Régis Gurtner
⚽ Bramkarz 🏟️ RC Lens 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 07.12.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Saverne, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | RC Lens |
| 📅 | Dołączył | 07.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| RC Lens | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Amiens SC | 10 | 373 | 0 | 1 |
| Le Havre AC | 1 | 22 | 0 | 0 |
| AC Le Havre B | 1 | 3 | 0 | 0 |
| US Boulogne | 3 | 108 | 0 | 0 |
| RC Strasbourg Alsace | 6 | 128 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligue 1 |
114 | 0 | 0 |
6 | 0 | 9 270 |
| Ligue 2 |
339 | 0 | 1 |
4 | 0 | 22 133 |
| Coupe de France |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 110 |
| Coupe de la Ligue |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 454 |
| Championnat National |
138 | 0 | 0 |
6 | 0 | 12 354 |
| National 3 - Grp. C |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| UEFA Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligue 1 — 0G / 114M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | RC Lens |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Amiens SC |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 18/19 | Amiens SC |
38 | 0 |
0 | 4 |
3 420 |
| 17/18 | Amiens SC |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
| 07/08 | RC Strasbourg Alsace |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | RC Strasbourg Alsace |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligue 2 — 0G / 339M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Amiens SC |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 23/24 | Amiens SC |
36 | 0 |
0 | 0 |
3 150 |
| 22/23 | Amiens SC |
38 | 0 |
1 | 0 |
3 420 |
| 21/22 | Amiens SC |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 375 |
| 20/21 | Amiens SC |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 790 |
| 16/17 | Amiens SC |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 14/15 | Le Havre AC |
21 | 0 |
0 | 0 |
308 |
| 11/12 | US Boulogne |
37 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 09/10 | RC Strasbourg Alsace |
27 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | RC Strasbourg Alsace |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | RC Strasbourg Alsace |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de France — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Amiens SC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Le Havre AC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | US Boulogne |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 10/11 | RC Strasbourg Alsace |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | RC Strasbourg Alsace |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 08/09 | RC Strasbourg Alsace |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Coupe de la Ligue — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Amiens SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Amiens SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
214 |
| 16/17 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | US Boulogne |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | US Boulogne |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | US Boulogne |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | RC Strasbourg Alsace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | RC Strasbourg Alsace |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championnat National — 0G / 138M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Amiens SC |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 13/14 | US Boulogne |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 454 |
| 12/13 | US Boulogne |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
| 10/11 | RC Strasbourg Alsace |
40 | 0 |
0 | 2 |
3 600 |
National 3 - Grp. C — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | AC Le Havre B |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
UEFA Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | RC Strasbourg Alsace |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
07.07.2025 |
Amiens SC |
→ |
Lens |
Transfer |
150k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Le Havre AC |
→ |
Amiens SC |
Transfer |
250k € |
| 14/15 |
19.09.2014 |
Luzenac AP |
→ |
Le Havre AC |
Transfer |
300k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
US Boulogne |
→ |
Luzenac AP |
Transfer |
300k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
R. Strasbourg |
→ |
US Boulogne |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
R. Strasbourg B |
→ |
R. Strasbourg |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Régis Gurtner?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.