Peter Abrahamsson
⚽ Bramkarz 🏟️ BK Häcken 🏳️ Szwecja
| 📝 | Imię ojczyste | Peter Anders Abrahamsson |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.07.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Jörlanda, Szwecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szwecja |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | BK Häcken |
| 📅 | Dołączył | 08.01.2014 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| BK Häcken | 23 | 374 | 0 | 3 |
| BK Häcken U21 | 2 | 28 | 0 | 0 |
| Örgryte IS | 8 | 138 | 0 | 0 |
| Örgryte IS U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Svenska Cupen |
51 | 0 | 1 |
2 | 0 | 3 720 |
| UECL Qualifiers |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Europa League Qualifying |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 390 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Allsvenskan |
304 | 0 | 1 |
16 | 0 | 20 785 |
| U21 Allsvenskan Södra |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 980 |
| U21 Allsvenskan Slutspelet |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 630 |
| Superettan |
77 | 0 | 0 |
1 | 0 | 6 256 |
| Ettan Södra |
50 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 319 |
📋 Szczegóły per sezon
Svenska Cupen — 0G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | BK Häcken |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | BK Häcken |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | BK Häcken |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 21/22 | BK Häcken |
4 | 0 |
1 | 0 |
360 |
| 19/20 | BK Häcken |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | BK Häcken |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | BK Häcken |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | BK Häcken |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 13/14 | BK Häcken |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | BK Häcken |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Örgryte IS |
6 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 09/10 | Örgryte IS |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UECL Qualifiers — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | BK Häcken |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | BK Häcken |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Europa League Qualifying — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | BK Häcken |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | BK Häcken |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | BK Häcken |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | BK Häcken |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | BK Häcken |
4 | 0 |
1 | 0 |
390 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | BK Häcken |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Allsvenskan — 0G / 304M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | BK Häcken |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | BK Häcken |
30 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2023 | BK Häcken |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 2022 | BK Häcken |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 395 |
| 2021 | BK Häcken |
21 | 0 |
0 | 3 |
1 890 |
| 2020 | BK Häcken |
12 | 0 |
0 | 2 |
1 020 |
| 2019 | BK Häcken |
29 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 2018 | BK Häcken |
30 | 0 |
1 | 0 |
2 520 |
| 2017 | BK Häcken |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 340 |
| 2016 | BK Häcken |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 2015 | BK Häcken |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 2014 | BK Häcken |
30 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Örgryte IS |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
U21 Allsvenskan Södra — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | BK Häcken U21 |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2014 | BK Häcken U21 |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
U21 Allsvenskan Slutspelet — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | BK Häcken U21 |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2013 | Örgryte IS U21 |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Superettan — 0G / 77M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Örgryte IS |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 251 |
| 2010 | Örgryte IS |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
| 2008 | Örgryte IS |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 305 |
Ettan Södra — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Örgryte IS |
25 | 0 |
0 | 1 |
2 069 |
| 2011 | Örgryte IS |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 250 |
🏳️ Kadra narodowa
2 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
1 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Cruciate ligament tear |
02.08.2020 |
18.06.2021 |
321 |
33 |
🔄 Historia transferów (3)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 13/14 |
08.01.2014 |
Örgryte |
→ |
Häcken |
Transfer |
200k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Örgryte U19 |
→ |
Örgryte |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Vallens IF |
→ |
Örgryte U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Peter Abrahamsson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.