Rafael Santos
⚽ Bramkarz 🏟️ Associação Chapecoense de Futebol 🏳️ Brazylia
710
Meczów
0
Goli
0
Asyst
66
Żółtych
0
Czerwonych
43 678
Minut
0
Opinii
| 📝 | Imię ojczyste | Rafael de Carvalho Santos |
| 🎂 | Data urodzenia | 13.03.1989 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Paulo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Associação Chapecoense de Futebol |
| 📅 | Dołączył | 09.04.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Associação Chapecoense de Futebol | 1 | 24 | 0 | 0 |
| Portuguesa | 3 | 56 | 0 | 0 |
| Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) | 2 | 85 | 0 | 0 |
| Tombense Futebol Clube (MG) | 1 | 52 | 0 | 0 |
| AD Confiança | 3 | 97 | 0 | 0 |
| Vila Nova Futebol Clube (GO) | 2 | 93 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Bahia | 2 | 39 | 0 | 0 |
| Madureira EC | 2 | 27 | 0 | 0 |
| Tupi FC | 1 | 36 | 0 | 0 |
| Guarani Futebol Clube (SP) | 1 | 18 | 0 | 0 |
| AD São Caetano (SP) | 2 | 41 | 0 | 0 |
| Botafogo FC | 1 | 20 | 0 | 0 |
| Clube Atlético Bragantino (SP) | 1 | 45 | 0 | 0 |
| Avaí FC | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Sport Club Corinthians Paulista | 3 | 65 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Série B | 352 | 0 | 0 | 28 | 0 | 22 031 |
| Copa do Brasil | 18 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 440 |
| Campeonato Paulista | 93 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 030 |
| Campeonato Paranaense | 26 | 0 | 0 | 7 | 0 | 2 250 |
| Série C | 45 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 330 |
| Troféu Inconfidência | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 180 |
| Campeonato Mineiro | 11 | 0 | 0 | 2 | 0 | 900 |
| Copa do Nordeste - Fase... | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 90 |
| Campeonato Sergipano | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Copa do Nordeste | 19 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 440 |
| Copa do Nordeste - Fase Final | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 180 |
| Campeonato Goiano | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 350 |
| Campeonato Baiano | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 137 |
| Série A | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 360 |
| Carioca - Taça Rio | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 540 |
| Campeonato Carioca | 21 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 890 |
| Troféu Independência | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 360 |
| Paulistão A1 - Fase Final | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 180 |
| Libertadores | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
🔄 Historia transferów (22)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 31.12.2025 | Chapecoense | → | Portuguesa | Powrót z wyp. | — |
| 24/25 | 09.04.2025 | Portuguesa | → | Chapecoense | Wypożyczenie | — |
| 24/25 | 09.01.2025 | Operário-PR | → | Portuguesa | Transfer | 100k € |
| 22/23 | 01.01.2023 | Tombense | → | Operário-PR | Transfer | 150k € |
| 21/22 | 20.01.2022 | Confiança | → | Tombense | Transfer | 200k € |
| 19/20 | 08.01.2020 | Vila Nova FC | → | Confiança | Transfer | — |
| 17/18 | 09.04.2018 | EC Bahia | → | Vila Nova FC | Transfer | 100k € |
| 16/17 | 03.05.2017 | Madureira | → | EC Bahia | Transfer | 250k € |
| 16/17 | 30.11.2016 | Tupi | → | Madureira | Powrót z wyp. | 250k € |
| 15/16 | 12.05.2016 | Madureira | → | Tupi | Wypożyczenie | — |
| 15/16 | 19.01.2016 | Without Club | → | Madureira | Transfer | — |
| 15/16 | 10.11.2015 | Guarani | → | Without Club | Transfer | — |
| 14/15 | 06.05.2015 | Portuguesa | → | Guarani | Transfer | — |
| 14/15 | 08.07.2014 | São Caetano | → | Portuguesa | Transfer | — |
| 12/13 | 21.05.2013 | Corinthians | → | São Caetano | Transfer | — |
| 12/13 | 20.05.2013 | Botafogo-SP | → | Corinthians | Powrót z wyp. | — |
| 12/13 | 01.01.2013 | Corinthians | → | Botafogo-SP | Wypożyczenie | — |
| 12/13 | 31.12.2012 | Bragantino | → | Corinthians | Powrót z wyp. | — |
| 11/12 | 01.01.2012 | Corinthians | → | Bragantino | Wypożyczenie | 200k € |
| 11/12 | 31.12.2011 | Avaí FC | → | Corinthians | Powrót z wyp. | 200k € |
| 10/11 | 01.06.2011 | Corinthians | → | Avaí FC | Wypożyczenie | 300k € |
| 09/10 | 01.01.2010 | Corinthians U20 | → | Corinthians | Transfer | 300k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować