Paulo Victor
⚽ Bramkarz 🏟️ Alanyaspor 🏳️ Brazil Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Paulo Victor Mileo Vidotti |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.01.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Assis, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Italy |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Alanyaspor |
| 📅 | Dołączył | 26.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | RN Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Alanyaspor | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Al-Rayyan SC | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Al-Ettifaq FC | 2 | 67 | 0 | 0 |
| CS Marítimo | 1 | 33 | 0 | 0 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 5 | 231 | 0 | 0 |
| CR Flamengo | 8 | 388 | 0 | 0 |
| Gaziantepspor | 1 | 14 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Süper Lig |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| AFC Champions League |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Saudi Pro League |
64 | 0 | 0 |
0 | 0 | 5 760 |
| King's Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 255 |
| Liga Portugal |
32 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 700 |
| Taça de Portugal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Série A |
356 | 0 | 0 |
10 | 0 | 14 632 |
| Copa do Brasil |
52 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 370 |
| Campeonato Gaúcho |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Libertadores |
55 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Campeonato Gaúcho - Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 570 |
| Gauchão - 2º Turno |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeonato Carioca - Final |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Campeonato Carioca |
67 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 970 |
| Primeira Liga do Brasil |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Carioca - Taça Rio |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 250 |
📋 Szczegóły per sezon
Süper Lig — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Alanyaspor |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Gaziantepspor |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
AFC Champions League — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Rayyan SC |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Saudi Pro League — 0G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Al-Ettifaq FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 22/23 | Al-Ettifaq FC |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
King's Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Al-Ettifaq FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
165 |
| 22/23 | Al-Ettifaq FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga Portugal — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CS Marítimo |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
Taça de Portugal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CS Marítimo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série A — 0G / 356M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Grêmio Foot-Ball... |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
37 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2019 | Grêmio Foot-Ball... |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
37 | 0 |
0 | 3 |
1 755 |
| 2017 | Grêmio Foot-Ball... |
21 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2016 | CR Flamengo |
29 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2015 | CR Flamengo |
25 | 0 |
0 | 3 |
2 250 |
| 2014 | CR Flamengo |
36 | 0 |
0 | 1 |
2 610 |
| 2013 | CR Flamengo |
37 | 0 |
0 | 1 |
1 125 |
| 2012 | CR Flamengo |
38 | 0 |
0 | 0 |
1 672 |
| 2011 | CR Flamengo |
38 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2010 | CR Flamengo |
25 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2009 | CR Flamengo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Grêmio Foot-Ball... |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2015 | CR Flamengo |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2014 | CR Flamengo |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2013 | CR Flamengo |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | CR Flamengo |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Grêmio Foot-Ball... |
7 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Libertadores — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Grêmio Foot-Ball... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Grêmio Foot-Ball... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | CR Flamengo |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CR Flamengo |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Gaúcho - Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Grêmio Foot-Ball... |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Gauchão - 2º Turno — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Grêmio Foot-Ball... |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2011 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CR Flamengo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | CR Flamengo |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CR Flamengo |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 2015 | CR Flamengo |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2014 | CR Flamengo |
14 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2013 | CR Flamengo |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CR Flamengo |
8 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2011 | CR Flamengo |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CR Flamengo |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | CR Flamengo |
9 | 0 |
0 | 0 |
160 |
| 2011 | CR Flamengo |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CR Flamengo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Koronawirus |
06.04.2021 |
21.04.2021 |
16 |
4 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
26.07.2025 |
Al-Rayyan |
→ |
Alanyaspor |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
13.09.2024 |
Al-Ettifaq |
→ |
Al-Rayyan |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
03.07.2022 |
Marítimo |
→ |
Al-Ettifaq |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
09.08.2021 |
Grêmio |
→ |
Marítimo |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
13.07.2017 |
Flamengo |
→ |
Grêmio |
Transfer |
1.2M € |
| 16/17 |
07.06.2017 |
Gaziantepspor |
→ |
Flamengo |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 16/17 |
26.01.2017 |
Flamengo |
→ |
Gaziantepspor |
Wypożyczenie |
2M € |
| 07/08 |
10.05.2008 |
América-RJ |
→ |
Flamengo |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 07/08 |
10.02.2008 |
Flamengo |
→ |
América-RJ |
Wypożyczenie |
50k € |
| 07/08 |
02.01.2008 |
Flamengo U20 |
→ |
Flamengo |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.01.2004 |
Assisense-SP |
→ |
Flamengo U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Paulo Victor?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.