Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Maurice Multhaup
Maurice Multhaup

Maurice Multhaup

⚽ Napastnik 🏟️ 1.FC Saarbrücken 🏳️ Niemcy
378
Meczów
54
Goli
39
Asyst
20
Żółtych
0
Czerwonych
5 808
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteMaurice Michael Multhaup
🎂Data urodzenia14.12.1996 (29 lat)
📍Miejsce urodzeniaBottrop, Niemcy
🏳️ObywatelstwoNiemcy
📏Wzrost173 cm
PozycjaNapastnik
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klub1.FC Saarbrücken
📅Dołączył01.07.2024
📄Kontrakt do30.06.2026
🤝AgentKL Sportsbase

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
FC Schalke 04 U17248125
FC Schalke 04 U19351115
Eintracht Braunschweig389108
FC Schalke 04 UEFA U1921577
1.FC Saarbrücken24156
FC Ingolstadt 04 II31641
1.FC Heidenheim 184626135
VfL Osnabrück13822
FC Ingolstadt 0421700
FC Schalke 041200

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
U17-Bundesliga West 46125 30582
3. Liga 67119 30665
U19-Bundesliga West 41104 20564
UEFA Youth League 1577 20267
2. Bundesliga 13968 502 717
Regionalliga Bayern 1641 10469
DFB-Pokal 1324 10314
Saarlandpokal 310 00111
DFB-Jun.-Pokal 611 00119
Relegation 2. Bundesliga 400 000
Niedersachsenpokal (3. und... 200 000
Bundesliga Playoffs 200 200
Bundesliga 1800 000
U19-BL Finals 400 100
U17-BL Finals 200 000

📋 Szczegóły per sezon

U17-Bundesliga West — 12G / 46M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13FC Schalke 04 U17 2310 31 165
11/12FC Schalke 04 U17 232 22 417
3. Liga — 11G / 67M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/261.FC Saarbrücken 20 00 0
24/251.FC Saarbrücken 334 61 335
21/22Eintracht... 327 32 330
U19-Bundesliga West — 10G / 41M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Schalke 04 U19 173 11 358
13/14FC Schalke 04 U19 237 31 206
12/13FC Schalke 04 U19 10 00 0
UEFA Youth League — 7G / 15M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Schalke 04... 64 41 111
13/14FC Schalke 04... 93 31 156
2. Bundesliga — 6G / 139M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Eintracht... 180 10 0
22/23Eintracht... 342 42 705
20/21VfL Osnabrück 342 20 655
19/201.FC Heidenheim 1846 321 13 646
18/191.FC Heidenheim 1846 211 00 711
Regionalliga Bayern — 4G / 16M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18FC Ingolstadt 04 II 72 01 250
16/17FC Ingolstadt 04 II 52 10 219
15/16FC Ingolstadt 04 II 40 00 0
DFB-Pokal — 2G / 13M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/261.FC Saarbrücken 10 00 0
23/24Eintracht... 10 00 0
22/23Eintracht... 11 01 90
21/22Eintracht... 10 00 0
20/21VfL Osnabrück 20 00 0
19/201.FC Heidenheim 1846 20 00 0
18/191.FC Heidenheim 1846 41 40 224
16/17FC Ingolstadt 04 10 00 0
Saarlandpokal — 1G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/251.FC Saarbrücken 31 00 111
DFB-Jun.-Pokal — 1G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Schalke 04 U19 21 10 119
13/14FC Schalke 04 U19 40 00 0
Relegation 2. Bundesliga — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/251.FC Saarbrücken 20 00 0
20/21VfL Osnabrück 20 00 0
Niedersachsenpokal (3. und 4. Liga) — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Eintracht... 20 00 0
Bundesliga Playoffs — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/201.FC Heidenheim 1846 20 02 0
Bundesliga — 0G / 18M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17FC Ingolstadt 04 70 00 0
15/16FC Ingolstadt 04 90 00 0
14/15FC Schalke 04 20 00 0
U19-BL Finals — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Schalke 04 U19 20 01 0
13/14FC Schalke 04 U19 20 00 0
U17-BL Finals — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13FC Schalke 04 U17 20 00 0

🏳️ Kadra narodowa

Były kadrowicz
2 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
13 meczów, 7 goli
Nr koszulki: 17
Były kadrowicz
2 meczów
Były kadrowicz

Historia kontuzji (8)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
25/26 Broken cheekbone 16.07.2025 03.08.2025 19 1
24/25 Adductor pain 26.02.2025 03.03.2025 6 1
24/25 Ankle problems 29.07.2024 25.08.2024 28 4
23/24 Eye injury 30.04.2024 07.05.2024 8 1
23/24 Uraz mięśniowy 09.12.2023 25.01.2024 48 2
21/22 Uraz stopy 01.04.2022 24.04.2022 24 4
21/22 Bone sprain 04.12.2021 31.12.2021 28 3
17/18 Fitness 04.01.2018 13.06.2018 161 16

🔄 Historia transferów (10)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
24/25 01.07.2024 E. Braunschweig Saarbrücken Transfer 350k €
21/22 01.07.2021 VfL Osnabrück E. Braunschweig Transfer 350k €
20/21 03.08.2020 Heidenheim VfL Osnabrück Transfer 325k €
17/18 04.01.2018 FC Ingolstadt Heidenheim Transfer 250k €
15/16 31.08.2015 FC Schalke 04 FC Ingolstadt Transfer 200k €
15/16 01.07.2015 Schalke 04 U19 FC Schalke 04 Transfer 200k €
13/14 01.07.2013 Schalke 04 U17 Schalke 04 U19 Transfer
11/12 01.07.2011 Schalke 04 Yth. Schalke 04 U17 Transfer
09/10 01.07.2009 Wattensch. Yth. Schalke 04 Yth. Transfer
08/09 01.07.2008 Kirchhell. Yth. Wattensch. Yth. Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Maurice Multhaup?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy