Rab Douglas
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Szkocja
| 📝 | Imię ojczyste | Robert James Douglas |
| 🎂 | Data urodzenia | 23.04.1972 (54 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lanark, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 195 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2018 |
| 🤝 | Agent | Universal Sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Dundee FC | 9 | 244 | 0 | 0 |
| Arbroath FC | 5 | 30 | 0 | 0 |
| Forfar Athletic FC | 3 | 104 | 0 | 0 |
| Leicester City | 3 | 47 | 0 | 0 |
| Plymouth Argyle | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Wycombe Wanderers | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Millwall FC | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Celtic FC | 5 | 203 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership |
225 | 0 | 0 |
3 | 0 | 17 464 |
| CIS Insur. Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 690 |
| SFA Cup |
37 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 000 |
| Championship |
177 | 0 | 0 |
9 | 0 | 13 793 |
| Betfred Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League One |
98 | 0 | 0 |
2 | 0 | 6 750 |
| League Two |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| SCL by Utilita |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Petrofac Tr. Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Scottish Championship... |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| League Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 240 |
| Ramsdens Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 330 |
| Scot. League Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Co-op. Ins. Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 326 |
| ALBA Chal. Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| FA Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Champions League |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| UEFA Cup |
20 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 545 |
| Champions League Qu. |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Scottish Premiership Top... |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 369 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership — 0G / 225M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Dundee FC |
35 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
| 98/99 | Dundee FC |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 589 |
| 12/13 | Dundee FC |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 04/05 | Celtic FC |
23 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 03/04 | Celtic FC |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 395 |
| 02/03 | Celtic FC |
24 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
| 01/02 | Celtic FC |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 600 |
| 00/01 | Celtic FC |
25 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 00/01 | Dundee FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
CIS Insur. Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Celtic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 03/04 | Celtic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 02/03 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 01/02 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
SFA Cup — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Arbroath FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Arbroath FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Forfar Athletic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Forfar Athletic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Forfar Athletic FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 12/13 | Dundee FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | Dundee FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Celtic FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | Celtic FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 01/02 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 00/01 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Championship — 0G / 177M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Arbroath FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Arbroath FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Dundee FC |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 175 |
| 10/11 | Dundee FC |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 025 |
| 09/10 | Dundee FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 435 |
| 08/09 | Dundee FC |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 233 |
| 07/08 | Leicester City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Leicester City |
40 | 0 |
0 | 3 |
2 835 |
Betfred Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Arbroath FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 98M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Arbroath FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Forfar Athletic FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 14/15 | Forfar Athletic FC |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
| 13/14 | Forfar Athletic FC |
33 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 07/08 | Millwall FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
League Two — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Arbroath FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Wycombe Wanderers |
9 | 0 |
0 | 0 |
270 |
SCL by Utilita — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Forfar Athletic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Petrofac Tr. Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Forfar Athletic FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 14/15 | Forfar Athletic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Scottish Championship Play-offs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Forfar Athletic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
League Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Forfar Athletic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 13/14 | Forfar Athletic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Leicester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Leicester City |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Ramsdens Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Forfar Athletic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Scot. League Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 11/12 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 09/10 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
26 |
| 08/09 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
ALBA Chal. Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
FA Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Leicester City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Celtic FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
UEFA Cup — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Celtic FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
225 |
| 02/03 | Celtic FC |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 110 |
| 01/02 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
Champions League Qu. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 02/03 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 01/02 | Celtic FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Celtic FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
9 |
| 01/02 | Celtic FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 09/10 |
Knee surgery |
01.04.2010 |
01.07.2010 |
92 |
6 |
🔄 Historia transferów (20)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Arbroath |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 17/18 |
21.10.2017 |
Without Club |
→ |
Arbroath |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Arbroath |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 16/17 |
24.03.2017 |
Without Club |
→ |
Arbroath |
Transfer |
— |
| 16/17 |
20.01.2017 |
Arbroath |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 16/17 |
21.10.2016 |
Without Club |
→ |
Arbroath |
Transfer |
— |
| 15/16 |
21.12.2015 |
Forfar Athletic |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 13/14 |
23.07.2013 |
Dundee FC |
→ |
Forfar Athletic |
Transfer |
100k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Leicester |
→ |
Dundee FC |
Transfer |
800k € |
| 07/08 |
04.04.2008 |
Plymouth |
→ |
Leicester |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 07/08 |
14.03.2008 |
Leicester |
→ |
Plymouth |
Wypożyczenie |
800k € |
| 07/08 |
01.02.2008 |
Wycombe |
→ |
Leicester |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 07/08 |
24.10.2007 |
Leicester |
→ |
Wycombe |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 07/08 |
21.10.2007 |
Millwall |
→ |
Leicester |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 07/08 |
14.09.2007 |
Leicester |
→ |
Millwall |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Celtic |
→ |
Leicester |
Transfer |
2M € |
| 00/01 |
16.10.2000 |
Dundee FC |
→ |
Celtic |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.08.1997 |
Livingston FC |
→ |
Dundee FC |
Transfer |
— |
| 95/96 |
01.07.1995 |
Meadowbank |
→ |
Livingston FC |
Transfer |
— |
| 92/93 |
01.07.1992 |
Forth Wanderers |
→ |
Meadowbank |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rab Douglas?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.