Pedro Gallese
⚽ Bramkarz 🏟️ Orlando City SC 🏳️ Peru
| 📝 | Imię ojczyste | Pedro David Gallese Quiroz |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.02.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lima, Peru |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Peru |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Orlando City SC |
| 📅 | Dołączył | 17.01.2020 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Adequatesports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Orlando City SC | 8 | 198 | 0 | 1 |
| Club Alianza Lima | 1 | 33 | 0 | 0 |
| Tiburones Rojos de Veracruz | 4 | 66 | 0 | 0 |
| Club Juan Aurich | 3 | 59 | 0 | 0 |
| Universidad San Martín de Porres | 8 | 150 | 0 | 0 |
| Atlético Minero Matucana | 1 | 19 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| CONCACAF Champions Cup |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 270 |
| CONCACAF CL |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Leagues Cup |
12 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 140 |
| MLS |
156 | 0 | 0 |
16 | 0 | 13 950 |
| US Open Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| MLS Cup Playoffs |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 050 |
| MLS is Back |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 630 |
| Liga 1 Playoffs |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liga 1 Clausura |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Liga 1 Apertura |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Libertadores |
15 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 080 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Torneo Descentralizado |
81 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 850 |
| Descentral. Cl. |
30 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 610 |
| Descentral. Ap. |
30 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 700 |
| Inca Playoff |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 120 |
| Liguilla Par |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| T. Descentralizado 2. Fase |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Descentr. Fase 3 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Segunda División |
19 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 380 |
| Liga MX Apertura |
36 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 917 |
| Copa MX Apertura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga MX Clausura |
23 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 574 |
| Copa MX Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Copa del Inca |
24 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 782 |
📋 Szczegóły per sezon
CONCACAF Champions Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Orlando City SC |
4 | 0 |
1 | 0 |
270 |
CONCACAF CL — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Orlando City SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Leagues Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Orlando City SC |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 2024 | Orlando City SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2023 | Orlando City SC |
3 | 0 |
0 | 2 |
300 |
MLS — 0G / 156M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Orlando City SC |
26 | 0 |
0 | 6 |
2 340 |
| 2024 | Orlando City SC |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 2023 | Orlando City SC |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 700 |
| 2022 | Orlando City SC |
32 | 0 |
0 | 3 |
2 880 |
| 2021 | Orlando City SC |
23 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 2020 | Orlando City SC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
US Open Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Orlando City SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | Orlando City SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Orlando City SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
MLS Cup Playoffs — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Orlando City SC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2023 | Orlando City SC |
3 | 0 |
0 | 1 |
300 |
| 2022 | Orlando City SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Orlando City SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Orlando City SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
MLS is Back — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Orlando City SC |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
Liga 1 Playoffs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Alianza Lima |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Liga 1 Clausura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Alianza Lima |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
Liga 1 Apertura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Alianza Lima |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
Libertadores — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Alianza Lima |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 2015 | Club Juan Aurich |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2011 | Universidad San... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Torneo Descentralizado — 0G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Club Juan Aurich |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 294 |
| 2013 | Universidad San... |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2012 | Universidad San... |
19 | 0 |
0 | 0 |
235 |
| 2011 | Universidad San... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Universidad San... |
4 | 0 |
0 | 0 |
61 |
| 2008 | Universidad San... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Descentral. Cl. — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Juan Aurich |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2014 | Universidad San... |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
Descentral. Ap. — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Juan Aurich |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2014 | Universidad San... |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
Inca Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Universidad San... |
1 | 0 |
0 | 1 |
120 |
Liguilla Par — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Universidad San... |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
T. Descentralizado 2. Fase — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Universidad San... |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2010 | Universidad San... |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Universidad San... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Descentr. Fase 3 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Universidad San... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Segunda División — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Atlético Minero... |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 380 |
Liga MX Apertura — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tiburones Rojos... |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 17/18 | Tiburones Rojos... |
6 | 0 |
0 | 0 |
487 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
Copa MX Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Clausura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Tiburones Rojos... |
9 | 0 |
0 | 2 |
764 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
14 | 0 |
0 | 1 |
810 |
Copa MX Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa del Inca — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club Juan Aurich |
8 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 13/14 | Universidad San... |
14 | 0 |
0 | 0 |
972 |
| 10/11 | Universidad San... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
120 meczów
Nr koszulki: 1
Aktywny kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Leg injury |
27.07.2021 |
20.08.2021 |
25 |
5 |
| 18/19 |
Tendonitis |
08.08.2018 |
16.08.2018 |
9 |
2 |
| 17/18 |
Uraz kolana |
20.02.2018 |
09.04.2018 |
49 |
10 |
| 17/18 |
Metacarpal fracture |
24.08.2017 |
03.10.2017 |
41 |
8 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
17.01.2020 |
Tiburones Rojos |
→ |
Orlando |
Transfer |
2M € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
Alianza Lima |
→ |
Tiburones Rojos |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 18/19 |
10.01.2019 |
Tiburones Rojos |
→ |
Alianza Lima |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Juan Aurich |
→ |
Tiburones Rojos |
Transfer |
700k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
U. San Martín |
→ |
Juan Aurich |
Transfer |
50k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Atlético Minero |
→ |
U. San Martín |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
U. San Martín |
→ |
Atlético Minero |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
U San Martín II |
→ |
U. San Martín |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Pedro Gallese?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.