Rafael Carioca
⚽ Pomocnik 🏟️ Without Club 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Rafael de Souza Pereira |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.06.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rio de Janeiro, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 🤝 | Agent | Santanna Esportes |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tigres UANL | 13 | 349 | 6 | 25 |
| Clube Atlético Mineiro | 4 | 175 | 5 | 5 |
| Spartak Moscow | 7 | 153 | 3 | 6 |
| Clube de Regatas Vasco da Gama | 1 | 55 | 0 | 1 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 1 | 42 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
116 | 2 | 4 |
9 | 3 | 673 |
| Liga MX Apertura |
123 | 2 | 9 |
13 | 0 | 2 909 |
| Libertadores |
24 | 2 | 2 |
9 | 0 | 1 476 |
| Campeonato Mineiro |
37 | 2 | 0 |
9 | 0 | 2 125 |
| Premier Liga |
124 | 2 | 6 |
30 | 0 | 4 943 |
| Liguilla Apertura |
28 | 1 | 3 |
8 | 0 | 180 |
| CONCACAF CL |
23 | 1 | 2 |
4 | 0 | 540 |
| Série A |
166 | 1 | 5 |
25 | 0 | 2 302 |
| Champions League |
6 | 1 | 0 |
2 | 0 | 525 |
| Liguilla Clausura |
25 | 0 | 2 |
5 | 0 | 0 |
| CONCACAF CC |
7 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF Champions Cup |
4 | 0 | 1 |
0 | 1 | 0 |
| Leagues Cup |
11 | 0 | 2 |
4 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeones Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Campeón de Campeones |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
26 | 0 | 0 |
7 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Russian Cup |
11 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 2G / 116M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Tigres UANL |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Tigres UANL |
16 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | Tigres UANL |
17 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 20/21 | Tigres UANL |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Tigres UANL |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Tigres UANL |
16 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
16 | 2 |
1 | 2 |
673 |
Liga MX Apertura — 2G / 123M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Tigres UANL |
15 | 1 |
3 | 1 |
1 340 |
| 22/23 | Tigres UANL |
16 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | Tigres UANL |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Tigres UANL |
15 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 19/20 | Tigres UANL |
18 | 1 |
1 | 2 |
1 569 |
| 18/19 | Tigres UANL |
17 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
11 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Libertadores — 2G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Clube Atlético... |
7 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2016 | Clube Atlético... |
9 | 1 |
1 | 5 |
782 |
| 2015 | Clube Atlético... |
8 | 1 |
0 | 1 |
694 |
Campeonato Mineiro — 2G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Clube Atlético... |
13 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 2016 | Clube Atlético... |
11 | 1 |
0 | 2 |
955 |
| 2015 | Clube Atlético... |
13 | 1 |
0 | 2 |
1 170 |
Premier Liga — 2G / 124M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Spartak Moscow |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Spartak Moscow |
29 | 0 |
1 | 8 |
0 |
| 12/13 | Spartak Moscow |
28 | 1 |
1 | 7 |
2 204 |
| 10/11 | Spartak Moscow |
38 | 1 |
1 | 12 |
2 739 |
| 08/09 | Spartak Moscow |
28 | 0 |
3 | 3 |
0 |
Liguilla Apertura — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Tigres UANL |
6 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 22/23 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Tigres UANL |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 17/18 | Tigres UANL |
6 | 0 |
1 | 3 |
0 |
CONCACAF CL — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tigres UANL |
6 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 19/20 | Tigres UANL |
6 | 1 |
0 | 1 |
540 |
| 18/19 | Tigres UANL |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série A — 1G / 166M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Clube Atlético... |
19 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 2016 | Clube Atlético... |
29 | 1 |
1 | 6 |
2 302 |
| 2015 | Clube Atlético... |
36 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 2014 | Clube Atlético... |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2010 | Clube de Regatas... |
35 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 2008 | Grêmio Foot-Ball... |
37 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Champions League — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Spartak Moscow |
6 | 1 |
0 | 2 |
525 |
Liguilla Clausura — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Tigres UANL |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Tigres UANL |
6 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tigres UANL |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tigres UANL |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Tigres UANL |
3 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2023 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Tigres UANL |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeones Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Clube Atlético... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Clube Atlético... |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2015 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Clube Atlético... |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2010 | Clube de Regatas... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2008 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Clube Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Clube de Regatas... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Clube de Regatas... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Grêmio Foot-Ball... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Tigres UANL |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Russian Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Spartak Moscow |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Spartak Moscow |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Spartak Moscow |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Spartak Moscow |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Spartak Moscow |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Spartak Moscow |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Spartak Moscow |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Spartak Moscow |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Spartak Moscow |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Spartak Moscow |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 11/12 |
Uraz stopy |
28.04.2012 |
02.05.2012 |
5 |
2 |
| 10/11 |
Torn ankle ligaments |
11.05.2011 |
11.06.2011 |
32 |
5 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Tigres UANL |
→ |
Without Club |
Transfer |
800k € |
| 17/18 |
25.08.2017 |
Atlético-MG |
→ |
Tigres UANL |
Transfer |
6M € |
| 15/16 |
01.08.2015 |
Spartak Moscow |
→ |
Atlético-MG |
Transfer |
3.8M € |
| 15/16 |
31.07.2015 |
Atlético-MG |
→ |
Spartak Moscow |
Powrót z wyp. |
3.8M € |
| 14/15 |
12.08.2014 |
Spartak Moscow |
→ |
Atlético-MG |
Wypożyczenie |
4.5M € |
| 10/11 |
31.12.2010 |
Vasco da Gama |
→ |
Spartak Moscow |
Powrót z wyp. |
2.5M € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Spartak Moscow |
→ |
Vasco da Gama |
Wypożyczenie |
4M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Grêmio |
→ |
Spartak Moscow |
Transfer |
4M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Grêmio U20 |
→ |
Grêmio |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rafael Carioca?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.