Pavol Safranko
⚽ Napastnik 🏟️ Sabah FK 🏳️ Słowacja
| 📝 | Imię ojczyste | Pavol Šafranko |
| 🎂 | Data urodzenia | 15.11.1994 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Svidnik, Słowacja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Słowacja |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Sabah FK |
| 📅 | Dołączył | 09.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | QS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sepsi OSK Sf. Gheorghe | 4 | 159 | 32 | 15 |
| 1.FC Tatran Presov | 3 | 60 | 20 | 1 |
| Sabah FK | 2 | 52 | 17 | 3 |
| Dundee United FC | 1 | 40 | 15 | 2 |
| Mamelodi Sundowns FC | 1 | 37 | 9 | 0 |
| Aalborg BK Reserves | 3 | 6 | 7 | 0 |
| DAC Dunajska Streda | 2 | 17 | 6 | 3 |
| ZP Sport Podbrezova | 2 | 34 | 5 | 3 |
| Aalborg BK | 2 | 35 | 3 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| DOXXbet Liga |
27 | 13 | 0 |
0 | 0 | 316 |
| Championship |
33 | 12 | 2 |
3 | 0 | 233 |
| Liga 1 |
46 | 11 | 7 |
6 | 0 | 688 |
| Fortuna Liga |
48 | 11 | 6 |
7 | 0 | 1 420 |
| Premyer Liqa |
36 | 9 | 2 |
1 | 0 | 282 |
| SuperLiga |
51 | 9 | 5 |
0 | 0 | 671 |
| Reserveligaen |
6 | 7 | 0 |
0 | 0 | 157 |
| SuperLiga - Championship group |
27 | 6 | 0 |
2 | 0 | 414 |
| DStv Premiership |
23 | 5 | 0 |
0 | 0 | 156 |
| UECL Qualifiers |
8 | 4 | 1 |
1 | 0 | 311 |
| SuperLiga - Relegation group |
12 | 4 | 3 |
2 | 0 | 190 |
| II. Liga Promotion |
11 | 4 | 1 |
1 | 0 | 240 |
| Nedbank Cup |
4 | 3 | 0 |
0 | 0 | 41 |
| Slovnaft Cup |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 60 |
| Europa League Qualifying |
2 | 2 | 0 |
0 | 0 | 100 |
| Azerbaycan Kuboku |
6 | 2 | 0 |
2 | 0 | 238 |
| Romanian Cup |
15 | 2 | 0 |
1 | 0 | 116 |
| SFA Cup |
3 | 2 | 0 |
1 | 0 | 130 |
| MTN8 |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 161 |
| Premiership Play-offs |
4 | 1 | 0 |
2 | 0 | 223 |
| Superliga |
23 | 1 | 1 |
3 | 0 | 944 |
| Superliga Championship round |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 527 |
| DBU Pokalen |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 244 |
| UECL Quali |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Romanian Supercup |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| CAF-Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Playoff Conference League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| II. Liga |
19 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
DOXXbet Liga — 13G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | 1.FC Tatran Presov |
15 | 6 |
0 | 0 |
220 |
| 14/15 | 1.FC Tatran Presov |
12 | 7 |
0 | 0 |
96 |
Championship — 12G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dundee United FC |
33 | 12 |
2 | 3 |
233 |
Liga 1 — 11G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Sepsi OSK Sf.... |
24 | 7 |
6 | 3 |
272 |
| 19/20 | Sepsi OSK Sf.... |
22 | 4 |
1 | 3 |
416 |
Fortuna Liga — 11G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | DAC Dunajska Streda |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | DAC Dunajska Streda |
12 | 6 |
2 | 2 |
180 |
| 16/17 | ZP Sport Podbrezova |
18 | 4 |
3 | 4 |
282 |
| 15/16 | ZP Sport Podbrezova |
14 | 1 |
0 | 1 |
958 |
Premyer Liqa — 9G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Sabah FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Sabah FK |
34 | 9 |
2 | 1 |
282 |
SuperLiga — 9G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Sepsi OSK Sf.... |
30 | 4 |
2 | 0 |
436 |
| 22/23 | Sepsi OSK Sf.... |
21 | 5 |
3 | 0 |
235 |
Reserveligaen — 7G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Aalborg BK Reserves |
1 | 1 |
0 | 0 |
26 |
| 18/19 | Aalborg BK Reserves |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 17/18 | Aalborg BK Reserves |
4 | 4 |
0 | 0 |
86 |
SuperLiga - Championship group — 6G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Sepsi OSK Sf.... |
8 | 4 |
0 | 2 |
95 |
| 22/23 | Sepsi OSK Sf.... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Sepsi OSK Sf.... |
9 | 2 |
0 | 0 |
319 |
DStv Premiership — 5G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mamelodi Sundowns FC |
23 | 5 |
0 | 0 |
156 |
UECL Qualifiers — 4G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Sabah FK |
4 | 2 |
1 | 1 |
154 |
| 24/25 | Sabah FK |
4 | 2 |
0 | 0 |
157 |
SuperLiga - Relegation group — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Sepsi OSK Sf.... |
12 | 4 |
3 | 2 |
190 |
II. Liga Promotion — 4G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | 1.FC Tatran Presov |
11 | 4 |
1 | 1 |
240 |
Nedbank Cup — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mamelodi Sundowns FC |
4 | 3 |
0 | 0 |
41 |
Slovnaft Cup — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | DAC Dunajska Streda |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | ZP Sport Podbrezova |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | 1.FC Tatran Presov |
2 | 3 |
0 | 0 |
60 |
| 13/14 | 1.FC Tatran Presov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Sabah FK |
2 | 2 |
0 | 0 |
100 |
Azerbaycan Kuboku — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Sabah FK |
6 | 2 |
0 | 2 |
238 |
Romanian Cup — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Sepsi OSK Sf.... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Sepsi OSK Sf.... |
6 | 2 |
0 | 1 |
116 |
| 20/21 | Sepsi OSK Sf.... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Sepsi OSK Sf.... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SFA Cup — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dundee United FC |
3 | 2 |
0 | 1 |
130 |
MTN8 — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mamelodi Sundowns FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
161 |
Premiership Play-offs — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dundee United FC |
4 | 1 |
0 | 2 |
223 |
Superliga — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Aalborg BK |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Aalborg BK |
20 | 1 |
1 | 3 |
944 |
Superliga Championship round — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Aalborg BK |
9 | 1 |
0 | 0 |
527 |
DBU Pokalen — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Aalborg BK |
3 | 1 |
0 | 0 |
244 |
UECL Quali — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Sepsi OSK Sf.... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Romanian Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Sepsi OSK Sf.... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
CAF-Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Mamelodi Sundowns FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoff Conference League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Sepsi OSK Sf.... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
II. Liga — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | 1.FC Tatran Presov |
19 | 0 |
0 | 2 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
10 meczów
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
8 meczów, 3 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Uraz uda (dwugłowy) |
15.02.2022 |
06.03.2022 |
20 |
4 |
| 21/22 |
Quarantine |
01.02.2022 |
08.02.2022 |
8 |
2 |
| 20/21 |
Quarantine |
08.01.2021 |
17.01.2021 |
10 |
2 |
| 20/21 |
Quarantine |
26.10.2020 |
31.10.2020 |
6 |
1 |
| 19/20 |
Nose surgery |
06.08.2020 |
31.08.2020 |
26 |
2 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
09.07.2024 |
Sepsi OSK |
→ |
Sabah FK |
Transfer |
1M € |
| 22/23 |
25.08.2022 |
Sundowns |
→ |
Sepsi OSK |
Transfer |
800k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Sepsi OSK |
→ |
Sundowns |
Transfer |
700k € |
| 19/20 |
01.08.2019 |
Aalborg BK |
→ |
Sepsi OSK |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
31.05.2019 |
Dundee United |
→ |
Aalborg BK |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 18/19 |
10.08.2018 |
Aalborg BK |
→ |
Dundee United |
Wypożyczenie |
300k € |
| 17/18 |
21.08.2017 |
Dunajska Streda |
→ |
Aalborg BK |
Transfer |
300k € |
| 16/17 |
18.01.2017 |
Tatran Presov |
→ |
Dunajska Streda |
Transfer |
225k € |
| 16/17 |
17.01.2017 |
Podbrezova |
→ |
Tatran Presov |
Powrót z wyp. |
225k € |
| 15/16 |
19.02.2016 |
Tatran Presov |
→ |
Podbrezova |
Wypożyczenie |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Tatran P. U19 |
→ |
Tatran Presov |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Pavol Safranko?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.