Pedro Franco
⚽ Obrońca 🏟️ Alianza FC 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Pedro Camilo Franco Ulloa |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.04.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bogotá, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Alianza FC |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2023 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Millonarios FC | 7 | 167 | 9 | 3 |
| CD América de Cali | 3 | 85 | 5 | 1 |
| Alianza FC | 3 | 111 | 3 | 1 |
| Fortaleza CEIF | 3 | 57 | 1 | 2 |
| Boluspor | 1 | 28 | 1 | 0 |
| Besiktas JK | 3 | 73 | 1 | 0 |
| Blooming Santa Cruz | 1 | 5 | 0 | 1 |
| CA San Lorenzo de Almagro | 2 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga DIMAYOR II |
144 | 6 | 3 |
19 | 0 | 4 864 |
| Liga Postobón I |
44 | 3 | 2 |
12 | 0 | 2 068 |
| Copa Colombia |
20 | 2 | 0 |
2 | 0 | 315 |
| Liga Dimayor |
19 | 2 | 0 |
3 | 0 | 1 443 |
| Liga DIMAYOR I |
36 | 1 | 0 |
7 | 0 | 1 710 |
| Fase Final TBD I |
12 | 1 | 0 |
2 | 0 | 540 |
| Libertadores |
11 | 1 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Liga Águila I |
39 | 1 | 0 |
4 | 0 | 271 |
| Fase Final LP I |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Türkiye Kupasi |
13 | 1 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Süper Lig |
47 | 1 | 0 |
3 | 2 | 1 557 |
| Copa Sudamericana |
17 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Fase Final LBD I |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Torneo DIMAYOR II |
23 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Torneo DIMAYOR |
14 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| División Profesional |
5 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LBD II |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Águila |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera División |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Superliga Águila de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LP II |
8 | 0 | 0 |
3 | 1 | 0 |
| 1.Lig Playoff |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 1.Lig |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga DIMAYOR II — 6G / 144M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Alianza FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Alianza FC |
12 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2023 | Alianza FC |
20 | 1 |
0 | 3 |
1 797 |
| 2019 | CD América de Cali |
19 | 1 |
0 | 2 |
422 |
| 2018 | CD América de Cali |
19 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2016 | Millonarios FC |
14 | 1 |
0 | 1 |
658 |
| 2012 | Millonarios FC |
13 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2011 | Millonarios FC |
17 | 2 |
0 | 3 |
765 |
| 2010 | Millonarios FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Millonarios FC |
14 | 1 |
1 | 1 |
1 222 |
Liga Postobón I — 3G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Millonarios FC |
15 | 1 |
2 | 5 |
1 350 |
| 2012 | Millonarios FC |
16 | 2 |
0 | 6 |
718 |
| 2011 | Millonarios FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2010 | Millonarios FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Colombia — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Alianza FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Alianza FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Fortaleza CEIF |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | CD América de Cali |
8 | 2 |
0 | 0 |
315 |
Liga Dimayor — 2G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Alianza FC |
16 | 1 |
0 | 2 |
1 337 |
| 2020 | CD América de Cali |
3 | 1 |
0 | 1 |
106 |
Liga DIMAYOR I — 1G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Alianza FC |
17 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2023 | Alianza FC |
19 | 1 |
0 | 3 |
1 710 |
Fase Final TBD I — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fortaleza CEIF |
6 | 1 |
0 | 2 |
540 |
| 2022 | Fortaleza CEIF |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CD América de Cali |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Millonarios FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CA San Lorenzo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Millonarios FC |
6 | 1 |
0 | 1 |
540 |
Liga Águila I — 1G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD América de Cali |
19 | 1 |
0 | 1 |
271 |
| 2017 | Millonarios FC |
20 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Fase Final LP I — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Millonarios FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
Türkiye Kupasi — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Boluspor |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 15/16 | Besiktas JK |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Besiktas JK |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Besiktas JK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Süper Lig — 1G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Besiktas JK |
28 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Besiktas JK |
19 | 1 |
0 | 3 |
1 557 |
Copa Sudamericana — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Alianza FC |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2012 | Millonarios FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Fase Final LBD I — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Alianza FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | CD América de Cali |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Millonarios FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Torneo DIMAYOR II — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fortaleza CEIF |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Fortaleza CEIF |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Torneo DIMAYOR — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Fortaleza CEIF |
14 | 0 |
2 | 1 |
0 |
División Profesional — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Blooming Santa Cruz |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Fase Final LBD II — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD América de Cali |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Millonarios FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Águila — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CD América de Cali |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Millonarios FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera División — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CA San Lorenzo de... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Superliga Águila de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Millonarios FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LP II — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Millonarios FC |
5 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2011 | Millonarios FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Lig Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Boluspor |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Lig — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Boluspor |
23 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CA San Lorenzo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Besiktas JK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Besiktas JK |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Besiktas JK |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Besiktas JK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
5 meczów
Nr koszulki: 3
Były kadrowicz
14 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 3
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 13/14 |
Inner knee ligament tear |
05.12.2013 |
28.12.2013 |
24 |
4 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Fortaleza CEIF |
→ |
Alianza FC |
Transfer |
275k € |
| 21/22 |
14.08.2021 |
Club Blooming |
→ |
Fortaleza CEIF |
Transfer |
275k € |
| 20/21 |
13.01.2021 |
Without Club |
→ |
Club Blooming |
Transfer |
475k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
CD América |
→ |
Without Club |
Transfer |
500k € |
| 18/19 |
09.07.2018 |
Besiktas |
→ |
CD América |
Transfer |
200k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Boluspor |
→ |
Besiktas |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 17/18 |
07.09.2017 |
Besiktas |
→ |
Boluspor |
Wypożyczenie |
750k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Millonarios |
→ |
Besiktas |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Besiktas |
→ |
Millonarios |
Wypożyczenie |
2M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
San Lorenzo |
→ |
Besiktas |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 15/16 |
15.01.2016 |
Besiktas |
→ |
San Lorenzo |
Wypożyczenie |
3M € |
| 13/14 |
05.07.2013 |
Millonarios |
→ |
Besiktas |
Transfer |
900k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Millonarios U20 |
→ |
Millonarios |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Pedro Franco?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.