Rafael Bracali
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Brazil Portugal
| 📝 | Imię ojczyste | Rafael Wihby Bracali |
| 🎂 | Data urodzenia | 04.05.1981 (45 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Santos, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Portugal |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Boavista FC | 5 | 182 | 0 | 0 |
| Paulista FC (SP) | 2 | 18 | 0 | 0 |
| FC Arouca | 3 | 108 | 0 | 0 |
| Panetolikos GFS | 2 | 62 | 0 | 0 |
| SC Olhanense | 1 | 31 | 0 | 0 |
| FC Porto | 1 | 46 | 0 | 0 |
| CD Nacional | 5 | 141 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Portugal |
65 | 0 | 0 |
5 | 0 | 4 905 |
| Allianz Cup |
31 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 980 |
| Taça de Portugal |
28 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 212 |
| Liga NOS |
156 | 0 | 0 |
14 | 0 | 6 898 |
| Libertadores |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Copa do Brasil |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
| Ledman LigaPro |
37 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 330 |
| Taça CTT |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 570 |
| Super League 1 |
59 | 0 | 0 |
6 | 0 | 5 130 |
| Kypello Elladas |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga ZON Sagres |
87 | 0 | 0 |
6 | 0 | 5 032 |
| Europa League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supertaça |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Sagres |
60 | 0 | 0 |
8 | 0 | 5 400 |
| Liga Bwin |
20 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 260 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Portugal — 0G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Boavista FC |
31 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
| 21/22 | Boavista FC |
34 | 0 |
0 | 3 |
2 385 |
Allianz Cup — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Boavista FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Boavista FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 19/20 | Boavista FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Boavista FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Arouca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | SC Olhanense |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | FC Porto |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 10/11 | CD Nacional |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 09/10 | CD Nacional |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 08/09 | CD Nacional |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Taça de Portugal — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Boavista FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Boavista FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Boavista FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Boavista FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | FC Arouca |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 16/17 | FC Arouca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Arouca |
4 | 0 |
0 | 1 |
420 |
| 12/13 | SC Olhanense |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | FC Porto |
2 | 0 |
0 | 0 |
172 |
| 10/11 | CD Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | CD Nacional |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 08/09 | CD Nacional |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 07/08 | CD Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | CD Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga NOS — 0G / 156M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Boavista FC |
33 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Boavista FC |
33 | 0 |
0 | 3 |
1 170 |
| 18/19 | Boavista FC |
34 | 0 |
0 | 3 |
1 080 |
| 16/17 | FC Arouca |
22 | 0 |
0 | 3 |
1 678 |
| 15/16 | FC Arouca |
34 | 0 |
0 | 4 |
2 970 |
Libertadores — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | Paulista FC (SP) |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Copa do Brasil — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2005 | Paulista FC (SP) |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
Ledman LigaPro — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Arouca |
37 | 0 |
0 | 3 |
3 330 |
Taça CTT — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Arouca |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Arouca |
4 | 0 |
0 | 1 |
390 |
| 09/10 | CD Nacional |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Super League 1 — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Panetolikos GFS |
26 | 0 |
0 | 4 |
2 250 |
| 13/14 | Panetolikos GFS |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
Kypello Elladas — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Panetolikos GFS |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Panetolikos GFS |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga ZON Sagres — 0G / 87M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SC Olhanense |
27 | 0 |
0 | 4 |
2 250 |
| 11/12 | FC Porto |
30 | 0 |
0 | 0 |
82 |
| 10/11 | CD Nacional |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CD Nacional |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supertaça — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Sagres — 0G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CD Nacional |
30 | 0 |
0 | 4 |
2 700 |
| 08/09 | CD Nacional |
30 | 0 |
0 | 4 |
2 700 |
Liga Bwin — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CD Nacional |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 06/07 | CD Nacional |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
ankle sprain |
20.03.2017 |
13.06.2017 |
86 |
8 |
| 16/17 |
Uraz łokcia |
14.01.2017 |
31.01.2017 |
18 |
2 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Boavista |
→ |
Retired |
Transfer |
100k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Arouca |
→ |
Boavista |
Transfer |
50k € |
| 15/16 |
13.07.2015 |
Panetolikos |
→ |
Arouca |
Transfer |
700k € |
| 13/14 |
05.08.2013 |
FC Porto |
→ |
Panetolikos |
Transfer |
1.7M € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Olhanense |
→ |
FC Porto |
Powrót z wyp. |
1.7M € |
| 12/13 |
31.08.2012 |
FC Porto |
→ |
Olhanense |
Wypożyczenie |
1.7M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Nacional |
→ |
FC Porto |
Transfer |
2.9M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Paulista-SP |
→ |
Nacional |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rafael Bracali?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.