Rafael Cabral
⚽ Bramkarz 🏟️ Real Salt Lake City 🏳️ Brazil Portugal
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Real Salt Lake City | 2 | 32 | 0 | 0 |
| Reading FC | 3 | 114 | 0 | 0 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 1 | 21 | 0 | 0 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 3 | 120 | 0 | 0 |
| Santos FC | 5 | 205 | 0 | 1 |
| UC Sampdoria | 1 | 40 | 0 | 0 |
| SSC Napoli | 5 | 225 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| CONCACAF CC |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Championship |
111 | 0 | 0 |
3 | 0 | 8 550 |
| FA Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| MLS |
27 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 430 |
| Leagues Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Série A |
161 | 0 | 0 |
7 | 0 | 12 201 |
| Copa Sudamericana |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 329 |
| Campeonato Mineiro |
33 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 970 |
| Copa do Brasil |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 530 |
| Série B |
37 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 330 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 955 |
| Campeonato Paulista |
52 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 105 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Libertadores |
26 | 0 | 1 |
7 | 0 | 2 370 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| EFL Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Serie A |
213 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 015 |
| Italy Cup |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Europa League |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 585 |
| Champions League |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Supercoppa Italiana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
CONCACAF CC — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Salt Lake City |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Championship — 0G / 111M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Reading FC |
22 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 20/21 | Reading FC |
45 | 0 |
0 | 1 |
4 050 |
| 19/20 | Reading FC |
44 | 0 |
0 | 1 |
3 960 |
FA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Reading FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 19/20 | Reading FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
MLS — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Real Salt Lake City |
27 | 0 |
0 | 3 |
2 430 |
Leagues Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Real Salt Lake City |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Série A — 0G / 161M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Grêmio Foot-Ball... |
21 | 0 |
0 | 0 |
456 |
| 2023 | Cruzeiro Esporte... |
37 | 0 |
0 | 3 |
3 330 |
| 2013 | Santos FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2012 | Santos FC |
25 | 0 |
0 | 1 |
2 250 |
| 2011 | Santos FC |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 835 |
| 2010 | Santos FC |
35 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 2009 | Santos FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Cruzeiro Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2010 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
149 |
Campeonato Mineiro — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Cruzeiro Esporte... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2023 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2022 | Cruzeiro Esporte... |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
Copa do Brasil — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Cruzeiro Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | Cruzeiro Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Cruzeiro Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2013 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2010 | Santos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Série B — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Cruzeiro Esporte... |
37 | 0 |
0 | 3 |
3 330 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2012 | Santos FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
235 |
| 2011 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Campeonato Paulista — 0G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Santos FC |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 2012 | Santos FC |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 2011 | Santos FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 405 |
| 2010 | Santos FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Libertadores — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Santos FC |
12 | 0 |
1 | 3 |
1 110 |
| 2011 | Santos FC |
14 | 0 |
0 | 4 |
1 260 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
EFL Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Reading FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Serie A — 0G / 213M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | UC Sampdoria |
37 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | SSC Napoli |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | SSC Napoli |
38 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | SSC Napoli |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | SSC Napoli |
38 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
| 13/14 | SSC Napoli |
24 | 0 |
0 | 0 |
675 |
Italy Cup — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | UC Sampdoria |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 17/18 | SSC Napoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | SSC Napoli |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | SSC Napoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | SSC Napoli |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | SSC Napoli |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SSC Napoli |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | SSC Napoli |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | SSC Napoli |
14 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 13/14 | SSC Napoli |
1 | 0 |
0 | 0 |
45 |
Champions League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | SSC Napoli |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | SSC Napoli |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Supercoppa Italiana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSC Napoli |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSC Napoli |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Uraz dłoni |
12.09.2021 |
24.09.2021 |
13 |
2 |
| 13/14 |
Torn knee ligaments |
20.02.2014 |
10.07.2014 |
141 |
28 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
31.01.2025 |
Cruzeiro |
→ |
Salt Lake |
Transfer |
300k € |
| 24/25 |
31.12.2024 |
Grêmio |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 23/24 |
19.04.2024 |
Cruzeiro |
→ |
Grêmio |
Wypożyczenie |
500k € |
| 21/22 |
17.01.2022 |
Reading |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
05.08.2019 |
Sampdoria |
→ |
Reading |
Transfer |
500k € |
| 18/19 |
23.07.2018 |
Napoli |
→ |
Sampdoria |
Transfer |
800k € |
| 13/14 |
12.07.2013 |
Santos |
→ |
Napoli |
Transfer |
4M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Santos U20 |
→ |
Santos |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rafael Cabral?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.