Rafael Ramírez
⚽ Bramkarz 🏟️ Without Club 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Rafael de Jesús Ramírez Miranda |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.11.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Guadalajara, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
| 🤝 | Agent | Gol Marketing |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Necaxa | 1 | 17 | 0 | 0 |
| Club Necaxa U20 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Venados FC Yucatán | 4 | 88 | 0 | 0 |
| Mineros de Zacatecas | 4 | 95 | 0 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 2 | 18 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 2 | 9 | 0 | 0 |
| Estudiantes Tecos | 4 | 57 | 0 | 0 |
| Estudiantes Tecos U20 | 2 | 49 | 0 | 1 |
| Tecos UAG U20 | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
53 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 371 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Liga Expansión MX Ap. |
33 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 989 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga Expansión MX Cl. |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Ascenso MX Cl. |
43 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Copa MX |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Ascenso MX Ap. |
65 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 244 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa MX Clausura |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liguilla Asc. Ap |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa MX Apertura |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 033 |
| Primera Clausura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
22 | 0 | 1 |
0 | 0 | 1 620 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Primera Apertura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club Necaxa |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club Necaxa U20 |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 16/17 | CF Pachuca U20 |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 15/16 | CF Pachuca U20 |
10 | 0 |
0 | 0 |
885 |
| 11/12 | Estudiantes Tecos... |
13 | 0 |
0 | 1 |
876 |
| 10/11 | Estudiantes Tecos... |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Venados FC Yucatán |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | Venados FC Yucatán |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Venados FC Yucatán |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 21/22 | Venados FC Yucatán |
16 | 0 |
0 | 0 |
459 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Venados FC Yucatán |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Venados FC Yucatán |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
8 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 18/19 | Venados FC Yucatán |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Mineros de Zacatecas |
13 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 12/13 | Estudiantes Tecos |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Mineros de Zacatecas |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 106 |
| 16/17 | Mineros de Zacatecas |
17 | 0 |
0 | 0 |
118 |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Mineros de Zacatecas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Estudiantes Tecos |
3 | 0 |
0 | 0 |
20 |
| 12/13 | Estudiantes Tecos |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Venados FC Yucatán |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Mineros de Zacatecas |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa MX Clausura — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Mineros de Zacatecas |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Mineros de Zacatecas |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Estudiantes Tecos |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Estudiantes Tecos |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Mineros de Zacatecas |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Mineros de Zacatecas |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Mineros de Zacatecas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Mineros de Zacatecas |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | Mineros de Zacatecas |
4 | 0 |
0 | 0 |
62 |
| 13/14 | Estudiantes Tecos |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Estudiantes Tecos |
5 | 0 |
0 | 0 |
161 |
Primera Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Estudiantes Tecos |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Estudiantes Tecos |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Estudiantes Tecos... |
13 | 0 |
1 | 0 |
990 |
| 10/11 | Estudiantes Tecos... |
9 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Estudiantes Tecos... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Primera Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Estudiantes Tecos |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Tecos UAG U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Necaxa |
→ |
Without Club |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
03.01.2023 |
Venados FC |
→ |
Necaxa |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
09.07.2021 |
Unknown |
→ |
Venados FC |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Venados FC |
→ |
Unknown |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Tecos |
→ |
Venados FC |
Transfer |
500k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Min. Zacatecas |
→ |
Tecos |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Pachuca |
→ |
Min. Zacatecas |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Min. Zacatecas |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Pachuca |
→ |
Min. Zacatecas |
Wypożyczenie |
200k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Min. Zacatecas |
→ |
Pachuca |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Min.Zacatecas B |
→ |
Min. Zacatecas |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Estudiantes II |
→ |
Min.Zacatecas B |
Transfer |
200k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Tecos |
→ |
Estudiantes II |
Transfer |
200k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Tecos U20 |
→ |
Tecos |
Transfer |
200k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Tecos U17 |
→ |
Tecos U20 |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Tecos UAG II |
→ |
Tecos U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rafael Ramírez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.