Paulinho
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | José Paulo Bezerra Maciel Júnior |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.07.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Paulo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Guangzhou Evergrande Taobao | 10 | 177 | 75 | 29 |
| Sport Club Corinthians Paulista | 7 | 230 | 40 | 17 |
| Clube Atlético Bragantino (SP) | 2 | 46 | 14 | 0 |
| Tottenham Hotspur | 2 | 77 | 10 | 7 |
| FC Barcelona | 1 | 54 | 9 | 3 |
| FC Vilnius (-2008) | 2 | 38 | 5 | 0 |
| Al-Ahli SFC | 1 | 4 | 2 | 0 |
| LKS Lodz | 1 | 17 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League |
125 | 58 | 22 |
9 | 1 | 1 455 |
| Série A |
112 | 21 | 12 |
20 | 0 | 1 278 |
| Campeonato Paulista |
80 | 20 | 1 |
9 | 1 | 1 790 |
| AFC Champions League |
31 | 9 | 4 |
3 | 0 | 1 053 |
| LaLiga |
36 | 9 | 3 |
2 | 0 | 215 |
| Série B |
28 | 6 | 0 |
6 | 0 | 399 |
| Premier League |
52 | 6 | 3 |
6 | 1 | 397 |
| Libertadores |
32 | 5 | 4 |
7 | 0 | 775 |
| A Lyga |
38 | 5 | 0 |
2 | 0 | 1 354 |
| CSL Championship Play-Offs |
6 | 3 | 2 |
0 | 0 | 180 |
| Chinese FA Cup |
10 | 3 | 1 |
0 | 0 | 225 |
| Saudi Pro League |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 158 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
12 | 2 | 0 |
1 | 0 | 432 |
| Club World Cup |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| Europa League Qualifying |
4 | 2 | 1 |
0 | 0 | 220 |
| League Cup |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 184 |
| FA Cup |
3 | 1 | 2 |
0 | 0 | 270 |
| Copa Sudamericana |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Chinese Super Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa del Rey |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League |
12 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Ekstraklasa |
17 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League — 58G / 125M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Guangzhou... |
14 | 9 |
2 | 1 |
136 |
| 2019 | Guangzhou... |
29 | 19 |
6 | 3 |
128 |
| 2018 | Guangzhou... |
19 | 13 |
7 | 0 |
132 |
| 2017 | Guangzhou... |
20 | 7 |
4 | 1 |
257 |
| 2016 | Guangzhou... |
30 | 8 |
3 | 2 |
332 |
| 2015 | Guangzhou... |
13 | 2 |
0 | 2 |
470 |
Série A — 21G / 112M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sport Club... |
4 | 1 |
0 | 0 |
164 |
| 2013 | Sport Club... |
2 | 1 |
0 | 1 |
90 |
| 2012 | Sport Club... |
23 | 7 |
7 | 6 |
291 |
| 2011 | Sport Club... |
35 | 8 |
4 | 9 |
389 |
| 2010 | Sport Club... |
36 | 4 |
1 | 4 |
344 |
Campeonato Paulista — 20G / 80M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
8 | 1 |
0 | 1 |
157 |
| 2022 | Sport Club... |
12 | 3 |
1 | 1 |
248 |
| 2013 | Sport Club... |
10 | 2 |
0 | 1 |
407 |
| 2012 | Sport Club... |
14 | 3 |
0 | 3 |
391 |
| 2011 | Sport Club... |
18 | 3 |
0 | 0 |
392 |
| 2010 | Clube Atlético... |
18 | 8 |
0 | 3 |
195 |
AFC Champions League — 9G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Guangzhou... |
12 | 3 |
2 | 0 |
369 |
| 16/17 | Guangzhou... |
8 | 5 |
1 | 0 |
144 |
| 15/16 | Guangzhou... |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 14/15 | Guangzhou... |
6 | 1 |
1 | 1 |
540 |
LaLiga — 9G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Barcelona |
36 | 9 |
3 | 2 |
215 |
Série B — 6G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Clube Atlético... |
28 | 6 |
0 | 6 |
399 |
Premier League — 6G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
21 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
31 | 6 |
2 | 3 |
397 |
Libertadores — 5G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Sport Club... |
8 | 2 |
1 | 2 |
355 |
| 2012 | Sport Club... |
14 | 3 |
3 | 3 |
420 |
| 2011 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
A Lyga — 5G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | FC Vilnius (-2008) |
21 | 3 |
0 | 2 |
630 |
| 2006 | FC Vilnius (-2008) |
17 | 2 |
0 | 0 |
724 |
CSL Championship Play-Offs — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Guangzhou... |
6 | 3 |
2 | 0 |
180 |
Chinese FA Cup — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Guangzhou... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Guangzhou... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Guangzhou... |
8 | 3 |
1 | 0 |
225 |
Saudi Pro League — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Ahli SFC |
4 | 2 |
0 | 0 |
158 |
Paulistão A1 - Fase Final — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
1 | 1 |
0 | 0 |
72 |
| 2022 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Sport Club... |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 2012 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Guangzhou... |
3 | 2 |
0 | 0 |
135 |
| 2013 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
2 | 1 |
1 | 0 |
149 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
2 | 1 |
0 | 0 |
71 |
League Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
2 | 1 |
0 | 0 |
184 |
FA Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
3 | 1 |
2 | 0 |
270 |
Copa Sudamericana — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chinese Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Guangzhou... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Guangzhou... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa del Rey — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Barcelona |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Barcelona |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ekstraklasa — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | LKS Lodz |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
56 meczów, 13 goli
Nr koszulki: 15
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Torn knee ligaments |
26.05.2023 |
09.04.2024 |
320 |
61 |
| 21/22 |
Torn knee ligaments |
01.05.2022 |
01.01.2023 |
246 |
51 |
| 13/14 |
Uraz kostki |
30.12.2013 |
30.01.2014 |
32 |
5 |
🔄 Historia transferów (20)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Corinthians |
→ |
Retired |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Without Club |
→ |
Corinthians |
Transfer |
5M € |
| 21/22 |
17.09.2021 |
Al-Ahli |
→ |
Without Club |
Transfer |
9.5M € |
| 21/22 |
23.07.2021 |
GuaZ FC |
→ |
Al-Ahli |
Transfer |
9.5M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Barcelona |
→ |
GZ Evergrande |
Transfer |
38M € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
GZ Evergrande |
→ |
Barcelona |
Powrót z wyp. |
38M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Barcelona |
→ |
GZ Evergrande |
Wypożyczenie |
40M € |
| 17/18 |
14.08.2017 |
GZ Evergrande |
→ |
Barcelona |
Transfer |
15M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Tottenham |
→ |
GZ Evergrande |
Transfer |
9M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Corinthians |
→ |
Tottenham |
Transfer |
12M € |
| 12/13 |
02.10.2012 |
Coimbra |
→ |
Corinthians |
Transfer |
7.5M € |
| 12/13 |
01.10.2012 |
Corinthians |
→ |
Coimbra |
Powrót z wyp. |
7.5M € |
| 09/10 |
01.05.2010 |
Coimbra |
→ |
Corinthians |
Wypożyczenie |
400k € |
| 09/10 |
30.04.2010 |
GO Audax |
→ |
Coimbra |
Transfer |
400k € |
| 09/10 |
01.03.2010 |
Bragantino |
→ |
GO Audax |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 08/09 |
01.06.2009 |
GO Audax |
→ |
Bragantino |
Wypożyczenie |
175k € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
LKS Lodz |
→ |
GO Audax |
Powrót z wyp. |
175k € |
| 07/08 |
31.08.2007 |
GO Audax |
→ |
LKS Lodz |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
15.08.2007 |
Vilnius |
→ |
GO Audax |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
GO Audax |
→ |
Vilnius |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Paulinho?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.