| Campeonato Gaúcho |
43 | 2 | 0 |
12 | 1 | 450 |
| Série C |
23 | 1 | 0 |
6 | 0 | 961 |
| Copa do Brasil |
32 | 1 | 0 |
4 | 1 | 270 |
| Campeonato Mato-Grossense |
16 | 1 | 2 |
3 | 0 | 645 |
| Campeonato Cearense - Group |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Série B |
21 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 890 |
| Libertadores |
15 | 1 | 0 |
2 | 0 | 697 |
| Copa Sudamericana |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Finals |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
5 | 0 | 0 |
1 | 1 | 0 |
| Chinese FA Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Super League |
50 | 0 | 3 |
6 | 0 | 0 |
| Chinese Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
14 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 10G / 319M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Cuiabá Esporte... |
37 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Cuiabá Esporte... |
36 | 1 |
0 | 7 |
3 039 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
33 | 0 |
0 | 7 |
0 |
| 2019 | Fortaleza Esporte... |
15 | 2 |
0 | 1 |
503 |
| 2018 | América Futebol... |
20 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2018 | Clube de Regatas... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Clube de Regatas... |
29 | 1 |
1 | 5 |
2 045 |
| 2016 | Sport Club... |
31 | 0 |
0 | 11 |
0 |
| 2015 | Sport Club... |
27 | 2 |
1 | 3 |
1 058 |
| 2014 | Sport Club... |
31 | 3 |
1 | 3 |
643 |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
19 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 2010 | Grêmio Foot-Ball... |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2009 | Grêmio Barueri... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Mineiro — 3G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | América Futebol... |
14 | 2 |
0 | 2 |
630 |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
12 | 1 |
0 | 2 |
908 |
Gauchão - Fase Final — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Sport Club... |
5 | 2 |
0 | 3 |
225 |
| 2015 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 2G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
9 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2016 | Sport Club... |
10 | 2 |
0 | 2 |
450 |
| 2015 | Sport Club... |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2014 | Sport Club... |
7 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2011 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série C — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Paysandu SC |
11 | 1 |
0 | 4 |
961 |
| 2009 | Agremiação... |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa do Brasil — 1G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Cuiabá Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Sport Club... |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
| 2016 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Agremiação... |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Mato-Grossense — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Cuiabá Esporte... |
11 | 1 |
2 | 3 |
645 |
| 2021 | Cuiabá Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
6 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Série B — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | América Futebol... |
21 | 1 |
0 | 3 |
1 890 |
Libertadores — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
8 | 1 |
0 | 1 |
697 |
| 2015 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Cuiabá Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Chinese FA Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Guangzhou Evergrande |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Guangzhou Evergrande |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super League — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Guangzhou Evergrande |
21 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2011 | Guangzhou Evergrande |
29 | 0 |
2 | 4 |
0 |
Chinese Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Guangzhou Evergrande |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
14 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz kolana |
21.08.2023 |
15.07.2024 |
330 |
46 |
| 20/21 |
Koronawirus |
17.11.2020 |
02.12.2020 |
16 |
3 |
| 14/15 |
Pubic bone irritation |
10.06.2015 |
04.08.2015 |
56 |
12 |
🔄 Historia transferów (27)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
31.03.2025 |
Without Club |
→ |
North EC-MG |
Transfer |
— |
| 24/25 |
15.07.2024 |
Paysandu |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
18.05.2023 |
Without Club |
→ |
Paysandu |
Transfer |
250k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Cuiabá-MT |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
17.03.2021 |
Fortaleza |
→ |
Cuiabá-MT |
Transfer |
500k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Internacional |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
700k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
Fortaleza |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 19/20 |
27.09.2019 |
Internacional |
→ |
Fortaleza |
Wypożyczenie |
1M € |
| 19/20 |
26.09.2019 |
América-MG |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 18/19 |
01.08.2018 |
Internacional |
→ |
América-MG |
Wypożyczenie |
1M € |
| 18/19 |
23.07.2018 |
Vasco da Gama |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 17/18 |
26.01.2018 |
Internacional |
→ |
Vasco da Gama |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
Vasco da Gama |
→ |
Internacional |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 16/17 |
16.05.2017 |
Internacional |
→ |
Vasco da Gama |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 13/14 |
03.01.2014 |
GZ Evergrande |
→ |
Internacional |
Transfer |
400k € |
| 13/14 |
01.12.2013 |
Cruzeiro |
→ |
GZ Evergrande |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
GZ Evergrande |
→ |
Cruzeiro |
Wypożyczenie |
750k € |
| 10/11 |
01.03.2011 |
Barueri |
→ |
GZ Evergrande |
Transfer |
1.5M € |
| 10/11 |
01.02.2011 |
Grêmio |
→ |
Barueri |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Barueri |
→ |
Grêmio |
Wypożyczenie |
750k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Universal-AL |
→ |
Barueri |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.12.2009 |
Barueri |
→ |
Universal-AL |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
25.09.2009 |
Universal-AL |
→ |
Barueri |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
14.09.2009 |
ASA |
→ |
Universal-AL |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.09.2008 |
Universal-AL |
→ |
ASA |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.06.2008 |
Itapirense-SP |
→ |
Universal-AL |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Universal-AL |
→ |
Itapirense-SP |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Paulão?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.