Pavels Steinbors
⚽ Bramkarz 🏟️ FC RFS 🏳️ Łotwa
| 📝 | Imię ojczyste | Pāvels Šteinbors |
| 🎂 | Data urodzenia | 20.09.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Riga, Łotwa |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Łotwa |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC RFS |
| 📅 | Dołączył | 24.06.2022 |
| 🤝 | Agent | Transfer |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC RFS | 7 | 133 | 0 | 0 |
| Jagiellonia Bialystok | 2 | 50 | 0 | 0 |
| Liepajas Metalurgs | 10 | 71 | 0 | 0 |
| FHK Liepajas Metalurgs II | 1 | 2 | 0 | 0 |
| FK Jurmala | 5 | 97 | 0 | 0 |
| Arka Gdynia | 4 | 163 | 0 | 0 |
| Nea Salamina Famagusta | 1 | 27 | 0 | 0 |
| Górnik Zabrze | 2 | 69 | 0 | 0 |
| Lamontville Golden Arrows | 1 | 28 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Europa League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 165 |
| UECL Quali |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 641 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Ekstraklasa |
257 | 0 | 0 |
4 | 0 | 17 026 |
| Puchar Polski |
21 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 110 |
| Virsliga |
244 | 0 | 0 |
6 | 0 | 10 962 |
| Latvian Cup |
14 | 0 | 0 |
2 | 0 | 944 |
| Nakotnes Liga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Virsliga - Meisterrunde |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Superpuchar |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Champions Round |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Protathlima Cyta |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| ABSA Premiership |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 684 |
| Carling Knockout |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC RFS |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC RFS |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Arka Gdynia |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Liepajas Metalurgs |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Liepajas Metalurgs |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Liepajas Metalurgs |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC RFS |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FC RFS |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 10/11 | Liepajas Metalurgs |
1 | 0 |
0 | 0 |
45 |
UECL Quali — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC RFS |
4 | 0 |
0 | 0 |
251 |
| 22/23 | FC RFS |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC RFS |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Ekstraklasa — 0G / 257M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Jagiellonia... |
26 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 20/21 | Jagiellonia... |
22 | 0 |
0 | 1 |
850 |
| 19/20 | Arka Gdynia |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 18/19 | Arka Gdynia |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 17/18 | Arka Gdynia |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 16/17 | Arka Gdynia |
37 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 14/15 | Górnik Zabrze |
37 | 0 |
0 | 1 |
2 880 |
| 13/14 | Górnik Zabrze |
28 | 0 |
0 | 1 |
1 956 |
Puchar Polski — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Jagiellonia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Jagiellonia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Arka Gdynia |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Arka Gdynia |
8 | 0 |
0 | 2 |
750 |
| 14/15 | Górnik Zabrze |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Górnik Zabrze |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Virsliga — 0G / 244M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | FC RFS |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | FC RFS |
34 | 0 |
0 | 0 |
633 |
| 2023 | FC RFS |
34 | 0 |
0 | 0 |
769 |
| 2022 | FC RFS |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2012 | Liepajas Metalurgs |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 207 |
| 2011 | Liepajas Metalurgs |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 542 |
| 2010 | Liepajas Metalurgs |
4 | 0 |
0 | 0 |
197 |
| 2009 | Liepajas Metalurgs |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2008 | Liepajas Metalurgs |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2008 | FK Jurmala |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | FK Jurmala |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 160 |
| 2006 | FK Jurmala |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 215 |
| 2005 | FK Jurmala |
27 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2004 | FK Jurmala |
25 | 0 |
0 | 0 |
79 |
Latvian Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | FC RFS |
4 | 0 |
0 | 1 |
300 |
| 2023 | FC RFS |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | FC RFS |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | Liepajas Metalurgs |
3 | 0 |
0 | 1 |
300 |
| 2011 | Liepajas Metalurgs |
2 | 0 |
0 | 0 |
164 |
Nakotnes Liga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | FHK Liepajas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Virsliga - Meisterrunde — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Liepajas Metalurgs |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Superpuchar — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Arka Gdynia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Arka Gdynia |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Champions Round — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Nea Salamina... |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Protathlima Cyta — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Nea Salamina... |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
ABSA Premiership — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Lamontville... |
27 | 0 |
0 | 1 |
1 684 |
Carling Knockout — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Lamontville... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Liepajas Metalurgs |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
31 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
8 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
24.06.2022 |
Jagiellonia |
→ |
RFS |
Transfer |
100k € |
| 20/21 |
01.08.2020 |
Arka Gdynia |
→ |
Jagiellonia |
Transfer |
250k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Nea Salamis |
→ |
Arka Gdynia |
Transfer |
300k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Górnik Zabrze |
→ |
Nea Salamis |
Transfer |
350k € |
| 13/14 |
02.07.2013 |
Golden Arrows |
→ |
Górnik Zabrze |
Transfer |
250k € |
| 12/13 |
15.07.2012 |
Metalurgs |
→ |
Golden Arrows |
Transfer |
250k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Jurmala-VV |
→ |
Metalurgs |
Transfer |
100k € |
| 07/08 |
01.05.2008 |
Blackpool |
→ |
Jurmala |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Jurmala |
→ |
Blackpool |
Wypożyczenie |
100k € |
| 03/04 |
01.01.2004 |
Multibanka |
→ |
Jurmala |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Pavels Steinbors?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.