Rafael Moura
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
670
Meczów
166
Goli
24
Asyst
104
Żółtych
10
Czerwonych
8 937
Minut
0
Opinii
| 📝 | Imię ojczyste | Rafael Martiniano de Miranda Moura |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.05.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Belo Horizonte, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2022 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Goiás EC | 3 | 113 | 47 | 7 |
| Sport Club Internacional | 4 | 170 | 28 | 6 |
| Fluminense Football Club | 3 | 97 | 27 | 4 |
| Figueirense Futebol Clube | 1 | 41 | 14 | 0 |
| Atlético Paranaense | 2 | 35 | 14 | 0 |
| Clube Atlético Mineiro | 2 | 68 | 10 | 2 |
| América Futebol Clube (MG) | 1 | 43 | 9 | 5 |
| Sport Club Corinthians Paulista | 1 | 37 | 8 | 0 |
| Paysandu SC | 1 | 14 | 7 | 0 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 1 | 35 | 1 | 0 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 4 | 1 | 0 |
| FC Lorient | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Série A | 412 | 95 | 14 | 66 | 6 | 4 691 |
| Copa do Brasil | 47 | 14 | 0 | 11 | 0 | 700 |
| Copa Sudamericana | 21 | 14 | 3 | 8 | 0 | 554 |
| Campeonato Mineiro | 23 | 7 | 2 | 3 | 0 | 554 |
| Libertadores | 37 | 6 | 3 | 4 | 0 | 700 |
| Gauchão - Fase Final | 12 | 5 | 1 | 0 | 0 | 153 |
| Campeonato Gaúcho | 16 | 5 | 0 | 4 | 0 | 104 |
| Carioca - Taça Rio | 16 | 5 | 0 | 2 | 0 | 409 |
| Campeonato Carioca | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 200 |
| Campeonato Goiano | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 84 |
| Copa Verde | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 95 |
| Campeonato Catarinense | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 180 |
| Série B | 35 | 1 | 0 | 3 | 0 | 418 |
| Campeonato Carioca - Final | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 95 |
| Primeira Liga do Brasil | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gauchão - 2º Turno | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ligue 1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🔄 Historia transferów (23)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/22 | 01.01.2022 | Botafogo | → | Retired | Transfer | 200k € |
| 20/21 | 09.06.2021 | Without Club | → | Botafogo | Transfer | 400k € |
| 20/21 | 01.03.2021 | Goiás | → | Without Club | Transfer | 400k € |
| 19/20 | 11.07.2019 | Without Club | → | Goiás | Transfer | 900k € |
| 18/19 | 31.12.2018 | América-MG | → | Without Club | Transfer | 900k € |
| 17/18 | 01.01.2018 | Atlético-MG | → | América-MG | Transfer | 900k € |
| 16/17 | 31.12.2016 | Figueirense FC | → | Atlético-MG | Powrót z wyp. | 1.3M € |
| 15/16 | 17.03.2016 | Atlético-MG | → | Figueirense FC | Wypożyczenie | 1.3M € |
| 15/16 | 11.03.2016 | Internacional | → | Atlético-MG | Transfer | 1.3M € |
| 12/13 | 10.08.2012 | Fluminense | → | Internacional | Transfer | 1.5M € |
| 10/11 | 01.01.2011 | FC Locarno | → | Fluminense | Transfer | 1M € |
| 10/11 | 01.12.2010 | Goiás | → | FC Locarno | Powrót z wyp. | 500k € |
| 09/10 | 01.01.2010 | FC Locarno | → | Goiás | Wypożyczenie | 400k € |
| 09/10 | 01.12.2009 | Atlético-PR | → | FC Locarno | Powrót z wyp. | 500k € |
| 08/09 | 01.08.2008 | FC Locarno | → | Atlético-PR | Wypożyczenie | 250k € |
| 08/09 | 01.07.2008 | FC Lorient | → | FC Locarno | Transfer | 250k € |
| 07/08 | 01.07.2007 | Fluminense | → | FC Lorient | Transfer | — |
| 06/07 | 01.01.2007 | Corinthians | → | Fluminense | Transfer | — |
| 05/06 | 01.01.2006 | Paysandu | → | Corinthians | Transfer | — |
| 04/05 | 01.01.2005 | Atlético-MG | → | Paysandu | Transfer | — |
| 04/05 | 01.12.2004 | EC Vitória | → | Atlético-MG | Powrót z wyp. | — |
| 03/04 | 01.01.2004 | Atlético-MG | → | EC Vitória | Wypożyczenie | — |
| 02/03 | 01.01.2003 | Atlético-MG U20 | → | Atlético-MG | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować