Pier Graziano Gori
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 09.05.1980 (46 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Taranto, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2021 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Benevento Calcio | 12 | 364 | 0 | 0 |
| Venezia FC | 1 | 33 | 0 | 0 |
| US Salernitana 1919 | 2 | 55 | 0 | 0 |
| ASG Nocerina | 2 | 56 | 0 | 0 |
| Taranto SS | 2 | 63 | 0 | 0 |
| Calcio Como | 1 | 36 | 0 | 0 |
| Fermana Calcio 1920 | 1 | 31 | 0 | 0 |
| Ancona Calcio | 2 | 79 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie A |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B |
241 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 727 |
| Italy Cup |
23 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 318 |
| Serie B Play-off |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercoppa Lega |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Lega Pro C |
67 | 0 | 0 |
1 | 0 | 5 756 |
| Coppa Lega Pro |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| PlayOff Lega Pro |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Lega Pro 1 - B |
111 | 0 | 0 |
9 | 0 | 8 839 |
| Lega Pro 1a - A |
46 | 0 | 0 |
5 | 0 | 4 007 |
| Supercoppa 1a D. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie C2 - C |
125 | 0 | 0 |
4 | 0 | 9 411 |
| Play-off/out Lega Pro 2 |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Playout C1 |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie C1 - A |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 610 |
| Serie C1 - B |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie A — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B — 0G / 241M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Benevento Calcio |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Benevento Calcio |
36 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Venezia FC |
33 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Benevento Calcio |
40 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 11/12 | ASG Nocerina |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 02/03 | Ancona Calcio |
37 | 0 |
0 | 0 |
117 |
| 01/02 | Ancona Calcio |
37 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Italy Cup — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Benevento Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Benevento Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | US Salernitana 1919 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 12/13 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
118 |
| 11/12 | ASG Nocerina |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Benevento Calcio |
3 | 0 |
0 | 1 |
300 |
| 06/07 | Benevento Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 02/03 | Ancona Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 01/02 | Ancona Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B Play-off — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Benevento Calcio |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercoppa Lega — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Lega Pro C — 0G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Benevento Calcio |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 458 |
| 14/15 | US Salernitana 1919 |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 298 |
Coppa Lega Pro — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Benevento Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 12/13 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | US Salernitana 1919 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Benevento Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Benevento Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Lega Pro 1 - B — 0G / 111M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | US Salernitana 1919 |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 13/14 | Benevento Calcio |
16 | 0 |
0 | 2 |
990 |
| 12/13 | Benevento Calcio |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 304 |
| 10/11 | ASG Nocerina |
32 | 0 |
0 | 3 |
2 880 |
| 08/09 | Benevento Calcio |
25 | 0 |
0 | 1 |
1 675 |
Lega Pro 1a - A — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Benevento Calcio |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 352 |
| 09/10 | Benevento Calcio |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 655 |
Supercoppa 1a D. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | ASG Nocerina |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie C2 - C — 0G / 125M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Benevento Calcio |
32 | 0 |
0 | 2 |
2 796 |
| 06/07 | Benevento Calcio |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 05/06 | Taranto SS |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 191 |
| 00/01 | Taranto SS |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 364 |
Play-off/out Lega Pro 2 — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Benevento Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 05/06 | Taranto SS |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Playout C1 — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Calcio Como |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | Fermana Calcio 1920 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C1 - A — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Calcio Como |
34 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
Serie C1 - B — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Fermana Calcio 1920 |
29 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Benevento |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 18/19 |
06.07.2018 |
Venezia |
→ |
Benevento |
Transfer |
100k € |
| 17/18 |
14.09.2017 |
Without Club |
→ |
Venezia |
Transfer |
100k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Benevento |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
07.07.2015 |
Salernitana |
→ |
Benevento |
Transfer |
100k € |
| 13/14 |
31.01.2014 |
Benevento |
→ |
Salernitana |
Transfer |
150k € |
| 11/12 |
04.01.2012 |
ASG Nocerina |
→ |
Benevento |
Transfer |
200k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Benevento |
→ |
ASG Nocerina |
Transfer |
300k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Taranto |
→ |
Benevento |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Como |
→ |
Taranto |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Fermana |
→ |
Como |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Ancona |
→ |
Fermana |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Taranto |
→ |
Ancona |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Taranto U19 |
→ |
Taranto |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Pier Graziano Gori?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.