Rauno Sappinen
⚽ Napastnik 🏟️ FC Flora Tallinn 🏳️ Estonia
| 🎂 | Data urodzenia | 22.01.1996 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tallinn, Estonia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Estonia |
| 📏 | Wzrost | 177 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Flora Tallinn |
| 📅 | Dołączył | 09.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Trequartista ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Flora Tallinn | 22 | 315 | 161 | 57 |
| FC Flora Tallinn II | 4 | 34 | 6 | 0 |
| FC Den Bosch | 1 | 36 | 6 | 4 |
| Stal Mielec | 1 | 16 | 3 | 0 |
| NK Domzale | 1 | 19 | 2 | 1 |
| Piast Gliwice | 2 | 29 | 1 | 1 |
| KFCO Beerschot Wilrijk | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premium Liiga |
248 | 131 | 46 |
14 | 0 | 1 472 |
| Eesti Karikas |
31 | 10 | 2 |
1 | 0 | 520 |
| Champions League Qu. |
9 | 7 | 2 |
0 | 0 | 562 |
| Esiliiga |
32 | 6 | 0 |
2 | 0 | 717 |
| Keuken Kampioen Divisie |
33 | 6 | 4 |
3 | 0 | 318 |
| Ekstraklasa |
41 | 4 | 1 |
2 | 0 | 726 |
| Conference L. |
5 | 3 | 0 |
1 | 0 | 99 |
| Europa League Qualifying |
11 | 3 | 0 |
0 | 0 | 262 |
| Eesti Superkarikas |
5 | 3 | 2 |
0 | 0 | 268 |
| UECL Qualifiers |
6 | 2 | 3 |
1 | 0 | 293 |
| UECL Quali |
2 | 2 | 2 |
0 | 0 | 89 |
| Prva Liga |
16 | 2 | 1 |
1 | 0 | 199 |
| Puchar Polski |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Pokal Slovenije |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Keuken Kampioen Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| KNVB Beker |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| JPL Playoff II |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Proximus League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premium Liiga — 131G / 248M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | FC Flora Tallinn |
25 | 12 |
4 | 1 |
184 |
| 2024 | FC Flora Tallinn |
7 | 1 |
0 | 1 |
220 |
| 2021 | FC Flora Tallinn |
30 | 23 |
2 | 2 |
96 |
| 2020 | FC Flora Tallinn |
29 | 26 |
5 | 2 |
86 |
| 2018 | FC Flora Tallinn |
2 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2017 | FC Flora Tallinn |
35 | 27 |
18 | 2 |
116 |
| 2016 | FC Flora Tallinn |
34 | 19 |
8 | 1 |
130 |
| 2015 | FC Flora Tallinn |
33 | 16 |
6 | 3 |
155 |
| 2014 | FC Flora Tallinn |
24 | 2 |
1 | 0 |
252 |
| 2013 | FC Flora Tallinn |
29 | 5 |
0 | 2 |
233 |
Eesti Karikas — 10G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Flora Tallinn |
4 | 1 |
0 | 0 |
202 |
| 19/20 | FC Flora Tallinn |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | FC Flora Tallinn |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Flora Tallinn |
3 | 1 |
0 | 0 |
149 |
| 15/16 | FC Flora Tallinn |
6 | 4 |
0 | 0 |
84 |
| 14/15 | FC Flora Tallinn |
4 | 4 |
1 | 0 |
85 |
| 13/14 | FC Flora Tallinn |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Flora Tallinn |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Flora Tallinn II |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 7G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Flora Tallinn |
4 | 4 |
1 | 0 |
82 |
| 20/21 | FC Flora Tallinn |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 18/19 | FC Flora Tallinn |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 16/17 | FC Flora Tallinn |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Esiliiga — 6G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | FC Flora Tallinn II |
14 | 5 |
0 | 0 |
220 |
| 2013 | FC Flora Tallinn II |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2012 | FC Flora Tallinn II |
10 | 1 |
0 | 0 |
497 |
Keuken Kampioen Divisie — 6G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Den Bosch |
33 | 6 |
4 | 3 |
318 |
Ekstraklasa — 4G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Stal Mielec |
16 | 3 |
0 | 1 |
315 |
| 22/23 | Piast Gliwice |
16 | 1 |
0 | 0 |
411 |
| 21/22 | Piast Gliwice |
9 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Conference L. — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Flora Tallinn |
5 | 3 |
0 | 1 |
99 |
Europa League Qualifying — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Flora Tallinn |
2 | 2 |
0 | 0 |
100 |
| 20/21 | FC Flora Tallinn |
2 | 1 |
0 | 0 |
162 |
| 18/19 | FC Flora Tallinn |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Flora Tallinn |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Flora Tallinn |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Flora Tallinn |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Eesti Superkarikas — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Flora Tallinn |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | FC Flora Tallinn |
1 | 1 |
0 | 0 |
88 |
| 16/17 | FC Flora Tallinn |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Flora Tallinn |
1 | 1 |
2 | 0 |
90 |
| 13/14 | FC Flora Tallinn |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Flora Tallinn |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 24/25 | FC Flora Tallinn |
4 | 1 |
3 | 0 |
113 |
UECL Quali — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Flora Tallinn |
2 | 2 |
2 | 0 |
89 |
Prva Liga — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | NK Domzale |
16 | 2 |
1 | 1 |
199 |
Puchar Polski — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Piast Gliwice |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Piast Gliwice |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Pokal Slovenije — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | NK Domzale |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Keuken Kampioen Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Den Bosch |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Den Bosch |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | KFCO Beerschot... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Proximus League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | KFCO Beerschot... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Infekcja wirusowa |
14.09.2024 |
03.11.2024 |
51 |
13 |
| 23/24 |
Cruciate ligament tear |
19.08.2023 |
01.07.2024 |
318 |
14 |
| 18/19 |
Heel injury |
04.04.2019 |
11.04.2019 |
8 |
1 |
| 12/13 |
Uraz kolana |
02.03.2013 |
20.03.2013 |
19 |
3 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
09.07.2024 |
Without Club |
→ |
FC Flora |
Transfer |
300k € |
| 23/24 |
03.09.2023 |
H. Jerusalem |
→ |
Without Club |
Transfer |
400k € |
| 23/24 |
13.07.2023 |
Piast Gliwice |
→ |
H. Jerusalem |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
30.06.2023 |
Stal Mielec |
→ |
Piast Gliwice |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 22/23 |
24.01.2023 |
Piast Gliwice |
→ |
Stal Mielec |
Wypożyczenie |
300k € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
FC Flora |
→ |
Piast Gliwice |
Transfer |
700k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
NK Domzale |
→ |
FC Flora |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 19/20 |
08.08.2019 |
FC Flora |
→ |
NK Domzale |
Wypożyczenie |
500k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
FC Den Bosch |
→ |
FC Flora |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 18/19 |
12.08.2018 |
FC Flora |
→ |
FC Den Bosch |
Wypożyczenie |
500k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
KFCO Beerschot |
→ |
FC Flora |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 17/18 |
31.01.2018 |
FC Flora |
→ |
KFCO Beerschot |
Wypożyczenie |
550k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
FC Flora II |
→ |
FC Flora |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
FC Flora III |
→ |
FC Flora II |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2012 |
FC Flora U19 |
→ |
FC Flora III |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rauno Sappinen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.