Álvaro González
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Urugwaj
| 📝 | Imię ojczyste | Álvaro Fabián González Pintos |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.09.1973 (52 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Canelones, Urugwaj |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Urugwaj |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2011 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Puebla FC | 5 | 152 | 76 | 6 |
| Lagartos de Tabasco | 3 | 86 | 40 | 0 |
| UNAM Pumas | 2 | 49 | 14 | 0 |
| Lobos BUAP (- 2019) | 1 | 19 | 9 | 0 |
| Dorados de Sinaloa | 1 | 10 | 4 | 0 |
| Danubio FC | 1 | 14 | 1 | 1 |
| CA Bella Vista | 1 | 5 | 0 | 0 |
| CA Cerro | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Prim. A Clausura |
67 | 47 | 0 |
17 | 0 | 496 |
| Primera A Apert. |
59 | 26 | 0 |
15 | 2 | 1 900 |
| Primera Clausura |
64 | 23 | 2 |
10 | 0 | 1 552 |
| Primera Apertura |
66 | 16 | 4 |
13 | 0 | 1 573 |
| Ascenso Apertura |
16 | 7 | 0 |
3 | 0 | 172 |
| Liguilla Pr.A Ap |
6 | 5 | 0 |
1 | 0 | 110 |
| Libertadores |
18 | 4 | 0 |
1 | 2 | 230 |
| Liguilla Pr.A Cl |
6 | 4 | 0 |
3 | 0 | 300 |
| Primera A Final |
2 | 3 | 0 |
0 | 0 | 60 |
| Liguilla Apertura |
4 | 3 | 0 |
2 | 0 | 120 |
| InterLiga |
3 | 2 | 0 |
0 | 0 | 100 |
| Liguilla Asc. Ap |
3 | 2 | 0 |
0 | 0 | 114 |
| Liga AUF Clausura |
14 | 1 | 1 |
1 | 0 | 439 |
| North American SuperLiga |
4 | 1 | 0 |
0 | 1 | 165 |
| Liguilla Clausura |
4 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Prim. A Clausura — 47G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Puebla FC |
16 | 16 |
0 | 4 |
87 |
| 05/06 | Lagartos de Tabasco |
19 | 10 |
0 | 3 |
170 |
| 04/05 | Lagartos de Tabasco |
13 | 10 |
0 | 5 |
111 |
| 03/04 | Lagartos de Tabasco |
19 | 11 |
0 | 5 |
128 |
Primera A Apert. — 26G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Puebla FC |
16 | 14 |
0 | 3 |
92 |
| 05/06 | Lagartos de Tabasco |
17 | 7 |
0 | 5 |
217 |
| 04/05 | Lagartos de Tabasco |
16 | 1 |
0 | 2 |
1 393 |
| 03/04 | Dorados de Sinaloa |
10 | 4 |
0 | 5 |
198 |
Primera Clausura — 23G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Puebla FC |
17 | 7 |
0 | 2 |
149 |
| 08/09 | Puebla FC |
16 | 7 |
1 | 4 |
194 |
| 07/08 | Puebla FC |
16 | 8 |
1 | 2 |
138 |
| 02/03 | UNAM Pumas |
15 | 1 |
0 | 2 |
1 071 |
Primera Apertura — 16G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Puebla FC |
16 | 1 |
1 | 2 |
856 |
| 08/09 | Puebla FC |
15 | 3 |
2 | 3 |
318 |
| 07/08 | Puebla FC |
17 | 6 |
1 | 5 |
214 |
| 02/03 | UNAM Pumas |
18 | 6 |
0 | 3 |
185 |
Ascenso Apertura — 7G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Lobos BUAP (- 2019) |
16 | 7 |
0 | 3 |
172 |
Liguilla Pr.A Ap — 5G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Puebla FC |
6 | 5 |
0 | 1 |
110 |
Libertadores — 4G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2003 | UNAM Pumas |
12 | 4 |
0 | 1 |
230 |
| 2000 | CA Bella Vista |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 1995 | CA Cerro |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pr.A Cl — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Puebla FC |
4 | 3 |
0 | 2 |
120 |
| 03/04 | Lagartos de Tabasco |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Primera A Final — 3G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Puebla FC |
2 | 3 |
0 | 0 |
60 |
Liguilla Apertura — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | UNAM Pumas |
4 | 3 |
0 | 2 |
120 |
InterLiga — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Puebla FC |
3 | 2 |
0 | 0 |
100 |
Liguilla Asc. Ap — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Lobos BUAP (- 2019) |
3 | 2 |
0 | 0 |
114 |
Liga AUF Clausura — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Danubio FC |
14 | 1 |
1 | 1 |
439 |
North American SuperLiga — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Puebla FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
165 |
Liguilla Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 4 |
0 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Danubio FC |
→ |
Retired |
Transfer |
150k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Puebla FC |
→ |
Danubio FC |
Transfer |
600k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Lobos BUAP |
→ |
Puebla FC |
Powrót z wyp. |
650k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Puebla FC |
→ |
Lobos BUAP |
Wypożyczenie |
650k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Lagartos |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.01.2004 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Lagartos |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
UNAM Pumas |
→ |
Dorados Sinaloa |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Bella Vista |
→ |
UNAM Pumas |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.01.2000 |
Unknown |
→ |
Bella Vista |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.01.1999 |
CD Everton |
→ |
Unknown |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.01.1998 |
CA Cerro |
→ |
CD Everton |
Transfer |
— |
| 91/92 |
01.01.1992 |
CA Cerro U19 |
→ |
CA Cerro |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Álvaro González?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.