Raúl Ruidíaz
⚽ Napastnik 🏟️ Club Atlético Grau 🏳️ Peru Croatia
| 📝 | Imię ojczyste | Raúl Mario Ruidíaz Misitich |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.07.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lima, Peru |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Peru Croatia |
| 📏 | Wzrost | 169 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Club Atlético Grau |
| 📅 | Dołączył | 03.04.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2029 |
| 🤝 | Agent | FFOSA Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Seattle Sounders FC | 9 | 186 | 86 | 14 |
| Universitario de Deportes | 8 | 180 | 80 | 24 |
| Monarcas Morelia | 2 | 74 | 41 | 4 |
| Club Atlético Grau | 1 | 18 | 8 | 2 |
| Club Universidad de Chile | 2 | 33 | 8 | 1 |
| FBC Melgar | 2 | 21 | 5 | 4 |
| América Cochahuayco | 1 | 11 | 3 | 5 |
| Coritiba Foot Ball Club | 1 | 10 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| MLS |
144 | 71 | 9 |
11 | 0 | 1 029 |
| Torneo Descentralizado |
77 | 30 | 12 |
7 | 0 | 947 |
| Liga MX Apertura |
33 | 20 | 2 |
2 | 0 | 265 |
| Liga MX Clausura |
33 | 18 | 2 |
3 | 1 | 303 |
| Descentral. Cl. |
23 | 16 | 0 |
2 | 1 | 273 |
| Descentral. Ap. |
29 | 12 | 6 |
3 | 0 | 699 |
| MLS Cup Playoffs |
19 | 9 | 4 |
3 | 0 | 348 |
| Liguilla Par |
12 | 8 | 2 |
1 | 0 | 129 |
| Torneo Apertura |
16 | 8 | 1 |
2 | 0 | 87 |
| Copa del Inca |
17 | 7 | 4 |
1 | 0 | 371 |
| Liga 1 Apertura |
12 | 6 | 1 |
2 | 0 | 163 |
| Copa Sudamericana |
8 | 5 | 1 |
2 | 0 | 256 |
| T. Descentralizado 2. Fase |
22 | 5 | 0 |
2 | 0 | 451 |
| CONCACAF CL |
8 | 3 | 1 |
0 | 0 | 162 |
| Segunda División |
11 | 3 | 5 |
2 | 1 | 267 |
| Liga 1 Clausura |
6 | 2 | 1 |
0 | 0 | 229 |
| Leagues Cup |
8 | 2 | 0 |
1 | 0 | 132 |
| Liguilla Apertura |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 163 |
| MLS is Back |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Libertadores |
21 | 1 | 1 |
0 | 0 | 540 |
| Descentr. Fase 3 |
4 | 1 | 2 |
1 | 0 | 300 |
| Copa MX Clausura |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 18 |
| US Open Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Série A |
10 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Torneo Apertura play-offs |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
MLS — 71G / 144M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Seattle Sounders FC |
27 | 8 |
0 | 3 |
169 |
| 2023 | Seattle Sounders FC |
21 | 5 |
1 | 1 |
211 |
| 2022 | Seattle Sounders FC |
18 | 9 |
2 | 0 |
145 |
| 2021 | Seattle Sounders FC |
26 | 17 |
0 | 5 |
126 |
| 2020 | Seattle Sounders FC |
14 | 11 |
3 | 1 |
105 |
| 2019 | Seattle Sounders FC |
22 | 11 |
2 | 0 |
163 |
| 2018 | Seattle Sounders FC |
16 | 10 |
1 | 1 |
110 |
Torneo Descentralizado — 30G / 77M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Universitario de... |
9 | 10 |
1 | 1 |
79 |
| 2013 | Universitario de... |
24 | 12 |
4 | 5 |
175 |
| 2011 | Universitario de... |
23 | 3 |
3 | 0 |
439 |
| 2010 | Universitario de... |
21 | 5 |
4 | 1 |
254 |
Liga MX Apertura — 20G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
16 | 9 |
1 | 1 |
151 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
17 | 11 |
1 | 1 |
114 |
Liga MX Clausura — 18G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
16 | 9 |
2 | 1 |
154 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
17 | 9 |
0 | 2 |
149 |
Descentral. Cl. — 16G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Universitario de... |
13 | 12 |
0 | 2 |
90 |
| 2014 | Universitario de... |
10 | 4 |
0 | 0 |
183 |
Descentral. Ap. — 12G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | FBC Melgar |
14 | 2 |
3 | 1 |
566 |
| 2014 | Universitario de... |
15 | 10 |
3 | 2 |
133 |
MLS Cup Playoffs — 9G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Seattle Sounders FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Seattle Sounders FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Seattle Sounders FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2020 | Seattle Sounders FC |
4 | 2 |
1 | 0 |
180 |
| 2019 | Seattle Sounders FC |
4 | 4 |
3 | 1 |
98 |
| 2018 | Seattle Sounders FC |
2 | 3 |
0 | 1 |
70 |
Liguilla Par — 8G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Universitario de... |
12 | 8 |
2 | 1 |
129 |
Torneo Apertura — 8G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club Universidad... |
16 | 8 |
1 | 2 |
87 |
Copa del Inca — 7G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FBC Melgar |
7 | 3 |
1 | 0 |
146 |
| 13/14 | Universitario de... |
10 | 4 |
3 | 1 |
225 |
Liga 1 Apertura — 6G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético Grau |
12 | 6 |
1 | 2 |
163 |
Copa Sudamericana — 5G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Universitario de... |
2 | 1 |
1 | 1 |
114 |
| 2011 | Universitario de... |
6 | 4 |
0 | 1 |
142 |
T. Descentralizado 2. Fase — 5G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Universitario de... |
14 | 2 |
0 | 2 |
318 |
| 2009 | Universitario de... |
8 | 3 |
0 | 0 |
133 |
CONCACAF CL — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Seattle Sounders FC |
6 | 3 |
1 | 0 |
162 |
| 19/20 | Seattle Sounders FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Segunda División — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | América Cochahuayco |
11 | 3 |
5 | 2 |
267 |
Liga 1 Clausura — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético Grau |
6 | 2 |
1 | 0 |
229 |
Leagues Cup — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Seattle Sounders FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Seattle Sounders FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Seattle Sounders FC |
3 | 2 |
0 | 1 |
132 |
Liguilla Apertura — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
4 | 2 |
0 | 0 |
163 |
MLS is Back — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Seattle Sounders FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
Libertadores — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Universitario de... |
6 | 1 |
1 | 0 |
540 |
| 2012 | Club Universidad... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Universitario de... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Descentr. Fase 3 — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Universitario de... |
3 | 1 |
2 | 0 |
300 |
| 2009 | Universitario de... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Clausura — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
1 | 1 |
0 | 0 |
18 |
US Open Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Seattle Sounders FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Seattle Sounders FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série A — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Coritiba Foot... |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Torneo Apertura play-offs — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Club Universidad... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
54 meczów, 4 goli
Nr koszulki: 15
Były kadrowicz
Historia kontuzji (12)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Knee problems |
25.09.2024 |
10.10.2024 |
16 |
3 |
| 24/25 |
Knee problems |
02.09.2024 |
09.09.2024 |
8 |
1 |
| 24/25 |
Knee problems |
01.08.2024 |
10.08.2024 |
10 |
2 |
| 23/24 |
Uraz pleców |
18.09.2023 |
10.10.2023 |
23 |
4 |
| 23/24 |
Uraz mięśniowy |
18.09.2023 |
25.09.2023 |
8 |
1 |
| 22/23 |
Uraz mięśniowy |
20.04.2023 |
23.05.2023 |
34 |
8 |
| 22/23 |
Uraz mięśniowy |
20.02.2023 |
03.03.2023 |
12 |
1 |
| 22/23 |
Uraz mięśniowy |
09.07.2022 |
23.07.2022 |
15 |
3 |
| 21/22 |
Uraz mięśniowy |
16.06.2022 |
04.07.2022 |
19 |
4 |
| 21/22 |
Muscle strain |
26.02.2022 |
31.03.2022 |
34 |
8 |
| 20/21 |
Koronawirus |
12.10.2020 |
26.10.2020 |
15 |
4 |
| 18/19 |
Heel injury |
01.04.2019 |
30.04.2019 |
30 |
5 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
03.04.2025 |
Without Club |
→ |
Atlético Grau |
Transfer |
800k € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Seattle |
→ |
Without Club |
Transfer |
1.2M € |
| 18/19 |
10.07.2018 |
Monarcas Morelia |
→ |
Seattle |
Transfer |
5M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Universitario |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
800k € |
| 15/16 |
10.08.2015 |
FBC Melgar |
→ |
Universitario |
Transfer |
500k € |
| 14/15 |
30.01.2015 |
Coritiba FC |
→ |
FBC Melgar |
Transfer |
300k € |
| 14/15 |
31.12.2014 |
Universitario |
→ |
Coritiba FC |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 12/13 |
21.03.2013 |
Coritiba FC |
→ |
Universitario |
Wypożyczenie |
300k € |
| 12/13 |
20.08.2012 |
U. de Chile |
→ |
Coritiba FC |
Transfer |
300k € |
| 11/12 |
20.01.2012 |
Universitario |
→ |
U. de Chile |
Transfer |
300k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
A. Cochahuayco |
→ |
Universitario |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Raúl Ruidíaz?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.