Pepe Reina
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | José Manuel Reina Páez |
| 🎂 | Data urodzenia | 30.08.1982 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Madrid, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 🤝 | Agent | Manuel García Quilón |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Barcelona B | 2 | 43 | 0 | 1 |
| FC Barcelona | 3 | 92 | 0 | 0 |
| Como 1907 | 1 | 39 | 0 | 0 |
| Villarreal CF | 5 | 247 | 0 | 1 |
| SS Lazio | 2 | 96 | 0 | 0 |
| Liverpool FC | 9 | 406 | 0 | 1 |
| Aston Villa | 1 | 17 | 0 | 0 |
| AC Milan | 2 | 59 | 0 | 0 |
| SSC Napoli | 4 | 193 | 0 | 1 |
| Bayern Munich | 1 | 36 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| 2ª B - Grupo III |
43 | 0 | 1 |
0 | 0 | 3 690 |
| LaLiga |
239 | 0 | 1 |
10 | 0 | 14 580 |
| Serie A |
312 | 0 | 1 |
7 | 0 | 17 984 |
| Italy Cup |
20 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 410 |
| Europa League |
54 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 125 |
| Copa del Rey |
16 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 380 |
| Conference L. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Champions League |
99 | 0 | 0 |
7 | 0 | 6 815 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Premier League |
302 | 0 | 1 |
10 | 0 | 26 714 |
| EFL Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercoppa Italiana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 110 |
| Bundesliga |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 193 |
| DFB-Pokal |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| DFL-Supercup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| FA Cup |
17 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 320 |
| League Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Community Shield |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UEFA Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| UEFA Cup |
31 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 700 |
| UI Cup |
21 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 365 |
📋 Szczegóły per sezon
2ª B - Grupo III — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | FC Barcelona B |
31 | 0 |
1 | 0 |
2 700 |
| 00/01 | FC Barcelona B |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
LaLiga — 0G / 239M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | FC Barcelona |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Villarreal CF |
34 | 0 |
0 | 1 |
152 |
| 22/23 | Villarreal CF |
34 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
| 04/05 | Villarreal CF |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 03/04 | Villarreal CF |
38 | 0 |
1 | 2 |
3 403 |
| 02/03 | Villarreal CF |
36 | 0 |
0 | 2 |
2 970 |
| 01/02 | FC Barcelona |
37 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 00/01 | FC Barcelona |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 665 |
Serie A — 0G / 312M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Como 1907 |
38 | 0 |
0 | 0 |
1 035 |
| 21/22 | SS Lazio |
38 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 20/21 | SS Lazio |
38 | 0 |
0 | 1 |
2 610 |
| 19/20 | AC Milan |
16 | 0 |
0 | 0 |
72 |
| 18/19 | AC Milan |
33 | 0 |
0 | 0 |
328 |
| 17/18 | SSC Napoli |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 16/17 | SSC Napoli |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 15/16 | SSC Napoli |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 13/14 | SSC Napoli |
35 | 0 |
1 | 0 |
2 599 |
Italy Cup — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Como 1907 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | SS Lazio |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 20/21 | SS Lazio |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | AC Milan |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 17/18 | SSC Napoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | SSC Napoli |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 15/16 | SSC Napoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | SSC Napoli |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Europa League — 0G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Villarreal CF |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 21/22 | SS Lazio |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | AC Milan |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 17/18 | SSC Napoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | SSC Napoli |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 13/14 | SSC Napoli |
4 | 0 |
0 | 0 |
315 |
| 12/13 | Liverpool FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 10/11 | Liverpool FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 09/10 | Liverpool FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
750 |
Copa del Rey — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Villarreal CF |
3 | 0 |
0 | 1 |
330 |
| 22/23 | Villarreal CF |
4 | 0 |
0 | 1 |
300 |
| 03/04 | Villarreal CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | FC Barcelona |
1 | 0 |
0 | 1 |
120 |
| 00/01 | FC Barcelona |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Conference L. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Villarreal CF |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Villarreal CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League — 0G / 99M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | SS Lazio |
8 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 17/18 | SSC Napoli |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 16/17 | SSC Napoli |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 14/15 | Bayern Munich |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | SSC Napoli |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 09/10 | Liverpool FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 08/09 | Liverpool FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 07/08 | Liverpool FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 110 |
| 06/07 | Liverpool FC |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 110 |
| 05/06 | Liverpool FC |
8 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 01/02 | FC Barcelona |
16 | 0 |
0 | 1 |
275 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Premier League — 0G / 302M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Aston Villa |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 12/13 | Liverpool FC |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 790 |
| 11/12 | Liverpool FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 052 |
| 10/11 | Liverpool FC |
38 | 0 |
1 | 4 |
3 420 |
| 09/10 | Liverpool FC |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 08/09 | Liverpool FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 420 |
| 07/08 | Liverpool FC |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 06/07 | Liverpool FC |
35 | 0 |
0 | 0 |
3 150 |
| 05/06 | Liverpool FC |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 962 |
EFL Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Aston Villa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercoppa Italiana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AC Milan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SSC Napoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 07/08 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Liverpool FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 01/02 | FC Barcelona |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bundesliga — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Bayern Munich |
23 | 0 |
0 | 0 |
193 |
DFB-Pokal — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Bayern Munich |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFL-Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Bayern Munich |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
FA Cup — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Liverpool FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 10/11 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 06/07 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Liverpool FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
480 |
League Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Liverpool FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
660 |
| 09/10 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Community Shield — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UEFA Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
UEFA Cup — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Villarreal CF |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 03/04 | Villarreal CF |
12 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 00/01 | FC Barcelona |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
UI Cup — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Villarreal CF |
8 | 0 |
0 | 0 |
705 |
| 03/04 | Villarreal CF |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 02/03 | Villarreal CF |
8 | 0 |
0 | 1 |
390 |
🏳️ Kadra narodowa
36 meczów
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
Abdominal problems |
09.08.2019 |
18.09.2019 |
41 |
3 |
| 18/19 |
Uraz mięśniowy |
25.01.2019 |
25.02.2019 |
32 |
6 |
| 17/18 |
minor knock |
02.11.2017 |
09.11.2017 |
8 |
1 |
| 15/16 |
Muscle fatigue |
31.03.2016 |
04.04.2016 |
5 |
1 |
| 14/15 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
06.10.2014 |
15.12.2014 |
71 |
26 |
| 13/14 |
Uraz mechaniczny |
06.01.2014 |
23.01.2014 |
18 |
5 |
| 12/13 |
Broken nose bone |
14.01.2013 |
28.01.2013 |
15 |
3 |
| 12/13 |
Back problems |
22.10.2012 |
12.11.2012 |
22 |
8 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Como |
→ |
Retired |
Transfer |
500k € |
| 24/25 |
18.07.2024 |
Villarreal |
→ |
Como |
Transfer |
600k € |
| 22/23 |
08.07.2022 |
Lazio |
→ |
Villarreal |
Transfer |
700k € |
| 20/21 |
01.09.2020 |
AC Milan |
→ |
Lazio |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
31.07.2020 |
Aston Villa |
→ |
AC Milan |
Powrót z wyp. |
650k € |
| 19/20 |
13.01.2020 |
AC Milan |
→ |
Aston Villa |
Wypożyczenie |
800k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Napoli |
→ |
AC Milan |
Transfer |
1M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Bayern Munich |
→ |
Napoli |
Transfer |
3M € |
| 14/15 |
08.08.2014 |
Liverpool |
→ |
Bayern Munich |
Transfer |
9M € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Napoli |
→ |
Liverpool |
Powrót z wyp. |
10M € |
| 13/14 |
29.07.2013 |
Liverpool |
→ |
Napoli |
Wypożyczenie |
10M € |
| 05/06 |
04.07.2005 |
Villarreal |
→ |
Liverpool |
Transfer |
4.5M € |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Barcelona |
→ |
Villarreal |
Transfer |
— |
| 00/01 |
01.07.2000 |
Barcelona B |
→ |
Barcelona |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.07.1999 |
Barça U19 |
→ |
Barcelona B |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Barça U16 |
→ |
Barça U19 |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.07.1997 |
Barça Youth |
→ |
Barça U16 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Pepe Reina?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.