Rafael
⚽ Bramkarz 🏟️ São Paulo Futebol Clube 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| São Paulo Futebol Clube | 3 | 177 | 0 | 0 |
| Clube Atlético Mineiro | 3 | 149 | 0 | 0 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 12 | 602 | 0 | 0 |
| Hellas Verona | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
547 | 0 | 0 |
7 | 0 | 12 185 |
| Libertadores |
77 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 800 |
| Copa do Brasil |
82 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 704 |
| Campeonato Paulista |
38 | 0 | 0 |
5 | 0 | 2 970 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Supercopa Rei |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Copa Sudamericana |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 110 |
| Campeonato Mineiro |
161 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 043 |
| Primeira Liga do Brasil |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| PlayOff Lega Pro |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 0G / 547M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | São Paulo Futebol... |
21 | 0 |
0 | 2 |
1 890 |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 250 |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
38 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 2022 | Clube Atlético... |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Clube Atlético... |
20 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | Clube Atlético... |
36 | 0 |
0 | 0 |
826 |
| 2019 | Cruzeiro Esporte... |
37 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2018 | Cruzeiro Esporte... |
37 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2017 | Cruzeiro Esporte... |
38 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2016 | Cruzeiro Esporte... |
32 | 0 |
0 | 1 |
1 525 |
| 2015 | Cruzeiro Esporte... |
38 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | Cruzeiro Esporte... |
28 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
37 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
38 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2011 | Cruzeiro Esporte... |
35 | 0 |
0 | 0 |
384 |
| 2010 | Cruzeiro Esporte... |
33 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2009 | Cruzeiro Esporte... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 77M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | São Paulo Futebol... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2022 | Clube Atlético... |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Clube Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Cruzeiro Esporte... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Cruzeiro Esporte... |
9 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2015 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Cruzeiro Esporte... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Cruzeiro Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 82M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | São Paulo Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
184 |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
6 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2022 | Clube Atlético... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Clube Atlético... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Cruzeiro Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Cruzeiro Esporte... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Cruzeiro Esporte... |
14 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2016 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2015 | Cruzeiro Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Cruzeiro Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | São Paulo Futebol... |
14 | 0 |
0 | 2 |
990 |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
12 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
12 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Supercopa Rei — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2022 | Clube Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | São Paulo Futebol... |
10 | 0 |
0 | 0 |
930 |
| 2017 | Cruzeiro Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Mineiro — 0G / 161M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Clube Atlético... |
14 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2021 | Clube Atlético... |
11 | 0 |
0 | 0 |
353 |
| 2020 | Clube Atlético... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2020 | Cruzeiro Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Cruzeiro Esporte... |
16 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | Cruzeiro Esporte... |
16 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2017 | Cruzeiro Esporte... |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 2016 | Cruzeiro Esporte... |
13 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2015 | Cruzeiro Esporte... |
13 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | Cruzeiro Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
15 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
13 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2011 | Cruzeiro Esporte... |
15 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2010 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Cruzeiro Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2016 | Cruzeiro Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Hellas Verona |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (3)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Atlético-MG |
→ |
São Paulo |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
04.03.2020 |
Cruzeiro |
→ |
Atlético-MG |
Transfer |
500k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Cruzeiro U20 |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rafael?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.