Róger Guedes
⚽ Napastnik 🏟️ Al-Rayyan SC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Róger Krug Guedes |
| 🎂 | Data urodzenia | 01.10.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ibirubá, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Al-Rayyan SC |
| 📅 | Dołączył | 09.08.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Talents Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Al-Rayyan SC | 3 | 71 | 56 | 10 |
| Sport Club Corinthians Paulista | 3 | 129 | 44 | 10 |
| Shandong Luneng Taishan | 4 | 53 | 27 | 10 |
| Clube Atlético Mineiro | 1 | 33 | 13 | 4 |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 2 | 96 | 11 | 6 |
| Criciúma Esporte Clube | 3 | 71 | 8 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Stars League |
47 | 43 | 10 |
5 | 0 | 287 |
| Série A |
152 | 42 | 13 |
20 | 0 | 2 080 |
| Campeonato Paulista |
36 | 15 | 3 |
3 | 0 | 560 |
| Super League |
35 | 15 | 8 |
3 | 0 | 876 |
| Amir Cup |
6 | 8 | 0 |
1 | 0 | 147 |
| Chinese FA Cup |
11 | 7 | 1 |
1 | 0 | 306 |
| Copa do Brasil |
32 | 6 | 2 |
3 | 0 | 1 063 |
| CSL Championship Play-Offs |
6 | 5 | 1 |
1 | 0 | 120 |
| Campeonato Catarinense |
33 | 5 | 0 |
4 | 1 | 1 080 |
| AFC Champions League |
10 | 4 | 0 |
2 | 0 | 225 |
| Libertadores |
22 | 3 | 2 |
0 | 0 | 144 |
| Campeonato Mineiro |
13 | 2 | 1 |
1 | 0 | 269 |
| Série B |
29 | 2 | 0 |
2 | 0 | 536 |
| Qatari Stars Cup |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 279 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
8 | 1 | 0 |
1 | 0 | 199 |
| Qatar Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| AFC CL-Qualification |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Stars League — 43G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Al-Rayyan SC |
3 | 3 |
0 | 1 |
90 |
| 24/25 | Al-Rayyan SC |
22 | 21 |
5 | 3 |
93 |
| 23/24 | Al-Rayyan SC |
22 | 19 |
5 | 1 |
104 |
Série A — 42G / 152M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
15 | 8 |
1 | 3 |
169 |
| 2022 | Sport Club... |
37 | 10 |
2 | 6 |
256 |
| 2021 | Sport Club... |
19 | 7 |
2 | 3 |
240 |
| 2018 | Clube Atlético... |
12 | 9 |
3 | 2 |
110 |
| 2017 | Sociedade... |
30 | 4 |
2 | 2 |
358 |
| 2016 | Sociedade... |
36 | 3 |
2 | 4 |
722 |
| 2014 | Criciúma Esporte... |
3 | 1 |
1 | 0 |
225 |
Campeonato Paulista — 15G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
12 | 8 |
1 | 1 |
132 |
| 2022 | Sport Club... |
12 | 4 |
2 | 1 |
249 |
| 2017 | Sociedade... |
12 | 3 |
0 | 1 |
179 |
Super League — 15G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Shandong Luneng... |
5 | 1 |
1 | 0 |
358 |
| 2019 | Shandong Luneng... |
21 | 12 |
5 | 2 |
143 |
| 2018 | Shandong Luneng... |
9 | 2 |
2 | 1 |
375 |
Amir Cup — 8G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Rayyan SC |
4 | 5 |
0 | 1 |
78 |
| 23/24 | Al-Rayyan SC |
2 | 3 |
0 | 0 |
69 |
Chinese FA Cup — 7G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Shandong Luneng... |
6 | 6 |
0 | 0 |
81 |
| 2019 | Shandong Luneng... |
4 | 1 |
1 | 1 |
225 |
| 2018 | Shandong Luneng... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 6G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
7 | 3 |
0 | 1 |
195 |
| 2022 | Sport Club... |
8 | 1 |
2 | 1 |
590 |
| 2018 | Clube Atlético... |
8 | 2 |
0 | 1 |
278 |
| 2017 | Sociedade... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Criciúma Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CSL Championship Play-Offs — 5G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Shandong Luneng... |
6 | 5 |
1 | 1 |
120 |
Campeonato Catarinense — 5G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Criciúma Esporte... |
14 | 3 |
0 | 2 |
395 |
| 2015 | Criciúma Esporte... |
19 | 2 |
0 | 2 |
685 |
AFC Champions League — 4G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Rayyan SC |
10 | 4 |
0 | 2 |
225 |
Libertadores — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
5 | 3 |
0 | 0 |
144 |
| 2022 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Sociedade... |
7 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Campeonato Mineiro — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube Atlético... |
13 | 2 |
1 | 1 |
269 |
Série B — 2G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Criciúma Esporte... |
29 | 2 |
0 | 2 |
536 |
Qatari Stars Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Rayyan SC |
4 | 1 |
0 | 0 |
279 |
| 23/24 | Al-Rayyan SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Sociedade... |
3 | 1 |
0 | 0 |
199 |
| 2016 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Qatar Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Al-Rayyan SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Criciúma Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
AFC CL-Qualification — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Shandong Luneng... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
09.08.2023 |
Corinthians |
→ |
Al-Rayyan |
Transfer |
10M € |
| 21/22 |
27.08.2021 |
SD Taishan |
→ |
Corinthians |
Transfer |
7.5M € |
| 18/19 |
13.07.2018 |
Palmeiras |
→ |
SD Luneng |
Transfer |
9M € |
| 18/19 |
12.07.2018 |
Atlético-MG |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
9M € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Palmeiras |
→ |
Atlético-MG |
Wypożyczenie |
5M € |
| 15/16 |
08.04.2016 |
Criciúma EC |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
400k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Criciúma U20 |
→ |
Criciúma EC |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Grêmio U20 |
→ |
Criciúma U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Róger Guedes?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.